» »

Laptop-gonilniki

Laptop-gonilniki

Slavko1986 ::

Živjo danes sem formatiral visto in nanovo naložil.Sedaj pa imam en problem pri gonilnikih večina gonilnikov se je samo namestilo,jaz sem samo za grafično namestil.Sedaj pa sploh nevem kaj mi še manjka kateri gonilniki so to,kako vem katere gonilnike potrebujem?Zraven vam dodajam sliko da boste lažje razumeli za kaj gre:)Gre pa za laptop Toshiba Satelite P300D 13J.

Hvala
 Problem

Problem

Slavko1986 ::

Dajte mi prosim pomagat da čimprej rešim problem:)

P1P1 ::

Manka ti še za mrežno kartico pa najbrš maš še kak čitalec kartic pri tem leptopu, to bodo najverjetneje "unknown device" tko na hitr =)
Q6600 3.2Ghz, Rampage Formula, X-FI Titanium Fatal1ty,
9800GTX+, Velociraptor 300Gb, Teamgroup Extreme dark

Nona ::

Preiskusi DriverMax program http://www.innovative-sol.com/drivermax/
Potrebno se je brezplačno registrirati, preveri driverje, ki jih imaš na računalniku, kateri ti manjkajo, narediš backup driverjev ...

Slavko1986 ::

Sedaj sem ugotovil da mi manjka driver za modem device on high definition audio bus,kje ga lahko najdem za moj laptop.Sem že gledal in nisem našel nič konkretnega.

Slavko1986 ::

Driverje sem zrihtal,sedaj pa še imam en problem.Mogoče ve kdo kako naštimam prepoznavanje obraza ki ima moj laptop to funkcijo namestil sem driver face Recognition naprej pa neznam???

toxius ::

Driverje sem zrihtal,sedaj pa še imam en problem.Mogoče ve kdo kako naštimam prepoznavanje obraza ki ima moj laptop to funkcijo namestil sem driver face Recognition naprej pa neznam???


mora biti na CDju software tudi za to, če ga ni pojdi na uradno stran proizvajalca prenosnika in si od tam najdi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Porazni rezultati britanske policije pri prepoznavi obrazov

Oddelek: Novice / Zasebnost
266537 (4983) Markoff
»

Prenosnik in integrirana grafična kartica

Oddelek: Pomoč in nasveti
173769 (3538) Gutjerez
»

Facebook izklopil prepoznavo uporabnikov za vse EU uporabnike (or so we're told)

Oddelek: Novice / Zasebnost
228057 (5875) |GrEgOr|
»

TrapWire nadzoruje velika ameriška mesta in London

Oddelek: Novice / Zasebnost
236732 (4991) PaX_MaN
»

nasvet za laptop drivers

Oddelek: Pomoč in nasveti
193011 (2788) solatko

Več podobnih tem