» »

mkv to avi

mkv to avi

KoMit ::

Kateri program bi mi omogočal pretvorbo iz mkv v avi z zapeko sub/idx podnapisov iz te mkv datoteke? Program bi moral imeti tudi možnost spremembe resolucije. Če bi imel možnost dodajanja črnih robov bi bilo še toliko boljše.

ganimed ::

Google najde čudo programov, koliko je pa kašen res uporaben, p bo morda povedal kdo, ki je kakšnega že preizkusil.

KoMit ::

Sem že iskal z Googlom, vendar nisem dobil programa ki bi to omogočal.

ridik ::

PROBAJ S TEM

AVS Video Converter

http://www.avs4you.com/AVS-Video-conver...

jan01 ::

Odlični avidemux

KoMit ::

Pri AVS Video Converter-ju nisem našel možnosti za dodati sub/idx podnapis. Avidemux pa ima vse kar potrebujem. Na žalost pa program med kodiranjem javi napako in se sesuje, tako, da bom mogel še malo preučit ta program.

jan01 ::

Pa si, ko si izbral avi container tudi spremenil video kodek na xvid(avi ne podpira ravno dobro h264)? Kaj pa zvok? V kateri obliki je v mkv containerju, ker avi ne podpira vseh...

KoMit ::

Video kodek sem izbral Xvid4, audio pa mp3. Pa še v stereo sem moral dati mp3, ker ne podpira več kanalov. To itak sam program opozori. Malo bom še omejil filtre, ki sem jih uporabil. Uporabil sem: Transform: Resize in Blacken Borders; Subtitles: VobSub in označil .idx datoteko od sub/idx podnapisov, ki sem jih demuxal iz tega .mkv-ja. Aja, pa tudi pri Preview-ju mi program javi napako in se sesuje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljši format iz AVI filma?

Oddelek: Loža
6861 (765) msjr
»

convert program sprememba formata slike

Oddelek: Pomoč in nasveti
7819 (639) gregson2005
»

Uporabnost USB na LCD TV-jih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12155892 (47783) Lupin
»

Kateri video pretvornik za windows 7 ... ?

Oddelek: Programska oprema
82720 (2581) JayKay
»

Integrirani podnapisi

Oddelek: Zvok in slika
367705 (5438) dzinks63

Več podobnih tem