» »

Mobile P4 vs. P4 Desktop

Mobile P4 vs. P4 Desktop

R0K ::

Ima mogoče kdo kakšne teste, informacije.

Predvsem me zaniamjo zmogljivosti Mobile P4 procesorjev. Ker ravnokar kupujem laptopa in mi vsi priporočajo, da vzamem Mobile procesor, ker je tišji in manj porabi.

Vendar jest še sploh ne hodim na faks ali bilokam, kjer bi bil laptop 5h brez napajanja, tako, da sem precej v dvomih kaj bi kupil. Ker lahko dobim Mobile P4 1.4GHz ali pa navadnega P4 2.0GHz. To pa je že kar precejšna razlika za isto ceno.

andrej ::

Nikakor noces navadnega procesorja v prenosniku. Ne gre se samo za baterije, ampak za velikost, porabo, prenosnik sam se bolj segreje, ventilatorji se vklopijo in je zadeva glasna, itd...

OldSkul ::

In kaj ti bo tok močan prenosnik?
Verjetno že sam vem:\

R0K ::

Amm.

Jest si nebom kupval zdej kložne za 200-300k sit, z intregrirano grafiko, 128 SDRama, 10GB disko, ker jest bom mimel ta laptop naslednje 4leta (skozi celo srednjo šolo).

Zato pa rabim tut kvalitetno sestavljenjega in konec koncev tut lepega. Tle sicer Compaq rox, sam nima pravega modela za mene. Tko, da bom kr HPja uzel.

DavidJ ::

zakaj pa rabis laptopa za SŠ? vkradli ti ga bojo najprej.

kupi si navadnega.
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

R0K ::

ni frkve v tem.

Lej, na laptopa se največ piše. Zatorej rabiš zlo dobro tipkovnico, ki pa jo imajo le firme. Zato razni IPCji, Gericomi, Notexi, in nevem kaj še odpadejo. tut miškolin je pri teh firmah v kurcu.

OldSkul ::

V Sš itak ne rabiš prenosnika. Povej mi pri katerih predmetih ga boš uporabljal?
Drgač pa prenosnik uporaben samo na faksu!

Reso ::

V SŠ je mel en moj sošolc notesnik. zadeva caruje, ker je lahk takoj uporabu slovar, britanico in ostale fore k so jih prfokse rable. Gor je mel urejene celotne zapiske za gefo,zgodlo... in je blo kr ql tist. Noben mu ni ukradu notebooka, ker če bi mu ga ne bi dolg žvel, ker bi mi bli brez zapiskov :)
Probleme je imel edin pr predmetih kot so kema, fiza in mata tm je pa še vedn v zvezek pisu.

R0K ::

Sej.

Jest ga pri matematiki in kemiji itak ne mislim uporabljat. Skrbi me ednio, ker sem si zdaj kdaj pa kdaj kakšen vzorec narisal. Pa je blo kr fajn. Zdj edin tega ne bo. Bo pa fajn, ker bom mel ubistvu en zvezek za use :>

Glede kraje pa sploh nevem. Ne poznam nebenga, ki bi mu ga ukradl do sedaj. Če ahtaš na njega itak nič ne more bi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nahrbtnik

Oddelek: Loža
475169 (3898) overlord_tm
»

prenosnik Centrino 1.4 vs P4 2.8

Oddelek: Kaj kupiti
151527 (1245) antonija
»

Kupujem dober prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
314050 (3473) partysound
»

Kter notebook kej priporocate?

Oddelek: Kaj kupiti
221676 (1370) zigadr
»

S prenosnikom v šolo...

Oddelek: Šola
322071 (1456) andrej

Več podobnih tem