» »

Pošiljanje podatkov na FTP

Pošiljanje podatkov na FTP

fazzan ::

Pozdravljeni

Imam težavo pri pošiljanju podatkov na ftp strežnik. Iz enega računalnika ne morem prekopirati datoteke na ftp srežnik. Javi mi, da nimam te pravice. Datoteka se sicer pojavi na strežnik, a je njena velikost 0. Po enakem postopku sem poskusil poslati iz drugega računalnika pa dela. Zanima me kaj mi lahko preprečuje pošiljanje podatkov na strežnik (požarni zid imam izklopljen)?

Hvala za pomoč.

Lp Miha

misek ::

Morda pa na prvem računalniku sploh ne moreš odpreti datoteke in ti jo na strežniku samo kreira, vsebine ti pa ne prenese. Poskusi to datoteko odpreti s kakšnim programom oz. kam skopirati z raziskovalcem.

fazzan ::

Hmmm. Tega ne zastopim najbolje. Res izgleda kot da bi datoteko ustvaril na ftp-ju brez vsebine. Samo ne zastopim kako je to možno, ko pa drugi računalnik normalno naloži to isto datoteko brez težav. Sem pa poskusil z več različnimi datotekami, različne vrste, pa ni nobenega pametnega rezultata.

R33D3M33R ::

Kateri program uporabljaš?
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

fazzan ::

Na računalniku, s katerim sem poskušal in ne dela sem probal direktno iz raziskovalca in FireFTP. Obakrat isto. Na drugem računalniku sem brez problema prekopiral datoteko iz raziskovalca.

R33D3M33R ::

A imaš mogoče kak firewall/antivirusni na računalniku iz katerega ne gre?
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

fazzan ::

Firewall imam izklopljen. Antivirus program imam Avast. Lahko ta preprečuje pošiljanje podatkov na ftp?

misek ::

Poglej ali ima FireFTP možnost kakšnega logiranja v katerem bi napisal, kaj je narobe. Pa prilepi tukaj vsebino.

fazzan ::

Log sicer ima, vendar ne javi nobenih napak. Sem pa opazil, da se pošiljanje ustavi vsakič po 30 s. Po 10 s spet začne pošiljat a vedno od začetka. Kakor, da bi resetiral povezavo.

maxum ::

poskusi prekopirati datoteko na USB ključ. če ne gre potem je problem v datoteki, oz. poskusi neko drugo datoteko skopirati na ftp, npr .doc fajl.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hiter FTP strežni

Oddelek: Omrežja in internet
455427 (4494) Jin
»

Velikost serverja

Oddelek: Izdelava spletišč
10891 (679) cistilec
»

Ali ima windows 7 log?

Oddelek: Operacijski sistemi
5610 (522) xtsy
»

Pošta problem

Oddelek: Programska oprema
354986 (4471) Kv1DR_K1LL3R
»

Firefox 1.5 Beta1 izšel! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
648830 (6861) christooss

Več podobnih tem