» »

fingerprint za remote desktop

fingerprint za remote desktop

masterpsi ::

Hi all,

Imam IBM T43 prenosnik, kateri ima čitalec prstnih odtisov. To s pridom uporabljam, zanima pa me če se da to še kako drugače uporabiti kot za logon v windowse. Konkretno: prižgem PC, prijava (geslo), zaženem VPN za povezavo v službo (geslo), odprem remote desktop na server (geslo), zaženem aplikacijo v Operi (geslo).... isto geslo sem moram vpisat 1,2,3,4x in samo prvič uporabil prst. Torej: A bi bilo možno recimo prlepit 1 string - torej geslo ob uporabi prstnega odtisa? Google mi ni kar dosti pomagal. Kake izkušnje?

LP

_Dejan_ ::

Jaz vem da ima HP poleg prenosnika namenski program kateri ti shranjuje gesla, ampak jaz sem ga dal takoj dol ker je tako počasen da je joj. Ko se odpre okno za geslo program rabi cca. 5s da se odpre in čaka na fingerprint v tem času pa že sam vpišem geslo :) Sam login z fingerprintom je bil omogočen cca. 10s potem ko se je pokazalo okno z uporabniki... Tako da je letel dol in trenutno imam samo driverje za win in zadeva dela veliko hitreje...
Če boš našel kaj takega le napiši da bom še jaz inštaliral in preizkusil...
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

fosil ::

Mislim da bi bil program OmniPass nekaj takega kar iščeš.
klik
Tako je!

ender ::

_Dejan_: HPjev program za prstne odtise lahko deluje hitreje, vendar le če namestiš Windows na novo (ne Restore!), in potem program namestiš ročno. Drugače se pa dogaja, da občasno zadeva pri prijavi zmrzne za kakšno minuto. Je pa še vedno nekoliko počasneje od IBM/Lenovo računalnikov.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

_Dejan_ ::

_Dejan_: HPjev program za prstne odtise lahko deluje hitreje, vendar le če namestiš Windows na novo (ne Restore!), in potem program namestiš ročno. Drugače se pa dogaja, da občasno zadeva pri prijavi zmrzne za kakšno minuto. Je pa še vedno nekoliko počasneje od IBM/Lenovo računalnikov.


Restore? Čisto na novo sem naložil windowse. Kupil sem dodatni disk in zamenjal DVD z diskom, nato pobrisal vse particije, ustvaril novo particijo na internem disku in dodatnem, ter iz svojega DVD-ja inštaliral windowse, vse driverje z uradne strani... Tako da ni bilo unega restore... Original HP windowsev ne uporabljam ker so čudni, na službenih HP mašinah sem imel probleme z šumniki katere restore ni popravil, le nova inđtalacija je ređila težave...
Torej na mojem prenosniku po friđni inđtalaciji je bilo ob prikazu login screena potrebno čakati da se je v desnem zgornjem kotu prikazal HP fingerprint pomočnik in napisal da se lahko logiram z fingerprintom za kar je potrebovalo 5-15s. Nato sem ponovno formatiral sistem in naložil vse driverje z izjemo fingerprinta in unih security stvari in odšel na Authentec-ovo uradno stran in zlovdal original driverje. In glej ga zlomka lahko se logiram(z fingerprintom) takoj ko se prikaže login screen...
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

Karen ::

Jaz imam na Dell-u Protector Suite. Za login v polkna je ok, da se gesla nastaviti za bolj ali manj katerokoli aplikacijo (recimo dela za firefox), ali pa da na različen prstni odtis štartaš aplikacije. Edino v Lotus Notes-u mi ne dela (kao da notri, ampak javi napačno geslo) - tega še nisem poštudiral.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prepoznavanje obraza na Galaxyju S10 za odklep ni varno (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
7016768 (13814) louser
»

NFC logiranje v različne accounte

Oddelek: Informacijska varnost
102147 (1701) MojoRisin
»

Bojda že zlomili Applov FaceID na iPhonu X (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5218025 (14878) Mr.B
»

Kako onemogočiti prijavno geslo

Oddelek: Pomoč in nasveti
142970 (2420) Laki_ laik

Več podobnih tem