» »

router na router

router na router

detroit ::

imam t2 router na katerega je povezan tv pa še naprej en router. Ko je bil ta (drugi) router belkin sem zgubu connection (prek wirelessa) čim sm zagnou torrent ali pa friptv. Sedaj sem zamenjal za linksys in lahko z utorrentom celo loudam:D friptv še zmeri crkne povezavo (vsem ostalim seveda dela skos, povezani so na kabel). In učasih je men tudi delal na kabel nakar se kretenska vista (vsaj sumim da je vista ali pa t2 router dhcp pool kej zjeban al ne vem...) odloči da ni pod razno ne dobi ipja prek kabla ampak samo prek wirelessa pa še to moram čarat okol tega mnogo. Če kdo zastopi kar sm lihkar povedu je care:) drgač pa se imam za nekak intermediate znalca omrežja pa mi tole nikakor ni jasno.


system compaq 6820s, vista32 prof.,
Skero

SasoS ::

TV preobremeni wifi, to je znana zadeva...bo treba zrihtat prek kabla.

detroit ::

hehe ja za utp kabl ko sm ga vtaknu sm pa zvedu da zj3be dhcp pool (ker sm imel wireless pa še utp pa še dva sta bla na kabl) k ti ga da t2 na voljo in to so 4je.... moram na router očitn dhcp uklopit:)

ty anyhow
Skero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: detroit ()

blackbfm ::

ne dobi ipja prek kabla


Probaj zmanjšat hitrost mrežne na 10mbit half duplex, potem pa probaj (če ti deluje) še full duplex in tako naprej.

detroit ::

ni ga dobil zarad t2 dhcp pool limita, sm pol dhcp pržgau na svojmu routerju (nism meu pržganga ker sm router uporablu kot switch in se mi ni dal porte forwardirat)

drugače pa hvala za vse odgovore sm urihtu celo:)
Skero

detroit ::

ok pojavu se je nov problem, sedaj mi pa friptv ne dela ko sem prek routerja in pod razno ne vem kaj narest (the usual:D)
Skero

detroit ::

ok sm zvedu neki v smeri da routerji ne handlajo multicastou (čeprou jst še zmeri mislim da jih:D) in tv je multicast. To sm pa zvedu od soavtorja friptvja, sem šele pol zvedu da je to v bistvu moj dobr kolega, ja sama hvala me je:)

lep dan upam da sem komu pomagal odpravit težave:D
Skero

Struzzo ::

Si prepričan, da imaš od T2 router? Po mojem imaš stikalo (switch). Intermediate znalec, med obema je majhna razlika ;-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Linksys WRT54G In Tomato Firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7418255 (11192) Hayabusa
»

Innbox v50 in ruter

Oddelek: Omrežja in internet
199802 (9329) Malajlo
»

Problem z Wifi-rabim pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
171142 (820) Marino88
»

Problem z internetom

Oddelek: Pomoč in nasveti
472987 (2538) RuskiSnajper
»

T-2 in Wireless router

Oddelek: Omrežja in internet
1912587 (12119) iro

Več podobnih tem