» »

tiskalnik lexmark x3650 pomoč

tiskalnik lexmark x3650 pomoč

rokkp-ch ::

Pozdravljeni

Kupil sem si multimedijsko napravo lexmark x3650 in sedaj nemorem sam polnit kartuš ker mi noče tiskalnik več prepoznati kartuše in napiše da je napaka.
Kartušo napolnim tako kot sem jo napolnil do sedaj pri starem lexmarkovem tiskalniku in je delovalo. Predvidevam, da so te nove kartuše kaj čipirane - zaščitene. (verjetno obstaja kakšna finta katera to deaktivira)

Če je mogoče kdo od vas imel omenjen problem in ga tudi rašil vas prosim za odgovor.

lp

solatko ::

Nekaj imaš narobe na glavi, kartuše niso čipirane. Lahko imaš zasušeno barvo.

rokkp-ch ::

si 100% ker potem sem kupil novo in je delala brez problema do trenutka ko je napisalo da naj naročim novo. potem je še naredilo par listov in na to operacija ni več možna.

tukaj je nekaj čipirano ali kakšen timer.

solatko ::

Glava nadzira količino tinte v kartuši, ko pa se glava zasuši, pa skozi javlja napako. Poizkusi vzet glavo ven in jo dobro speri v čistem alkoholu, meni je na canonu uspelo (pazi da ne namočiš preveč kontakte in dobro posuši).

rokkp-ch ::

Mislim da ne bo držalo, ker tudi ko sem zamenjal kartušo z novo in to izpraznil in ponovno napolnil je bilo isto.
Ima še kdo omenjen tiskalnik in je ugotovil finto.
Malo sem tudi gledal po ostalih forumih ma do konkretnega odgovora nisem prišel ker je zadevica novejša na trgu.
(nekaj je tempiranega ali je to v programu katerega naložiš s CD ki je priložen ali pa je kaj v tiskalniku, ki šteje liste in količino tinte.) NEKAJ JE

nima noben omenjenega tiskalnika?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rokkp-ch ()

Denisa ::

isti problem z lexmark x3550


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Epson Stylus C62 Ink Jet Printer

Oddelek: Kaj kupiti
91166 (1085) mersol
»

Nakup mf tiskalnika - HP C6280 ali Canon MP610?

Oddelek: Kaj kupiti
213802 (3231) 1309976
»

Nova anketa: s čim hranite vaš tiskalnik?

Oddelek: Novice / Ankete
385229 (4129) KoKi
»

Tiskalniki le še kot dodatek h kartušam?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
706162 (4415) Alexius Heristalski
»

Cheap-Ass tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
433752 (3176) TheJack

Več podobnih tem