» »

FAT --> FAT32 pod WinXP

FAT --> FAT32 pod WinXP

Prjatu ::

Nekako se mi je zgodilo da sem instaliral XP-je na FAT, rad bi pa seveda mel FAT32, kako najlažje konvertat
Something else is controlling me!
  • zaklenil: Primoz ()

mamaata ::

saj pa imaš fat 32,saj drugo verjetno niti ne podpirajo,razen ntfs seveda

Prjatu ::

Kaj ti veš kaj jst mam, če nimaš kej pametnega za napisat, bodi raje tiho
Something else is controlling me!

CaqKa ::

tota je dobra.. kolko jaz vem ne grejo xpji na fat16 instalirat... fat¸16 že sam po sebi itak ne podpira particij večjih od 2gb.. to pa ti itak že sam sistem zasede potem skoraj eno particijo.. kaj bluziš ti? daj tam v exploreru desni klik pa poglej kaj piše .. oziroma še boljše idi v diskmanagment

Prjatu ::

Ja pa kaj je zdaj to, kaj ste pametni, če sem napisal da je FAT je FAT in nič drugega, valjda sem pogledal a ne, nisem si zmislil, aja, particija je pa velka glih 2Gb
Something else is controlling me!

andrej ::

dajte no8-O :
1. XP-ji grejo na FAT instalirat.
2. Za NT sisteme je celo obstaja posebna verzija FAT-a, ki je zmogla tudi 4 GB in ne samo 2 GB.
3. XP-ji avtomatsko formatirajo vse "FAT" particije vecje od 2 GB (se mi zdi da je to meja) z FAT32. Torej, ce mas vecjo particijo in si jo formatiral v setupu imas ziher FAT.
4. uf sem vido, da mas ravno 2 GB.:(
5. no v XP-jih ni taksnega orodja.
6. Lahko pa uporabis kaksne partition magic.
7. Najboljse bi blo, naredit novo, VECJO particijo in to ti bo tak formatiral z FAT32. 2 GB JE premalo. Tudi ce mas samo sistem gori, je premalo placa. Se SP1 gor nebos mogo instalirat ker SP1 pri instalaciji rabi okrog 600 MB placa za temp datoteke, itd...

Prjatu ::

Andrej! Hvala lepa za izčrpen odgovor, očitno mi res ne preostane drugega kot narediti večje particije ki bo pa potemtakem itak FAT32, hvala
Something else is controlling me!

CaqKa ::

ok sem pač mislim drugače.. kaj češ pri vseh teh današnjih temah ('fat32 ali ntfs', 'ntfs > fat32', 'fat32 > ntfs') aja če je res tak kot si napisal imam eno rešitev ki bi mogoče delovala...
potreboval pa boš symantec ghosta pa partiton magica ali nekaj s čem boš tisto particijo changeal. z ghostom si narediš v glavnem image od tiste fat particije, in jo potem daš na fat32 particijo (zdaj newem če to gre sploh) . če pa gre particija spremenit kr z uporabo partition magica potem seveda delo z ghostom odpade.
lp

mamaata ::

daj PRJATU ne bodi frajer....
če pa si že tak frajer se prosim oglasi kaj v gornji radgoni da te za vedno utišam.
ajde če si frajer mi napiši pa se zmeniva.
nega problema.zelo rad bi te spoznal,samo prej si napiši oporoko,ker po teh tvojih besedah se mi ne boš niti malozasmilil.škoda besed za take budale kot si ti

drugič ne odpiraj teme če se ne veš obnašati.

mamaata ::

če si tak pameten bi lahko že prej napisal da imaš particijo veliko 2 gb,ne pa da ti mora caqka napisat kaj imaš.

ma nisem še slišal za večjo budalo kot si ti prjatu

Dr_M ::

Prjatu, dej kle te usi jebejo neki....particija je FAT12 no... :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

CaqKa ::

okej.. še na mojo 486ko nisem dal fat16.. newem zakaj tole staro tehnologijo vlečete tolko na plano :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FAT32 ali NTFS (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
706801 (5262) Mavrik
»

FAT32 ali NTFS

Oddelek: Programska oprema
233198 (2792) andrej
»

NTFS--->FAT32 convert v WinXP

Oddelek: Operacijski sistemi
222265 (1963) Tito
»

Težave z WINxp formatiranje diska!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
121396 (1177) TESKAn
»

FAT16

Oddelek: Pomoč in nasveti
141434 (1314) Mr.B

Več podobnih tem