Forum » Pomoč in nasveti » Ipod nano 5gen se ne poveže z itusom
Ipod nano 5gen se ne poveže z itusom
seemon ::
Mene tud zajebava ta ipod nano zadnje generacije. Uporabljam XP pa se mi nikakor noče povezat z itunsom. V spodnjem desnem kot zraven ure v windowsu se mi prikazuje ikona za namestitev (vsake 3 sekunde jo vrže ven nato pa spet pokaže). V itunsu ipoda tud ne zazna.Probu sm tud na visti pa ne jebe.Kaj naj naredim?
seemon ::
Mene tud zajebava ta ipod nano zadnje generacije. Uporabljam XP pa se mi nikakor noče povezat z itunsom. V spodnjem desnem kot zraven ure v windowsu se mi prikazuje ikona za namestitev (vsake 3 sekunde jo vrže ven nato pa spet pokaže). V itunsu ipoda tud ne zazna.Probu sm tud na visti pa ne dela.Kaj naj naredim?
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Apple iPhone 8Oddelek: Mobilne tehnologije | 3644 (2558) | Machete |
| » | IOS applikacija za predvajanje MP3jev, ki so na lokalni mreži, z možnostjo Queue-anjaOddelek: Programska oprema | 908 (692) | TRIROG |
| » | iPhone Touch in JailbreakOddelek: Mobilne tehnologije | 1673 (1319) | z3ro |
| » | Danes izšel Zune HDOddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod | 5493 (3601) | win64 |
| » | iPod, itunes, velki problemiOddelek: Pomoč in nasveti | 1955 (1545) | seemon |