» »

VPU Recover

VPU Recover

Kyousuke ::

Pozdravljeni


Moji punci se je začel pojavljat problem VPU Recover.
Pojavi se ji po kakšni uri in pol do dveh igranja Second Life, ker na njenem faxu pač programiranju v Second Life.

Fora je v tem da ima 1 mesec staro grafično ATI Radeon 4650 in se že pojavi problem. Sem danes uninstaliro vse drivere, ki so bili inštalirani z priloženega CDja in naložil tazadnje drivere, ki so trenutno objavljeni.
Sam tu pa mi nekaj ni jasno, ko greš nadzorna plošca -> dodaj odstrani programe -> ati display driver in tam klikneš za podrobnost, so gor gonilniki 8.5xx toraj isti kot prej, čeprav sem z neta downloado 9.3 in tud te instaliro.

Kak je to možno??

Upam, da mi boste pomagali.


Hvala

jan01 ::

Vse od atija odinstaliraj in v safe modu potem počisti s driver cleanerjem in driver sweeperjem -izberi vse od atija...
Potem pa normalno posnemi najnovejše gonilnike...

Kyousuke ::

Vse od atija odinstaliraj in v safe modu potem počisti s driver cleanerjem in driver sweeperjem -izberi vse od atija...
Potem pa normalno posnemi najnovejše gonilnike...


sem vse unistaliro in v safe mode z driver sweeper še počistil, ker driver cleanera se ni dalo DLjat in potem tazadnje drivere naložo.

bom poročal, če bo izginilo ali se bo VPU Recover še naprej pojavljal

RuskiSnajper ::

""" If you have a different catalyst control center installed, install the one from the website for THIS specific card. I had vpu recover go off every 10 seconds because of this problem :P """

Katerega suppliera ima , HIS, sapphire , powercolor?


Probaj inštalirat drivere z njihove specifične driver strani , točno od tistega od katerega je grafa.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nova grafika - problem - izginja slika

Oddelek: Strojna oprema
8773 (662) jan01
»

Power saving mode

Oddelek: Pomoč in nasveti
173245 (2894) amigo_no1
»

video - noro!

Oddelek: Zvok in slika
91206 (897) ender
»

Geforce 6600 problem

Oddelek: Strojna oprema
51013 (896) jan01
»

Vrže mi iz iger

Oddelek: Pomoč in nasveti
111153 (1010) Sadida

Več podobnih tem