» »

Opravičilo -- Anonimni eksperiment

Opravičilo -- Anonimni eksperiment

Slo-Tech - Opravičujemo se zaradi napake pri implementaciji anonimnega eksperimenta. Zaradi mojega spregleda je stran v dodatno tabelo, ki pomaga pri hitrem iskanju sporočil posameznega avtorja še vedno pisala povezave Avtor -> Sporočilo. Napaka je bila odpravljena, stari podatki pa izbrisani. Hvala za razumevanje.

81 komentarjev

«
1
2

zcetrt ::

Zdaj se bodo pa screenshoti na veliko prodajali.
4.

T-h-o-r ::

aahaha

hitro dejte skrinšote
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Matako ::

Opozorilo vsem verskim fanatikom iz Eksperimenta: ST vse vidi!
/\/\.K.

Tr0n ::

Pac dokaz, da ne gre za anonimni eksperiment niti po odpravi napake.

For your consideration.

T-h-o-r ::

pa kaj :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

SmeskoSnezak ::

Kakšna šlamparija, hehe... še dobro da v njem ne sodelujem :P
@ Pusti soncu v srce... @

d0rK ::

Sploh ne vem zakaj se se trudte. Vsak ki vam po takem fuckupu se zaupa je tut en konj.

Kdo ve kolk je se skritih tabel kamor se vpisujejo podatki ce se tistih javnih ne pobrisete.


Cist drzi kar sem rekel: Trust noone.

T-h-o-r ::

nevem, kaj je to takega, razen če v AE čisto podivjaš
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

d0rK ::

Kaj je to kaj takega? Miljon zagotovil da je stvar anoninmna potem pa naenkrat postane vse javno?

Itak se ni razkril drzavnih tajnih ampak se vedno gre za princip. Kksni posamezniki so najbrz osramoceni.

Gost ::

Neanonimni eksperiment :)

T-h-o-r ::

pa tak prav da so

a to pomeni, če si anonimen, da lahko začneš jebat vse vsem po spisku al kaj? če si anonimen lahko pozabiš na vso lepo obnašanje itd. samo zato, ker pač nihče ne ve kdo si?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

R33D3M33R ::

Kksni posamezniki so najbrz osramoceni.


Sami so si krivi. Nihče te ne sili, da v ta oddelek pišeš stvari, ki bi te utegnile osramotiti.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

user4683 ::

Mogoče je pa kej takšnega napisal. Ima kdo kak screenšot?:))

BigWhale ::

Epic fail! :>

OmegaBlue ::

Mnja, je bil fuckup, priznamo. Optimizacije in hitrost so naredile svoje, na žalost nihče ni tega opazil prej med testiranjem.

Zdaj pa večinoma po želji uporabnikov se stvar lahko ukine in se lahko joker golazen odseli nazaj ;)

Sploh ne vem zakaj se se trudte. Vsak ki vam po takem fuckupu se zaupa je tut en konj.
Kdo ve kolk je se skritih tabel kamor se vpisujejo podatki ce se tistih javnih ne pobrisete.

Cist drzi kar sem rekel: Trust noone.

Potem tudi skrite ne bi mogli "skrivati" če še javne ne znamo ne :P
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

c00L3r ::

Epic fail! :>

WORD :))

iggy ::

Fentimo se. LOL :D
Hey, you're fat!

poweroff ::

Sploh ne vem zakaj se se trudte. Vsak ki vam po takem fuckupu se zaupa je tut en konj.
Kdo ve kolk je se skritih tabel kamor se vpisujejo podatki ce se tistih javnih ne pobrisete.
Cist drzi kar sem rekel: Trust noone.

Hja, a državi, Microsoftu, borcem proti terorizmu, itd. pa kar lepo zaupate, da ne kršijo zakonov, spoštujejo človekove pravice in ne zapirajo nedolžnih?

Sicer pa je bil to pravi eksperiment - zgodila se je nekontrolirana in nepredvidena situacija.

Zdaj verjetno tudi razumete zakaj je Tor omrežje že toliko časa eksperimentalno.
sudo poweroff

Opkow ::

Prvi april je se dalec?
Ali se gre zares? :)

T-h-o-r ::

NE UKINIT
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

WarpedGone ::

Optimizacije in hitrost so naredile svoje, na žalost nihče ni tega opazil prej med testiranjem.

