» »

kateri ram...

kateri ram...

singular ::

Cist iz firbca me zanima: Pri mlacomu sem kupil 128mb ram pc133 in gor pise MT - kera firma je to? micron technologies?

Marjan ::

jap, točno ta!
sem hotu v petek tud sam kupt pa jim jih je zmankal, dobijo sele v pondelk ali tork!!:|

Marjan ::

točno tegale si kupu in ga bom tud jest:
http://www.micronsemi.com/en/products/d...

:D

singular ::

ok, tnx.. pr men pise -75, tko da ta ram dela na 100Mhz 2-2-2 (cas) in pri 133Mhz 3-3-3 :(

StarY ::

Ta ram je dost hecen, vsaj kar se tice uradnih specifikacij, ker meni dva komada 128MB cist lepo delata cas2 na 133MHz.

Milko ::

Mi lahko kdo razlozi kaj pomeni CAS in ta 3-3-3 oziroma 2-2-2?

Yohan del Sud ::

A mi kdo ve povedat, v čemu je fora, ko so enkrat na ploščici postavljeni čipi pokonci, drugič pa pošrek. Pa gre za isti RAM. (Zgoraj omenjeni).

Senitel ::

Ja kakšn ram pol pr Mlacomu v bistvu prodajajo?? Jest sem ga dobu pa od Nec-a...??
CAS 2: pomeni 2,2,2 in to so delayi na vodilih (2 read, 2 write, 2 get, vsaj tko se men zdi, nisem čist ziher...)

luni ::

delay od zahteve po podatku do dejanskega zacetka iskanja podatka v pomnilniku ( se mi zdi :\)
Artificial Intelligentia

andro ::

Jaz mam 64 Mb ram na čipih piše M. TEC kere firme pri vragu je to?:O
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

Marjan ::

Sem lihkar tud jest kupu pr Mlacomu; 128/133/MT, in sem ga sam notr daju! Matr, nism si mislu da gre to tolk na trdo!! Sem mislu da bom vse zdrobu:P
res sm mislu da bo matična počla, tok na trdo je šlo! Ampak mi je uspel in laufa ko sneta skira;)
BTW: Mlacom je se pocenu ram, tko da zdej stane 20.700 sit, sam ne vem pa ce je to micron, pomoje ne! zgleda da jim ga je zmankal!

Milko ::

In kaj je boljse? CAS 2-2-2 ali 3-3-3? Kaj je hitrejse torej? In kater RAM je pri nas trenutno najhitrejsi? Kolk ns? (ne rabim DDR)..govorim o "navadnem" ramu...

JLP ::

Bol je 2-2-2.
Live long and prosper!

Marjan ::

hmm...

kako naj v biosu nastavim za različne banke rama?
V taprvi banki (0 oz. 0/1) imam 128/133MHz rama, se pravi 7,5ns. V biosu mam pa pr vseh bankah napisano 10ns.

Na kaj nastavim? (fora je v tem da lahko 10, 8, slow, fast, very fast,....pa take bede!!!!)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Twinmos pri Mlacomu!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1328964 (5427) AtaStrumf
»

Ali je to vse kar zmore moj Računalnik?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151937 (1591) novi
»

Memory Benchmark @ Sandra

Oddelek: Navijanje
331716 (1010) pop
»

Micron RAM cas2?!? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
644438 (3812) XtX
»

RAM

Oddelek: Strojna oprema
101689 (1504) StarY

Več podobnih tem