» »

Dodatna oprema za mobitele na eBayu, Hong Kong - se splača?

Dodatna oprema za mobitele na eBayu, Hong Kong - se splača?

NazgulRR ::

Pozdrav!

Nekaj sem gledal neke adapterje in slušalke za mojga sony ericssona in vidim da je tega malo morje po ZELO cheap cenah na ebayu pri prodajalcih z Hong Konga. Pa še pošljejo ti zastonj tako da lahko npr. slušalke, ki prinas stanejo 15€+ dobiš o tam za 3€ ipd.

A se to splača kaj? Na vrečki od slušalk in usb-kabla, ki sem ju dobil zraven k SE mobitelu je gor nalepka na kateri kar na veliko piše Made in China gor, se pravi da mora biti kvaliteta nekje ista..ali?

lp
  • spremenil: NazgulRR ()

darkolord ::

Ja večino stvari se splača kupovati tako, sem že večkrat kupil kaj podobnega... Dokler ne kupuješ kaj zelo sofisticiranega, je pa kvaliteta praktično enaka

Bor H ::

jst sm za SE k610i si kupu ohišje prek ebaya (15 eur s poštnino se mi zdi, al je blo 5?! :D) in morm rečt da kvaliteta ni bla lih ne vem kaj, tipke so ble grozne ampak ne tolk da bi se zaradi tega splačal dat 60eur takratnji svemi...

gpanta ::

A za 7$ mi pošlje tip iz honkonga men na dom?

Bor H ::

Lahk tut kakmu od tvojih prijatlov na dom, če maš kej skrivat ;)

NazgulRR ::

hvala za odgovore :). darkolord, non-OEM baterija za 4$ na dom že spada med te bolj sofisticirane zadeve? :D

jurre ::

eto izkusnje iz prve roke..
20.4. sem narocil zascitno folijo in silikonski ovitek za samsung omnia ter za Nokio 5800 XM. Posto sem dobil danes, oboje je ok. Ovitek se lepo prilega, na foliji so tudi angleska navodila, tako da mi ne zgleda nekaj cheap kitajskega ki bi ze takoj razpadlo :)
Za vsak telefon sem dal 4,5 EUR za folijo + ovitek (postnina zastonj). Pri nas je folija priblizno 7 EUR + 2 EUR postnina, silikonski ovitek pa okoli 10 EUR + postnina 8-O Mislim, da se je splacalo:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

coma2black ::

jaz sem naročil kar nekaj robe (v glavnem za modelarstvo)v raznih spletnih trgovin iz HK in vse je bilo flawless, prišlo v največ 10 dneh in bilo tudi do 80% ceneje pri isti kvaliteti (veliko stvari različnih prodajalcev itak prihaja iz istih tovarn)

@jure a mi lahko prosim pošlješ link, tudi sam bi nbavil folijo za omnio. tnx
--=- [ Dex ] -=--


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kvaliteta zaščitnih stekel

Oddelek: Mobilne tehnologije
132254 (1763) klinker
»

LG Nexus 5 počen ekran - vprašanje

Oddelek: Mobilne tehnologije
306619 (5077) SonoR
»

Android L bo poganjal Project Ara

Oddelek: Novice / Android
4517126 (14368) Jackass
»

Sony Ericsson Xperia ray ali Nexus S

Oddelek: Mobilne tehnologije
313412 (2919) Meizu

Več podobnih tem