» »

Wii škrtanje DVD pogona

Wii škrtanje DVD pogona

atasmrk ::

Meni je Wii zadnji mesec stal pri miru, potem sem pa pretekli teden nabavil Metroida in se ga spravil igrat. Ampak...

Najprej je zadeva na veliko zmrzovala, ali pa sploh ni prepoznal ploščka. Potem, ko sem v pogon ruknil en čistilni cd (nekje na površini ima krtačko) je bilo malo bolje. Sedaj lahko igram, se pa dogajajo čudne stvari. Recimo vstrelim v vrata, kar je, predvidevam, za igro ukaz "naloži sobo za vrati". In včasih traja tudi 10 sekund, da se vrata odprejo. Bog ne daj, da samo zletim skozi nekaj zaporednih sob. Na koncu bodo vrata ostala zaprta. Naprej in nazaj. Ves čas igranja pa poslušam, kako DVD pogon poka. Kot so včasih pokali disketni pogoni, ko so mogli kakšno stvar prebrati še enkrat. Kar stiska te pri srcu. Pa tudi plošček je že začel kazati znake zlorabe. Sedaj izgleda kot da bi ga nekdo velikokrat obrisal s čim mehkim.

Osebno sumim, da je v bližino leče prišla kakšna nečistoča. Bi to lahko rešil s sesalcem, ali je pametneje vso stvar nesti nazaj v trgovino? Stvar je še v garanciji.

goranzaric ::

Nesi nazaj dokler imaš garancijo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odstranitev garancijske nalepke? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
727208 (4746) winpirate
»

CRC ERROR

Oddelek: Pomoč in nasveti
71240 (1123) tejč77
»

NEC 3520,BOF reklamacija

Oddelek: Kaj kupiti
222557 (1698) boštjan
»

Se neki v zvezi z garancijo.

Oddelek: Pomoč in nasveti
131186 (1025) Matek

Več podobnih tem