» »

Pomoč pri popravilu

Pomoč pri popravilu

Rjuhar ::

Pozdravljeni. Imam zvočniški sistem(ček) Genius SW-Flat 650, ki mi je zelo všeč tako zvokovno, kot oblikovno, žal pa je danes v njem naredilo "pk", in zadeva ne dela več. Morda je kaka varovalka, morda kaj drugega. Glede na to, da je bil nov 40€, ga na servis ne mislim nosit, ker bi se mi smejali, ker pa sem čustveno navezan nanj, bi bil vesel, če bi se kdo ponudil in bolj za hobi, kot za nek strašen zaslužek zadevo pogledal. Seveda kakšna praktična nagrada sledi.

Hvala v naprej

p.s. - sem iz LJ

Pyr0Beast ::

Si ga pogosto teral do kraja ?

Pk, je naredil na sredi delovanja ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Rjuhar ::

Nisem ga pravzaprav nikoli teral. "pk" je naredil kar tako, ko sploh ni nič špilal. Po mojem mora biti nekaj na napajalnem delu, ker je tudi lučka na "remotu" ugasnila. Pls help!

Pyr0Beast ::

Zna bit da se je trafo spohal. Notri je termicna varovalka, katera varuje da nebi spohal se pol bajte poleg :)

Ceprav se pri teh kitajskih zadevcicah kaksen drat zelo rad odtrga.

Orodje mas ? Spajkalnik ipd. ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

goranzaric ::

Če imaš časa za vikend se lahko v Brežice oglasiš pa pogledama zadevo pa še kako kavo spijema poleg :)

Rjuhar ::

Zna bit da se je trafo spohal. Notri je termicna varovalka, katera varuje da nebi spohal se pol bajte poleg :)

Ceprav se pri teh kitajskih zadevcicah kaksen drat zelo rad odtrga.

Orodje mas ? Spajkalnik ipd. ?


orodje imam, spajkalnik tudi - odprl sem zadevo in nič ne zgleda skurjeno. Tudi obe vidni varovalki sta celi. Lahko, da je res šel trafo... A bližje kot v Brežicah ni nikogar, ki bi se me usmilil? Saj bi šel in si kupil nove, pa jih ni nikjer za dobit. Tud rabljenih ne...

goranzaric ::

Zna bit da se je trafo spohal. Notri je termicna varovalka, katera varuje da nebi spohal se pol bajte poleg :)

Ceprav se pri teh kitajskih zadevcicah kaksen drat zelo rad odtrga.

Orodje mas ? Spajkalnik ipd. ?


orodje imam, spajkalnik tudi - odprl sem zadevo in nič ne zgleda skurjeno. Tudi obe vidni varovalki sta celi. Lahko, da je res šel trafo... A bližje kot v Brežicah ni nikogar, ki bi se me usmilil? Saj bi šel in si kupil nove, pa jih ni nikjer za dobit. Tud rabljenih ne...


Instrument imaš? Premeri napetosti sekundarja. Lahko tudi fotografiraš elektroniko da si forumaši lažje zadeve predstavljamo kaj bi izmeril in kako.

LordTado ::

prvo poglej če ni zvočnikov vzelo ker tale pk je lahk enosmerna...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

110V - 220V pretvorba polnilca

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
185195 (4790) negotiator
»

Kako odpreti ta smoothie maker

Oddelek: Loža
253154 (2026) mojca
»

Povezava računalniškega ventilatorja in solarne celice

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
252845 (2358) STU-III
»

Popravilo adapterja - pokvarjen transformator?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
161883 (1710) XeonAdvanced
»

Umrl mi je nastavljiv DC adapter

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
91498 (1284) Duhec

Več podobnih tem