» »

plačilo kazni

plačilo kazni

;-) ::

zdravo zanima me koliko časa je rok za plačilo kazni. na plačilnem nalogu nič ne piše razen da če v 8 dneh da je polovična.

Ciklamen ::

Torej plačaj v 8 dneh :D
- End of the Post ->

;-) ::

tistih 8 dni je že 1 mesec mimo =)

OmegaBlue ::

Well, načeloma dokler ti davčna ne zateži :D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

mtosev ::

Well, načeloma dokler ti davčna ne zateži :D

ne . cakaj na izvrzbo al rubeznika. majo tvoj naslov:)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

;-) ::

kaj mi bojo vzeli če sem dijak nezaposlen =) ?

bluefish ::

če nisi polnoleten, potem si odgovornost staršev.

opeter ::

Tvoj računalnik? Zadeve v tvoji sobi? Ker pa verjetno živiš pri starših, lahko tudi njim zatežijo. Not good.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

;-) ::

bom šel danes plačat.

Samo tako me je pač zanimalo kaj ti hočejo če si polnoleten in nisi zaposlen itd. Drugače pa res nikjer ne piše koliko imam časa, tako da predvidevam da jim pač lahko vsak mesec pošljem 10€

hooger ::

kaj mi bojo vzeli če sem dijak nezaposlen =) ?


to sem mislim tudi jaz. Nekaj let nazaj sem dobil kazen 5000 sit. Pač zadeve nisem plačal in čez 2 meseca domov dobim pošto, da so mi blokirali bančni račun. Moral sem na banko in tam dovoliti trganje iz računa, ker davčna pač ne odtrga avtomatsko. Po vseh komplikacijah sem za kazen vse skupaj plačal 24000 sit.

mtosev ::

kaj mi bojo vzeli če sem dijak nezaposlen =) ?


to sem mislim tudi jaz. Nekaj let nazaj sem dobil kazen 5000 sit. Pač zadeve nisem plačal in čez 2 meseca domov dobim pošto, da so mi blokirali bančni račun. Moral sem na banko in tam dovoliti trganje iz računa, ker davčna pač ne odtrga avtomatsko. Po vseh komplikacijah sem za kazen vse skupaj plačal 24000 sit.

dobra lekcija. :)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ZdravkoČolič ::

Rok je 16 dni (oziroma 8 dni po pravnomočnosti; 8+8). Zakaj si dobil kazen če ni skrivnost?

c0dehunter ::

Js sm meu izkušnjo, da so mi isto kazen zaračunali dvakrat. Sem jo plačal takoj, čez 1 mesec pa dobim pismo, da še nisem plačal. Po pol dneva hoje od enega birokrata do drugega sem na koncu na Občini izvedel, da so izgubili potrdilo o plačilu. Niti oprostite niso rekli barabe.
Takrat se seveda nisem bunil, ker sem bil že siguren, da bom moral plačati 80€..

Sem takrat odprl temo tu na ST in je tam vse opisano bolj podrobno, sam se mi ne ljubi zdele to iskat.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

;-) ::

Rok je 16 dni (oziroma 8 dni po pravnomočnosti; 8+8). Zakaj si dobil kazen če ni skrivnost?

Kak je lahko sam 16 dni rok to je rok za polovično sam. Al kako?

Pa zarad varnostnih pasov sem dobil.

ZdravkoČolič ::

Ja tko pravjo. Tud kiflc mi je enkrat reku 16 dni za plačat (en manši prekršek, 40€).

;-) ::

Ja če je 16 dni rok pol tak v vsakem primeru polovico plačaš ne ga srat =)

residual ::

8 dni po vročitvi položnice imaš čas za pritožbo, po teh 8 dneh pa je odločba o plačilu kazni pravomočna in jo moraš plačat v naslednjih 8 dneh (polovička), če ne kasneje izterjajo polno kazen (za pas 120€). Skupaj si imel torej 16 dni za plačilo. ČE si zamudil plačaj kar cel znesek, da ne bo kasnejših reklamacij iz davčne.

Če ne boš plačal in imaš štipendijo, bodo tam vzeli. Drugače znajo težit tvojim staršem in se njim obesit na dohodek. Brezveze komplicirat..

;-) ::

Ok bom ju3 plačal. Privežem pa se od zdaj naprej še manjkrat oz. nikoli. Od 18. februarja lani imam izpit pa sem 1x dobil položnico drugače samo obvestila tako da...bo že.

Sicer pa res nevem zakaj so tako nori zakoni pomoje sam zato da majo manjše statistike mrtvih ko pas je čisto osebna zadeva.

ABX ::

Plačaj v 8 dneh ali se pritoži.

Jaz osebno se vedno pritožim. Vendar ne čakat, boš plačal bistveno več.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

ZdravkoČolič ::

Sam neki oftopik. Kako te je policaj dobil, ga nisi vidu prej in se pripel?

;-) ::

Trobli smo čez mesto potem pa je en drug policaj kao sporočil prekršek prepasal pa sem se pred njim.

Nebom se nič pritoževal bilo je lih valentinovo pa je rekel 4 ste nepripeti hrup delate itd. ajd ker je valentinovo naj plačata fanta pa si porazdelite =) tk da vem da sem kriv in bom plačal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

logout ::

Priveži se, pa ne zaradi policaja. Njemu še veselje narediš, če nisi privezan.

L.p., Kloko

bluefish ::

kaj pa imaš za trobit čez mesto. Verjetno še ponoči, kajne?

kmetek ::

E to je razmišljanje 18 letne mularije, pravim vam, vozniško pred 21 leti sploh ne bi smel dajat, ker so neodgovorni.

;-) ::

Ne ma pr belem dnevu prvo en kolega šou peš pa še druga 2 pa smo se mal pohecali. Pa dobro se vem da je pač tak izpadlo itd. Vse ql bom plačal pol pa upam da mam en čas mir.

ZdravkoČolič ::

od valentinovega ni 1 mesc ampak 10 dni

;-) ::

Ja pretiraval sem. je pomembno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

ZdravkoČolič ::

Ja je ja. V tem pimiru maš še 60€

T0RN4D0 ::

Eh solatko spet prodajaš klobase, kakor da 21 letniki smo pa tolk bol odgovorni kot smo bli tri leta nazaj. Izpit je treba nardit čim prej, odgovornost pa nima toliko veze za par let razlike. :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

MarkookraM ::

(...) Sicer pa res nevem zakaj so tako nori zakoni pomoje sam zato da majo manjše statistike mrtvih ko pas je čisto osebna zadeva.


Pas lahko spremeni situacijo iz "rešilec v bolnico in možne komplikacije" v "au to pa je bolelo". Še pri tako "majhni" hitrosti lahko posrečeno vdariš v glavo, da so resne posledice.

In pas ni čisto osebna zadeva. Če morajo tebe oskrbeti to pomeni, da ni prostora in osebja za druge ljudi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Brez vinjete - DARSovec se mi je zlagal (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5810222 (8842) D3m0r4l1z3d
»

Plačilo kazni za prometni prekršek? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6725499 (12814) Aston_11
»

Kazen

Oddelek: Na cesti
498966 (6889) ingeniero
»

koliko casa je veljaven cas za placilo polovicne kazni?

Oddelek: Loža
3520738 (19903) Ziga Dolhar
»

Plačilo kazni (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6110181 (8068) Airskull

Več podobnih tem