» »

Je kdo opazil kje tako ohšje?

Je kdo opazil kje tako ohšje?

hostar ::

Živjo

Mene zanima če je kdo kje opazil tako ohišje. Odprtina mora biti nujno na levi strani(računalnik imam na levi strani mize). Po možnosti da nima pred cd romi vratc, ker se mi zdi zelo grdo. Še nikjer nisem videl takega ohišja da bi imel odprtino na levi strani in posledično obrnjeno osnovno ploščo. Opazil sem danes na strani slo-mod neko tako ohišje ampak po izgledu sodeč je tako ohišje zelo drago. Poleg tega ne rabim dodatnega napajalnika. Ne nameravam kupovati ohišja za 20k in več, ampak navadno ohišje (midi tower) z odprtino na levi strani.

Če je kdo kje opazil kakšno podobno ohišje naj prosim pove, er mi gre že na živce moja lesena kišta ki sm jo naredil za silo. Pa drugače živim v Ljubljani.

Hvala

Dr_M ::

obstaja tako ohisje.
imenuje se Lian-Li V2000, dobi se ga v tujini, stane pa celo premozenje. v ameriki je prazna kista cca $240-$250. v evropi to pretvoris v € in pristejes se ene 20-30 zravn.

ogledas si ga lohk tuki.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

hostar ::

Ok 70k pa ni moj okvir cene. Recimo da bi ene 30k v skrajnm primeru še dal.

Dr_M ::

ta bo pa bl tezka. do zdej se nism opazu takih kist.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

TribesMan ::

Nekaj sem jih že opazil pred časom, vendar teh kišt skoraj ni mogoče dobit pri nas... cena bi pa skupaj z pošiljanjem v Slo prišla preko 30k...
Sicer bodo mele pa vse BTX kište tako obrnjene plate... tako da boš lahko kako ceneno BTX kupil... ko bodo na voljo :D

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

kinetik ::

vem da je off topic ampak kdo ve kdaj se bodo začela pojavlati BTX ohišja?
nic pametnega nimam za povedati

Caligula ::

Ko bo dovolj moronov, da bi jih bili prirparvljeni preplacevati. Se pravi na STju ne ful hitro, se pa bodo pojavila.

Lux ::

Tudi jaz imam tak problem, pa sem mel še bolj staro ohišje in sem v stranico izrezal luknjo za CD rom in disketo. Notri sem si naredil nekakšne nosilce za CD drom in desketo. Poleg tega sem si naredil še 4 drsnike za uravnavanje hitrosti ventialtorjev in gumb za vklop. Tako da imam lahko računalnik ob mizi, na eni polički, kjer nikakor ne bi mogel sploh prižgati računala če bi bil gumb spredaj, saj je spredaj še stranica od mize...

lahko kaj slikam, pa ti pokažem :\

hostar ::

Vidm da maš ti še bol zapletene ideje. No da vidš, moja slikca ohišja, ki se ga na vse pretege želim znebit posnetga z mobitelom:



Vse je v bistvu na glavo obrnen razn napajalca. In to ni BTX ampak sam na glavo obrnen vse. In ne vem zakaj ne delajo takih kišt. Jz mam plac za comp lih na levi strani mize, ne pa desni.

Stampl ::

mogoce kupes navano ohisje in izrezes lukno vn?

hostar ::

In pol nej pa gledam zadnjo stran osnovne al kaj. Al si mslu nej pol še vrtam lukne za uno stran, pa zadnjo stran bi mogu polpolnoma zmoderat. Ne razumem kako bi lohka sam izrezu lukno. Če ne bi to že naredu z eno kišto.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BTX (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
10518019 (7146) filip007
»

Nakup ohišja (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
715888 (4043) gfighter
»

Ohišje Chieftec ali Thermaltake??

Oddelek: Kaj kupiti
271821 (1353) JustVi
»

BTX Form Factor

Oddelek: Strojna oprema
101219 (1091) MilkyWay
»

Po AT in ATX še BTX

Oddelek: Novice / Modifikacije
362489 (2489) norvalk

Več podobnih tem