» »

pritrditev plexija

pritrditev plexija

matias ::

kupil sem plexi, sedaj pa me zanima s cim ga naj pritrdim na stranico.... nikjer ne dobim tiste gumice :(

ma kdo kaksno idejo? ce ga privijacim ne bo tak lepo... ali pac? :))

matias

totimato ::

Jaz sem mojega prilepil z vročim lepilom. Tudi neostik bo v redu. Tudi če ga privijačiš lahko lepo izgleda, odvisno je od tebe kako se boš potrudil pri izdelavi.

lp

totimato

BoGo ::

Tudi silikonsi kit je baje primeren za to delo.

morphling1 ::

Tudi, samo dalj časa rabi da se strdi, saj imaš v tistih tubah kot je silikon tudi cel kup podobnih lepil, ki so zato primerna, šraufal jaz nebi pleksija. Pleksi imej zrezan nekaj cm več kot luknja potem pa lepo zadaj zalepiš, stisneš in počakaš da se strdi.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Zgodovina sprememb…

Yacksy ::

Tiste gumce so drage. Rajš si dob kabl (sam sem uporabu za 3 fazn tok), pa podolgem razrež in uporab sam izolacijo. Tisto izolacjo dej pol po robu okna, da bo lepše zgledalo. Potem pa kar s silikonskim kitom prlimej pleksi na notranjo stran. Pa pust čez noč, da se vse skupi posuši

the_unborn ::

Ce imas lepo zrezano luknjo, uporabi malo vecji kos pleksija in ga z dvostranskim lepilnim trakom (recimo za ogledala - drzi kot pribito) prilepi na notranjo stran stranice.

morphling1 ::

Ma kot vidiš je variant cel kup in vse so dobre :D
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

matias ::

Hvala vsem skupaj...
bom najverjetneje probal s silikonom, ceprav se mi tudi tista varianta z dvostranskim lepilnim trakom ne zdi slaba :))

matias

BoGo ::

Ja, s silikonom drži zagotovo. Katero metodo boš uporabil je tudi odvisno od tega, če boš še kdaj hotel pleksi menjati...

planetparty ::

Še jaz mam eno vprašanje:
nameravam kupiti window kitt v mlacomu, pa ne vem kako bi iztezal stranico? Sščim naj reže? Se da kaj kupiti?

the_unborn ::

uf, to je pa bilo ze 1000 in 1x predebatirano, malo poglej stare teme

kefal ::

z obojestranskim lepilom preverjeno deluje... sam pal imas manjsi problem ce zelis steklo odstraniti (jaz sm dal direkt pravo steklo... in je na zalost pri odstranjevanju poknilo :D )

m.i.h.a. ::

Jaz mam z gumo pritrjeno pa zgleda super. Dobis jo pa v astra jama v ljubljani. Jaz sem dal zanjo 1500 sit za 2m. Pri kosu je pa niso meli in dvomi, da jo se kdaj bodo, ker majo neke probleme z dobavitelji. Slike svojega ohisja bom pa dal kmalu na net, samo upam, da dobim kaksen kvaliteten fotoaparat, ker z navadnim je hudic.

matias ::

robibrk: tud js sem mislu kupit v mlacomu, pa je na sreco zmanjkal - sem dal za 3x vecji plexi v bauhausu 2x manj - so mi ga lepo odrezal po meri, tiste krivulje sem pa doma nardil z vbodno zago... gre zlo lepo!
Za pritrditev sem pa uporabil tiste cepke, ki na chiftechu pritrjujejo ventilator na stranico... na zalost imam samo 4 :(
mogoce kdo ve kje se taksni cepki dajo kupit? :)

matias


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako pritrditi plex steklo na ohišje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
151911 (1630) DimmniBurek
»

ohišje iz pleksi stekla - homemade

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
144137 (3691) urosh
»

S čim zlepit pleksi?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
275735 (5328) frenk
»

s čim prilepiti pleksi?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121517 (1261) nikonezna
»

Pleksi okno v stranici

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
281860 (1325) Boeing

Več podobnih tem