» »

[Java] Prehod na JDK1.5

[Java] Prehod na JDK1.5

drejc ::

"xxx.java": cannot access java.rmi.server.UnicastRemoteObject,bad class file: C:\Program Files\Java\jdk1.5.0\jre\lib\rt.jar\java\rmi\server\UnicastRemoteObject.class,class file has wrong version 49.0, should be 48.0,Please remove or make sure it appears in the correct subdirectory of the classpath. at line 23, column 13


To se zgodi ko uporabim za JDK "java version 1.5.0-b64" namest "java version 1.4.1_02-b06", v katerem je bil prvotno zgrajen projekt.

pitagora ::

at line 23, column 13
tu si poglej pa naredi tako kot ti je reklo racunalo...
vec pa ne vem..
lp pitagora

drejc ::

Nice try ;)...

...drgac pa se zdej nisn najdu resitve. Okolje je Jbuilder9, hec je v tem, k morjo bit nekje narobi definirani classpathi, sej zadeva IMO za kompajlat uporablja jdk5, runtime pa od 1.4 .

Ma kdo z izkusnjami v Jbuilderju kak predlog?

kopernik ::

Hja, jaz sem že enkrat imel probleme s temi verzijami rt.jar knjižnice (sicer malo drugačen exception kot pri tebi in starejši JDK) in sicer že kako leto ali dve nazaj. Res je bil problem pri konfiguraciji okolja (Eclipse). No, pri kasnejši verziji so ta bug popravili, do popravka pa je bilo potrebno ročno popraviti nekatere nastavitve in dodati en jar.

Kar se tiče JBuilderja, ti ne morem pomagati, ker ga ne uporabljam.
V glavnem, jaz bi najprej poskusil narediti build projekta z antom (upam, da uporabljaš ant skripte za buildanje in deployanje svojih stvari), kar iz konzole. In pazi, da boš za poganjanje anta uporabil pravi jdk. Tako se boš lahko prepričal, ali je problem v JBuilderju ali ne.

zagy ::

JBuilder bos moral zamenjat... komaj JBuilder 2005 podpira 1.5

drejc ::

Problem rešen:

http://codecentral.borland.com/ccweb.ex...

Have a nice day


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

edavki ubuntu 13 chrome

Oddelek: Omrežja in internet
184819 (2474) harvey
»

Java na mac os x

Oddelek: Programiranje
121336 (856) extr3m3
»

[java] napaka

Oddelek: Programiranje
91585 (1585) tx-z
»

Svetujte mi en spodoben editor za programiranje!

Oddelek: Programiranje
161770 (1410) mainman
»

java,javascript,visual java

Oddelek: Programiranje
81295 (236) bodo

Več podobnih tem