» »

Outlook 2007 - dvojni razmik

Outlook 2007 - dvojni razmik

wwwampy ::

Sem na veliko spraševal strica gugla o tej temi in nisem nikjer našel rešitve. Torej, a kdo ve, kako lahko preko outlooka pošiljam emaila, ne da bi prejemnik besedilo prejel v dvojnem razmiku med vrsticami? Lahko bi pošiljal samo v plain text,da bi delovalo, ampak tukaj ne morem editirati teksta. Rad bi pošiljal v html, ampak ne gre.

Če je komu ta zadeva kaj znana, mi naj prosim napiše rešitev.

Hvala!

dëych ::

SHIFT+ENTER?

wwwampy ::

SHIFT+ENTER?


Ja, tudi to foro poznam, ampak se mi enostavno ne da na ta način pisati. Obstaja kakšna elegantnejša rešitev? Da bi enostavno izklopil ta dvojni razmik? Probal sem že s spremembo predlog itd. Ma vse mogoče sem probal in nič.

dëych ::

Mislm, da ni druge rešitve kot SHIFT+ENTER...Lahko pa probas s CSS rešit problem: klik

wwwampy ::

Mislm, da ni druge rešitve kot SHIFT+ENTER...Lahko pa probas s CSS rešit problem: klik


Hm, kak pa naj to v Outlooku nardim? Oziroma kje?

dëych ::

Govorim čisto na pamet...Probaj poguglat "Custom HMTL CSS Template Outlook"...
LP

gkovac ::

mogoče bi lahko nastavil Outlook, da ti prikazuje maile v TXT in ne v HTML obliki ?
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

wwwampy ::

Sej, to že, potem deluje, ampak vseeno bi želel, da nisem ravno v kameni dobi. Rad bi pošiljal v html obliki.

Možnost je tudi , da nastavim na RTF. Takrat zadeva deluje, ampak mi zraven vedno pošlje priponko, ki nima vsebine oz. ne vzame nič prostora, le priponko zraven pošlje, čeprav samo tekst napišem. To pa mi tudi ne diši, ker potem prejemnik vsakič prejme priponko in nekateri potem ne vedo, kaj z njo početi, mislijo, da sem jim kaj poslal v priponki itd.

Tudi stric gugl ni našel rešitve. Ne vem, kaj narediti v tem pimeru. No, jasno - alternativa, Thunderbird, ki ga s pridom uporabljam, sem pa želel Outlook 2007 poizkusiti, ki tudi ni slab in če ga že imam na računalniku, zakaj bi uporabljal dodaten program.

Zanima me, če se najde tukaj kdo, ki ima podoben problem in zna to rešiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wwwampy ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pomoč začetniku

Oddelek: Izdelava spletišč
131107 (990) ANGEL_B
»

Dreamweaver-kje nastavis velikost presledka?

Oddelek: Izdelava spletišč
71188 (1108) egolob
»

outlook expres priponka

Oddelek: Programska oprema
122301 (1967) sloxl8
»

Dreamweaver - slika desno, opis levo .... kako ??

Oddelek: Izdelava spletišč
111397 (1230) njok
»

Brskalnik! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
726386 (5126) nere

Več podobnih tem