» »

MS Flight Simulation X problem

MS Flight Simulation X problem

Mohic ::

Ko zaženem igro mi napiše tole: The MSXML4 SP2 component is not intalled.. please reinstall. Ponovno sem inštaliral že večkrat in problema nisem rešil. Tudi pogooglal sem in videl, da imajo tudi drugi to težavo, vendar rešitve vsaj jaz nisem našel. Mi lahko prosim pomagate, kako usposobim igrico?

Najlepša hvala za odgovore.

Rotaidal ::

Mohic ::

Kje lahko vidim kateri sp imam?

Aja pa ko grem na njihovo stran za downalodat lahko dowanlodam 5 različinh. KAterega dowanlodam : [url=http://www.shrani.si/?1k/1T/ekxiNA0/aha...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mohic ()

Rotaidal ::

Neveš kateri SP imaš.. ojoj.

 1

1



Pa slike pravilno linkaj.

Mohic ::

A če dowanlodam tisto datoteko MSXML4 SP2 in inštaliram mi lahko poškoduje moj sp3 ?

Galaxy ::

http://www.microsoft.com/downloads/deta...

Potegni, inštaliraj in poročaj.

IceIceBaby ::

Imam enak problem. Downloadal sem demo verzijo flight simulatorja in mi ga nikakor ne uspe usposobiti. Imam XP SP3. Probal sem par različnih verzij tega MSXML, pa nobena ne dela. Probal sem vse možno. Uninstall, reinstall FSX in MSXML, vmes sem rebootal sistem...

Če je kdo mogoče imel ta problem pa ga je rešil se priporočam. Sem že nameraval kupiti FSX ampak če demota ne usposobim verjetno tudi cela verzija ne bo delala.

Mohic ::

Ne tudi originalna verzija ti nebo delala. To je res neumen problem. Če ti uspe, kaj zvedet mi prosim posreduj.

Orlus ::

jaz imam isti problem.. sem probal čisto vse. od najnovejših MSXML 6.0.. do MSXML 4 SP2.. MSXML 4 SP3.. čisto use. problem je v tem, ker imam ta MSXML 100% nainstaleran, pa mi ga nezazna.. kaj je potrebno narediti da ga bo zaznalo? ima kdo mogoče odogovor? preden sem računalnik formateral 1 teden nazaj, mi je vse delovalo brezhibno.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lahko zbrišem?

Oddelek: Programska oprema
211530 (1038) Wox
»

Problemi z loginom na edavki.durs.si

Oddelek: Loža
63103 (2903) Tody
»

Manjši popravke za uporabnike Windows Firewall

Oddelek: Novice / Varnost
163389 (2853) denial
»

Siol/vizija,..slike ni

Oddelek: Pomoč in nasveti
6918 (801) kilergas
»

Izšel je DirectX9

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
163184 (3184) Hojne

Več podobnih tem