» »

Katero ohisje ma vent. na stropu oz dimnik??

Katero ohisje ma vent. na stropu oz dimnik??

lost1 ::

Neki casa nazaj sm vidu tm na desni strani k so testi da je bil en vent. k je bil kakor dimnik.Pa sm pregledu Teste in zdej tega ne najdem nikjer,hocm si pa kupt tist ohisje, sam k nevem ker je bil ;(

A kdo ve kje dobit tega?:\
lost1 : Tolar na tolar palača,poloznica na poloznica pa gre plača

msmiha ::

Ne vem če si ravo videl tako ohišje za kupit. Pomoje je bila to kakšna modifikacija z air tunelom
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

rc-car ::

Eden je enkrat postal neke slike tu..
Sam je rekel, da ga ni kupil pri nas.
Pri nas takega ohišja ne boš dobil, boš moral kar sam narest.
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

zupo ::

Yuk-0 ma tak ohisje. Poglej na Slo-moD in pejt na modifikacije / slo-mod / Yuk-0

lp
zupo
Jst sm drgač zupo, sam ma očitno že nekdo ta nick...

Yuk-0 ::

kok se fajn pocutim, ko ljudje govorijo o meni8-) . Kista je iz Tajvana. (podjetje ZhongChang) Je pa prislo iz CeBita. Pri nas se ga ne dobi. tle Lahk vidiš vse modele in se sliniš. LP

zvitorepec ::

Dimnik na vrhu ni nobena modifikacija, ampak je v ohisje vgrajena ze serijsko, prav tako oba venta na stranici. Dobis ga pri (sem ga glih danes vidu) Megahit

PS: ni lepo serijskega ohisja razkazovat kot lastno modifikacijo
HOWGH!

Yuk-0 ::

Kdo pa razkazuje kot lastno modifikacijo? Samo razkazujem kišto, da ljudje vidijo, da so tudi take :\

lost1 ::

Yuk-O , a mi lahko poves kok pride tale ohisje, pa se kdo ti je naredu luknjo v stranico in pritrdu plexi?K jz nebi rd doma delu luknje v stranico k nekak nimam taprave opreme za perfekno luknjo.
lost1 : Tolar na tolar palača,poloznica na poloznica pa gre plača

zvitorepec ::

Sorry yuk-o; sem pac iz zgornjih odgovorov sklepal, da je bilo predstavljeno kot modifikacija.
Ohisje dobis pri Megahitu, stane pa okrog 11 ksit (link mas pa v mojem prejsnjem odgovoru)
HOWGH!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Je kdo opazil kje tako ohšje?

Oddelek: Kaj kupiti
101148 (854) hostar
»

Chieftec mogoce tudi ni vse... ;-)

Oddelek: Kaj kupiti
301718 (1035) s5cougar
»

Samoresitiranje racunalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
13895 (656) Yuk-0
»

Res hudo ohišje! (poceni, pa še pri nas se ga da kupiti)! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
524626 (2693) Dušan
»

Plexi stranica

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221507 (1044) Smorny

Več podobnih tem