» »

Nerešljiva Uganka

Nerešljiva Uganka

Maverick33 ::

Ok stvar je taka preden sem formatiru comp in nabavil nov ram mi je metu vn net zdej mi net dela ok mi pa meče vn zvok in me zanima, če je kšn ko bi to vedu kaj mu je?

Mam 2 vrsti metanja zvoka vn:

1. Povežem se na zvočno, ki je integrirana na matični in sicer mi zvok samodejno izklopi nevem po kakšnih 20min (ČE IGRAM IGRO ALI PA SEM NA TEAM SPEAK...)

2. Povežem novo zvočno in sicer tole: http://www.mimovrste.com/artikel/114043...
Tukaj pa se zgodi to, da se v slušalkah sliši trrrrrrrrr in zamrzne cel računalnik se pravi še slabše kot pri prvem problemu.


Driverje sem dal gor v prvem primeru iz MSI.com update v drugem pa iz cd-ja priloženega ob nabavi zvočne. Kaj bi res lahko bilo ? Na kratko: Vn mi je metal net noben ni znal pomagat kupim dodaten ram zdej mam 1× 512MB TakeMS pa 1× 1GB Patriot in net dela pač pa meče vn zvok.

mayhem ::

Kak operacijski sistem imaš???

Lp

Maverick33 ::

XP PRO

shadeX ::

hmm service pack 3 ?? mogoče je tukaj problem.. tudi sam sem imel problem s tem packom na drugemu računalniku. pa s cd-romi.

jan01 ::

Kaka neumnost kupiti tak šit od zvočne. Najbrž je še na matični realtekova bolša... Raje bi kupil eno rabljeno creativovov...

shadeX ::

dvomim da je zvočna kriva če mu je prej net metal vn. js bi probu inštalirat sp1.

Maverick33 ::

Sej nima veze sm dal iz matične VIA na on pa isto meče vn... Zdej nevem spet mi vse crkuje verjetn je matična. Bom pa še XP HOME inštalu.

solatko ::

Poglej kondenzatorje, pa če imaš možnost kupi še en enak 1GB RAM.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ko zaženem igro se sistem resetira?na pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
411900 (1456) micfic
»

Zvočna kartica Genius Sound maker value 5.1 problem

Oddelek: Zvok in slika
213579 (2374) Riff
»

Vsaka igra freezne

Oddelek: Strojna oprema
19777 (582) štego
»

Router ne dovoli več kot 1 MB / s ?

Oddelek: Omrežja in internet
81041 (772) KK44444444
»

Nov komp...vprašanje za driverje...

Oddelek: Strojna oprema
161365 (1230) Yoxi

Več podobnih tem