» »

beljakovinski napitek

beljakovinski napitek

ffka ::

Mene pa zanima če lahko beljakovinske napitke mešaš tudi z vodo ali nujno z mleko , na škatli piše da se meša z mlekom vendar problem je ker nemorem piti samega mleka :S .


lp

Steinkauz ::

Lahko z vodo, sam določeni se bolj slabo mešajo, in pridejo precej ogabni :)
Določeni se pa lepo mešajo in so čist kul

ffka ::

Kako pa se znebiš grudic ki nastanejo xD , jaz sem z žlico mešal 5 min in se kar niso hotele zmešati :S

Tac20 ::

Uporabš mikser al pa uno palični mešalnik

ffka ::

iz šejkerjom gre ?

d0rK ::

Mesaj z vodo - hitrejsa absorbcija.


Grudic se znebis s sejkerjem. Kupis ga v trgovini kjer majo proteine... Sejker ma notr eno mrezco ki razbije grudice.

Rotaidal ::

Raje mešaj z vodo. Poznam nekaj ljudi, ki so imeli po mešanju z mlekom prebavne motnje :)

DimmniBurek ::

Niti mrežice ne rabiš. Će daš v recimo 0.5L flašo pa pustiš 1dcl zraka se bo lih tko zmešalo. Voda je boljše.
There Is No Stronger Drug Than Reality

c3p0 ::

Za po treningu se itak priporoča mešanje z vodo, ker pride zadeva potem prej v kri.

Music Man ::

Raje mešaj z vodo. Poznam nekaj ljudi, ki so imeli po mešanju z mlekom prebavne motnje :)

Bi rekel da je to prej zaradi preobčutljivosti na laktozo, kot zaradi mešanja z beljakovinami. Sem opazil, da sedaj prodajajo tudi alpsko mleko brez laktoze, zato bi svetoval, da vsi, ki imate prebavne motnje, če pijete navadno mleko, poizkusite tega brez laktoze.

Sicer pa jaz mešam te praške kar z vodo. Se mi zdi, da če bi z mlekom, bi bilo že kar malce pregosto za piti :)

black ice ::

Če mešam z mlekom je (vsaj zame) okus bolj "poln" kot pa pri mešanju z vodo. Sicer je pa odvisno od posameznika kako se navadi.
Katere napitke pa pijete?

DimmniBurek ::

Če je preveč gosto dodaš še malo mleka/vode, kaj tu ni jasno???
There Is No Stronger Drug Than Reality

d0rK ::

Okus je pr vseh teh slajenih sranjih boljsi kadar mesas z mlekom. Osebno itak kompletno prehajam na natural proteine tko da nima vloge.

ffka ::

jaz se kupil jagodo , okus je dober samo ko dobim grudico v usta mi gre na bruhanje xD.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Priprava proteinskega napitka

Oddelek: Loža
378160 (3921) joker16_7
»

Kako pomnožiti probiotike doma?

Oddelek: Loža
426672 (2654) fosil
»

Kako obdržati teden stare mačke brez mame pri življenju? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6016781 (15227) gendale
»

Alpsko mleko ob kuhanju eksplodira? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11522288 (18943) echo

Več podobnih tem