» »

N95 koda

N95 koda

ETI3n ::

LP vsem ! Danes sem dobil nokio N95, in simobilovo kartico predplačniški paket halo.Torej da preidem na bistvo problema.Ko vstavim kartico in prižgem, se mi pojavi "Koda za zaklepanje" Tovarniška koda je sicer 12345 ali 00000 ! Ampak ne deluje, poiskusil sem že z drugimi karticami, in še vedno isto ob prižigu telefona.Sedaj ko želim spet ponovno vpisati kodo, mi javi da je bilo 5X vpisana, poskusite ponovno čez pet minut ! Kaj mi je v tem primeru storiti? Prosim za pomoč : /

ModriN96 ::

Očitno je en pred tabo ta aparat že uporablu in je dau kodo za zakl. telefona, ki jo ve samo tisti uporabnik...drugač je za niokje 12345 ampak to je serijska, ki jo je mogu ta uporabnik pred tabo očitno spremenit.

če se ta uporabnik ne spomne, ni druge kot da se ti naredit servis aparata...

Ciklamen ::

Ali pa, da telefon tovarniško resetira.
- End of the Post ->

mat3 ::

Poizkusi izklopit telefon, odstrani baterijo, ponovno vstavi baterijo, pritisni zeleni gumb za sprejem klicev, * in 3 hkrati in prižgi telefon. Seveda si prej vse podatke, imenik in ostalo varnostno kopiraj. Več najdeš tule.
AMD Ryzen 7 3700X, 32 GB DDR4-3600 MHz G.Skill TridentZ Neo
500GB Samsung Evo Plus, Crucial P2 500GB, GTX 1660 Super, 4x 3TB HDD
http://www.bozic17.blogspot.com

ETI3n ::

Poizkusi izklopit telefon, odstrani baterijo, ponovno vstavi baterijo, pritisni zeleni gumb za sprejem klicev, * in 3 hkrati in prižgi telefon. Seveda si prej vse podatke, imenik in ostalo varnostno kopiraj. Več najdeš tule.


Že probal, ampak žal ne pomaga ! Še vedno vpraša po kodi, sicer ko pa sem ga prižgal je pisalo, ali naj povežem z povezavo, ali brez povezave !

goranzaric ::

Na kako opremo priključit pa pogledat katera je zaščitna koda.

ETI3n ::

Sem ga že danes nesel na popravilo.Tako bom dobil nov symbian sistem, ampak napaka je bila moja ! Če bi le 3X vpisal kodo, bi mi ga serviser brez problema zrihtal, ampak bilo je očitno več kot 5X vpisana, in ni preostalo drugega kot da novo naloži celoten sistem : / Anway hvala vsem za pomoč :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

odklepanje telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
2015659 (4396) Technics111
»

računalnik se noče vklopiti o.O

Oddelek: Pomoč in nasveti
7746 (660) draciel
»

Prenosnik se greje (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
586943 (5844) Pyr0Beast
»

9600pro na MB z integrirano grafiko

Oddelek: Zvok in slika
141211 (1010) Tic

Več podobnih tem