Res da ne vem kako mate spedenan podatkovni model, ampak čist komot si zamislim rešitev, kjer bi anonimnost zagotavljala že sama referenčna integriteta.

MySQL?
Zbogom in hvala za vse ribe

d0rK ::

Aha Thor, potem pac pravis da tebi zagotovilo ST ekipe ze prej ni pomenilo nic. In kaj majo idioti skupaj z normalnimi uporabniki
ki so razkrili kaj pa se pri temu niso zajebaval? Stran kot je ST bi lahka pojem anonimnosti vzela bolj resno in ce so se spravl furat
nek "anonimni eksperiment" bi vsaj lahko stvar zastavl kakor je treba. Sam pa nisem napisal nic zaskrbljujocega.

Omega, kdo ve. Ce so ze za tako javno lukno potreboval cel mesec kdo ve kaj se se najde. :p

Matthai, sicer ne vem na koga naj bi se to nanasalo ampak dalec da bi verjel kaksnim "borcem za svobodo", drzavi ali MSju kar na besedo.
Dam pa vsem prednost dvoma. Se MSju ne maram posiljati kaksrnihkoli feedbackov ker ne vem kaj odnesjo. Sicer me v doticnem primeru
bolj skrbijo pravne posledice (warez.press) kot moralne. Prav tako tezko enacis zelo veliko skupnost (uporabniki MS sistemov, drzavljani) z
majhno zaprto kot je ST. Verjetnost da te kdo vzame pod drobnogled je pri slednjih veliko vecja. So pa tudi moralne posledice v primerjavi
s pravnimi vcasih hujse.


Kakor se ze obrne, stvar je fuckup. Zarad mene furite se naprej ampak ker se mene tice nimate niti "benifit of the doubt" vec.

Matako ::

Jaz bi pa stvar razširil.... v Eksperimentu bi uvedel točkovanje. Enostavno lahko vsak z vsakega naslova enkrat šklocne +1 za katerikoli post v Eksperimentu

Itak, da bi se numero uno izjava stalno prikazovala nekje na desni oz. na kakem stalnem mestu ;) Anonimno seveda. To bi bilo kul!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

bibip ::

Fentimo se. LOL :D


A ti si tisti... >:D

Tale zadeva ni slaba. Neobremenjena razprava o čemerkoli.

Torej bo pač sedaj Anonimni eksperiment V1.0b :)).

Tisti, ki ste pa pač si dali preveč duška pa sram vas bodi. Boste imeli pa vsaj lekcijo.

Nekatere stvari so bile pa zelo osebne narave. Recimo tam, ko so lumpi pisal, kaj vse so delali, tisti revež, ki naj bi ga zlorabli, narkomani itd. Bo še kdo zaupal kaj takega?

Matako ::

Ja to je bila beta, je imela par manjših pomankljivosti.
/\/\.K.

Gregor P ::

Meni se je ta anonimni eksperiment zdel prav fina zadeva; ljudje so odpirali raznovrstne teme, ki jih sicer ne bi, včasih pokazali celo večjo iskrenost pri odgovorih, ki jo sicer ne bi ... ampak nekako pa izgubi svoj smisel, če v resnici ni anonimen (mislim vsaj javno; razumem, da smo na spletu in da popolne anonimnosti praktično ni) :8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Slo-One ::

Kakšna šlamparija, hehe... še dobro da v njem ne sodelujem :P


Ni res, tu pa tam si kaj napisal, mam SSje :D .

mtosev ::

hehe jaz tak tam ne sodelujem. prenizki nivo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

imagodei ::

Jah, no, komentarji v stilu, da je prav uporabnikom, ki so tam pisali, kako jim iz riti visijo tarzančki in podobno, niso ravno na mestu. Tukaj ne gre za vprašanje tega, ali je OK, da so takšne traparije pisali, niti ne, ali se nekdo resnično tušira samo 1x mesečno... Kdorkoli je pisal karkoli, se je zanašal na to, da se nikoli ne bo izvedelo, kdo je.

Je pa bistven poudarek na tem, da je bil to eksperiment. Kot pravi Matthai - omrežje TOR je tudi eksperimentalno. Po mojem bodo admini že opozorili, ko bodo zadeve toliko urejene, da stvar ne bo več eksperimentalna - če bo kdaj prišlo do te faze. Do takrat se pa lahko zgodi tudi kak zajeb.

