» »

ni slike v igrah

ni slike v igrah

svetetko ::

oj! imam starejši računalnik, pravkar pa sem kupil 1GB 400 MHz rama (poleg že obstoječega 512). pri namestitvi sem imel nekaj težav saj ram nikakor ni hotel v luknjo, vse skupaj je bilo rahlo grozno, saj je matična kar hrustala ko sem ga tlačil noter. poskušal sem biti kar se da previden in nekako mi je celo uspelo. računalnik zaženem, vse v redu, z desnim klikom na moj računalnik pogledam če je zaznalo ram. piše 1,5 gb. torej je najbrž v redu. vse mi normalno dela, gledanje filmov, firefox itd... ko pa zaženem katerokoli igro se pa pojavi problem. začetni filmčki delujejo, zvok tudi, ko pa naj bi igra preklopila na glavni meni pa dobim samo nekako črno zeleno(tudi druge barve) in po diagonali prerezano sliko, ki nekako utripa (zvok dela, tudi računalnik nasploh deluje ko grem ven iz igre). če kdo mogoče ve kaj je narobe bi bil zelo hvaležen :)
hvala, LP

Nagi Bator ::

Hja, ocitno si ga res dobro stlacil noter.
Za zacetek vrni sistem v prvotno stanje in preveri, ce dela.
Predlagam ti memtest za test RAM-a, se bolj pa kak test za stestirat celotni sistem, za v slucaju, da je maticna odhrustala svoje zadnje grizljaje.
Naslednjic bos bolje vedel.

Zgodovina sprememb…

svetetko ::

mi je že ratal. nč ni narobe, le grafična je malo ven zlezla :) zdaj vse spet dela kot bi moralo.

bluefish ::

pismo, potem si pa RAM močno rinil v režo, da se je plata toliko ukrivila, da je grafična zlezla ven :P.

svetetko ::

hehe, mah ko sem kable umikal sem jo najbrž ponesreči ven zbezal :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se ugaša.

Oddelek: Pomoč in nasveti
191974 (1265) masterx120
»

Računalnik se ne zažene (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
535649 (4585) svetetko
»

BSOD-i z različnimi razlogi

Oddelek: Pomoč in nasveti
12729 (571) axee
»

Več težav: računalnik se obeša brez razloga, miš ne deluje

Oddelek: Pomoč in nasveti
292211 (1790) teddy81
»

Comp -- Noče se zbudit :((

Oddelek: Pomoč in nasveti
141117 (951) T0RN4D0

Več podobnih tem