» »

WiFi ruter-pozabljeno geslo

WiFi ruter-pozabljeno geslo

;-) ::

Zdravo, imam resen problem. Pozabim sem geslo za dostop do routerja. Na omrežje me poveže samo kr je geslo srahnjeno v računalniku, do nastavitev pa nemorem.

Router je netgear wgr614.

Probal sem ga izklopit iz elektrike pa ne pomaga.

nejck ::

verjetno imaš zadaj nekje nekakšen gumb, ki (če ga držiš več kot 30s oz. ga držiš ob vklopu napajanja - odvisno od routerja..) ti vse nastavitve postavi nazaj na tovarniške, kar pomeni, da ti bo delovalo default geslo routerja, ki ga najdeš v navodilih (če jih nimaš jih najdeš na internetu).

Lp,
Nejck

Sims ::

Pozdravljen.

http://www.engin.umich.edu/labs/EAST/@h...

Na strani 2-7 imš prikazano, kje je reset button:

• Factory Default Reset push button for Restoring the Default Configuration and Password

To restore the factory default configuration settings without knowing the administration password
or IP address, you must use the Default Reset button on the rear panel of the router.
1. Press and hold the Default Reset button until the power light blinks on (about 10 seconds).
2. Release the Default Reset button and wait for the router to reboot.

LP.

Sims

;-) ::

Hvala.

Še en problem.
Internet mi deluje ok vidim da drugem računalniku, na tem ko pa je preko tega routerja pa mi povezava se vedno prekinja itd in na novo povezuje kar je zelo nadležno

gregoryfun ::

pozabil sem geslo za dostop do wifi interneta. jasno mi je da lahko resetiram router. Ni mi pa jasno kako bom patem lahko dostopal do do interneta

KoMar- ::

Router boš moral ponovno skonfigurirat.

gregoryfun ::

a mi lahko prosim daš kakšen nasvet kako, saj ne morem trenutno ničesar naredit, saj ko vpišem svoj ip, me me poveže na vstopno stran za router

KoMar- ::

Lahko bi bil vsaj toliko, da bi povedal model routerja... sicer pa v browser ne vpisovat svojega IPja (kje je point?), ampak IP routerja, ki ga najdeš med drugim pod "Default Gateway".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

Sims ::

Napiši model routerja in ti bomo svetovali naprej. Pa zapomni si. Vedno dostopaj do routerja preko kabla, ko ga nastavljaš ...

pspgo ::

Pozdravljeni fantje,

imam en hud problem. Sinu sem kupila PSP GO. Danes sva zelela downloadad igrico, pa se je treba povezat na internet. In tudi meni ne gre, ker ne vem gesla. Router je Belkin, version 1001ea, model F5D8230-4 . Lepo prosim pomagajte nama, ker sva ze cisto obupala......

Lp, Urska

fosil ::

Klik
Drugače je pa treba narest reset ruterja, vendar ga je potem potrebno znova nastavit.
Tako je!

lali12 ::

Če ne veš gesla od brezžičnega omrežja, potem imaš odprto omrežje, če je pa omrežje zaprto pa imaš geslo za brezžično omrežje napisano na samem routerju ali pa vprašaj osebo, ki ti je postavljala mrežo. Geslo za dostop v nastavitve routerja .
V IE vpiši 192.168.2.1 in v nekaterih modelih je UI in G prazno, če ne pa poskusi z root, admin ali user, to so najbolj pogosto uporabljene besede.
INTEL C2DUO 6750 - ASUS P5K - 8600GTS
500GB - 4GB RAM - MAG 22"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Linksys wrt160nl

Oddelek: Omrežja in internet
10801 (589) MaterVola
»

Linksys WRT54G težava

Oddelek: Strojna oprema
101173 (967) d4vid
»

Kronično vdiranje v router - problem. (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7416752 (14246) Vanadium
»

Geslo za Ganymede 822+ iz Volje

Oddelek: Omrežja in internet
266669 (4282) Tilen
»

ne "najdem" routerja

Oddelek: Omrežja in internet
61201 (1153) masterpsi

Več podobnih tem