Vsaj tako jaz razumem.
- Hoc est qui sumus -

NorK ::

Bil je eksperiment, ne vem pa, če je bil v eksperimentalni fazi.

Dr_M ::

hehe jaz tak tam ne sodelujem. prenizki nivo.


Kljub temu, da je tam rahlo nizki nivo, ti ne bos nikoli tako visoko :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

PaX_MaN ::

You've all been Rickrolled! :))

d0rK ::

Ehm, men se je vedno zdel da se je "eksperiment" nanasal na socioloske interakcije ne na samo delovanje izbe.

NorK ::

Tudi meni, tudi meni. :)

Dr_M ::

Upam, da bomo kej SS vidl kle :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tilen ::

Ne boste.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

JIM22 ::

Kot sem povedal, da ste tak mim vsekal z tem anonimnim eksperimentom, da kar glava peče. Prvo kot prvo je folk začel se obnašat hujš kot otroc v mali šoli, drugo kot drugo, ste folk nafukal da je to anonimno, anonimno ne bo nikol, sloh pa v IT tehnologiji, kjer je absurdno rečt da se gremo neki anonimno. Folk se je začel take menit, kot da boga za jajca držijo, ampak so daleč od teh jajc. Parkrat sem sam opozoril pobe da nej ne pišejo vsega kar vedo in poznajo. Nej kdaj kej za sebe zadržijo. Itak mi blo pa jasn da tole nikakor ne more bit anonimno.

Mogoče se bi lahko šli anonimen del, sam da se folk meni normalne reči, ampak pač ne vidi kdo je user, kdaj pride prav in da pač uporabniki ne vidjo kdo je avtor. Lahko pa modi vidjo vse, kot že zdaj. Sam sem spremlal tale anonimni odelk, sam z normalnimi posti, ker rad vidim človeški odziv in njihovo vedenje, razmišlanje,..itd. Kar je biu tud najbrž vaš namen.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

krho ::

@WarpedOne: AFAIK PG. Katera verzija bo pa Primož moral povedat. Če niso nič upgrejdal, potem nekaj okoli 7.x
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

SmeskoSnezak ::

Jaz bi kar celotno Ložo zabrisal v anonimni eksperiment, itak so že tam not takšne teme za sprostitev , itd. Če bi blo v anonimnem bi blo še bolj sproščujoče. =)
@ Pusti soncu v srce... @

gruntfürmich ::

NE UKINIT

še maš veliko za povedat in izpovedat??:D:)):)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

d0rK ::

Verjetno hoce sam socne SSje vidt.

Get a life.

xabre ::

Men pa piše v AA, da nimam dostopa, pa tudi postat ne morem? Berem pa normalno.

Urc ::

Probaj z novim slo-tech-om

T-h-o-r ::

NE UKINIT

še maš veliko za povedat in izpovedat??:D:)):)



ne, ja pa fajn bolj neposredno in manj v rokavicah izražat svoje mnenje
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Pithlit ::

A ko nisi "anonimen" pa svojega mnenja ne moreš izražat?

Ali drugače povedano: rabiš anonimnost zato da si lahko osu?
Life is as complicated as we make it...

T-h-o-r ::

ne, ampak zbrišejo ti post, če nekomu rečeš, da je kreten oz. če uporabljaš kletvice in podobno
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

d0rK ::

Caki, LOL! Kdo je ze to napisu:

a to pomeni, če si anonimen, da lahko začneš jebat vse vsem po spisku al kaj? če si anonimen lahko pozabiš na vso lepo obnašanje itd

WarpedGone ::

Ali drugače povedano: rabiš anonimnost zato da si lahko osu?

Osli ne potrebujejo anonimnosti, da so lahko osli.
Anonimnost potrebujejo strahopetni osli.
Zbogom in hvala za vse ribe

schurda ::

Se spomnite filma Daß Experiment?
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 470 71 72 73 )

Oddelek: Slo-Tech
3644485231 (3864) Ishiwatta
»

Začenja se kazenski postopek zoper kralja spama

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
2711100 (9256) gendale
»

Končali izdelavo replike tunnyja

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
185682 (4039) Sn0wMaN
»

ms excell 2007 bug mnozenje ... popolnoma napacen rezultat

Oddelek: Programska oprema
162303 (1907) Loki

Več podobnih tem