» »

[ANTLR] debbuging problem

[ANTLR] debbuging problem

agp ::

Pozdravljeni,

Pred kratkim sem si na PC naložil programsko okolje ANTLR 3.1.3. S pomočjo okolja ANTLR bom izdelal končni avtomat in nato zgeneriral javansko kodo za t.i. "parser". Ko napišem testno kodo "grammar" jo nato generiram v .java ter jo "debuggiram" nakar mi okolje ANTLR sporoči napako "Compiler exception: java.io.IOException run program "javac" : CreateProcess error = 2, The system cannot find the file specified" Opozorilo mi ponudi možnost OK ali Show console. Kliknem OK ter še enkrat "debuggiram". Sedaj se mi odpre okno Input text, kamor lahko vpišem testni "input" preko katerega testiram. Kliknem nato OK, kjer se odpre okno "Operation in progress" nakar mi izpiše okno z napako "Cannot launch the debugger. Time-out waiting to connect to the remote parser".

Moj testni program je brez napak in sem ga stestiral na drugem računalniku. Na računalniku, kjer mi stvar ne deluje imam nameščeno Javo jdk 6 (poskusil tudi z jdk 5). Vse sem že poskusil ponovno namestiti (jdk, antlr), pred tem sem počistil registre oz. vse, kar naj bi ostalo, vendar mi okolje še vedno sporoča napako.
Prosil bi za kakšen nasvet.

Hvala,
allrights reserved (c)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Davčne blagajne (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Programiranje
1344324117 (64120) Macketina
»

edavki ubuntu 13 chrome

Oddelek: Omrežja in internet
184623 (2278) harvey
»

Ubuntu 11.10 nared (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
18434357 (25386) MrStein
»

[Java] Prehod na JDK1.5

Oddelek: Programiranje
51328 (1126) drejc
»

Java problemček

Oddelek: Programiranje
141401 (1194) Imortales

Več podobnih tem