» »

dodaj ali odstrani programe PROBLEM

dodaj ali odstrani programe PROBLEM

Gutjerez ::

Danes se mi je pojavil problem.. Pod zavihkom dodaj ali odstrani programe sem notri našel ene 7x microsoft .net framework vse različne verzije. 1.1 2.0 itd itd. Pa sem sedaj vse izbrisau. Sedaj pa me zanima. Čemu služi sploh ta program oz katero verzijo naj naložim nazaj.. oz moram imeti vse naložene?
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

Pinturicchio ::

Ta program služi da ti delujejo določeni programi (npr. autocad) in igre. Najnovejšo verzijo si pa poberi tu http://www.filehippo.com/download_dotne...

slowie ::

Pri čemer bi dodal še to, da mogoče ne bi smel odstraniti sploh nobene verzije, ker nikakor ni nujno, da bodo vsi programi delali pri naloženi najnovejši verziji frameworka... Različni programi uporabljajo različne verzije frameworka... Vsaj po mojih izkušnjah...
Slowie
"... So let's give our children a chance, okay?" [Douglas Adams]

bluefish ::

bo držalo. Programi uporabljajo različne verzije frameworkov in niso združljivi med sabo. Če je en program spisan z 1.0, potem ni rečeno, da bo delal s 3.0.
No, za prihodnje si zapomni, da je lahko vzrok za morebitno nedelovanje programa tudi odsotnost ene od odstranjenih verzij. Nato lahko na strani programa preveriš, kateri framework je uporabljan in namestiš le tistega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Učenje PHP?

Oddelek: Programiranje
161853 (1344) brodul
»

Tezava pri instanciranju class-a

Oddelek: Programiranje
61217 (1088) KernelPanic
»

PHP4 se počasi poslavlja

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
374206 (2838) sverde21
»

[Windows] Urejanje preslikave tipk

Oddelek: Programska oprema
7892 (789) darkolord
»

[Windows][XP] Samodejna prijava v sistem

Oddelek: Operacijski sistemi
151619 (1388) M-XXXX

Več podobnih tem