» »

Računalnik se noče zagnati

Računalnik se noče zagnati

denis2210 ::

V novo ohišje sem si zlagal komponente . ko hočem zagnati računalnik se ne zgodi nič če pa na napajalniku dam tipko iz 0 na 1 ,potem pa nazaj iz 1 v 0 pa se ventilatorji zaženejo potem pa se takoj ugasnejo .
Kaj bi to bilo ??????????? mogoce je kriv napajlnik ?:8)

solatko ::

Morda si pozabil priklopit napajanje procesorja, grafične kartice, neujemajoči se RAM-i. Napiši več podatkov, za kakšen stroj gre.

denis2210 ::

napajanje na procesurju in matični je , grafična nima posebnega napajanja , rami so isti ker sem samo ohišje menjal. procesor AMD atlon, foxconnn matična,2*2gb ddr2 rami, grafična ati hd 4670.napajalnik lc power 550w.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Si ploščo lepo ločil od osnove, da nimaš kje stik. Poizkusi z enim ramom, hladilnik na procesor si pravilno montiral, takole na daljavo je lahko cel kup stvari narobe, verjetno pa je samo kakšna malenkost. Si se razelektril, predno si začel prestavljati komponente - statika je najhujši sovražnik tiskanih vezij.

Mitja358 ::

Si ploščo lepo ločil od osnove, da nimaš kje stik. Poizkusi z enim ramom, hladilnik na procesor si pravilno montiral, takole na daljavo je lahko cel kup stvari narobe, verjetno pa je samo kakšna malenkost. Si se razelektril, predno si začel prestavljati komponente - statika je najhujši sovražnik tiskanih vezij.

Ta problem sem imel jaz. Bila pa je fora v tem, da ko sem z matične odklopil front HD audio je bilo v redu. Nazaj sem gor priklopil AC 97. Nevem zakaj HD audio cel rač zaustavi da ne ne vklopi.
P.S. hvala za pomoč.

Mitja358 ::

Si ploščo lepo ločil od osnove, da nimaš kje stik. Poizkusi z enim ramom, hladilnik na procesor si pravilno montiral, takole na daljavo je lahko cel kup stvari narobe, verjetno pa je samo kakšna malenkost. Si se razelektril, predno si začel prestavljati komponente - statika je najhujši sovražnik tiskanih vezij.

To sem vse naredil, sam tale en bogi kabelček je vse zajebaval.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nekaj crknilo, ne vem kaj (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
516113 (5129) Gapi182
»

"No video signal" po čiščenju računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
10838 (695) Vz_ace
»

pomoč pri računalniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
181174 (1000) Gutjerez
»

Voda na prenosniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
203064 (1854) Pyr0Beast
»

Ob zamenjavi "cpu fan", se pc ne priŽge

Oddelek: Pomoč in nasveti
91644 (1514) nejcek74

Več podobnih tem