» »

windows login (password) problem

windows login (password) problem

grisha ::

Zdravo.

Ko prižgem računalnik in se hočem vpisati v svoj windowse, mi koda prime.. potem sem stisnil ctrl+l za zaklep računalnika.. sem vnesel isto kodo.. a koda ni primla,... nato sem resitiral računalnik in se vpisal brez problema.
potem sem hotel spremeniti geslo in ko sem moral vnesti svoje trenutno geslo ta koda spet ni primla..
to se mi je začelo dogajati od zdaj ko sem menjal kodo do mojega uporabniškega računa.

Ima kdo kakšen nasvet ?

Lp, Griša!

darkolord ::

Imaš v geslu kakšne ne-alfanumerične znake?

grisha ::

Imaš v geslu kakšne ne-alfanumerične znake?

ne

Duhec ::

Se v varnem zagonu dogaja isto ?

grisha ::

Se v varnem zagonu dogaja isto ?

da

balkanec ::

Ce ti ne "prime" geslo, ga takrat poskusi ponovno natipkat v polje za uporabnisko ime. Takrat bos videl, kaj dejansko vpisujes. Ponavadi je tezava v uporabniku in ne sistemu (pa brez zamere).
Ti si ziher pozigalec !!!

grisha ::

enih 20 krat sem poskusil in sem prepričan da sem prav napisal ;)

balkanec ::

enih 20 krat sem poskusil in sem prepričan da sem prav napisal ;)


To vsak rece, potem pa vidi CapsLock ali kej podobnega. Sej ti verjamem, da si vpisal 20 krat. Verjetno 20krat napacno ?
Ti si ziher pozigalec !!!

grisha ::

lool.. glej taki kreten pa tudi nisem.. probal sem vse možnosti z caps in brez, če nebi preizkusil vseh možnosti nebi šel na forum spraševat za pomoč.. sej če ne verjameš ok.

balkanec ::

sej če ne verjameš ok.


Poklicna deformacija :) Kako mas pa geslo, ce ni skrivnost? Tud iz tega se da razbrat napako.
Ti si ziher pozigalec !!!

grisha ::

skrivnost ;) ... ma sej sem zaj poštimo v safe modu sem spremenil geslo in dela v redu.. tisto pa ne vem glej.. nisem narobe napisal 100%.. ker sem v nadzorni plošči hoto spremenit geslo.. in je napisalo napačno.. potem sem stisno ctrl+l in sem napisal isto geslo in to čisto počasi da ja nebi kaj z**** in ni šlo.. pa še to sem večkrat ponovil, ker mi ni blo jasno kaj je narobe.

darkolord ::

Jah meni se je tudi že zgodilo to... izkazalo se je, da se ni zgodilo neki nedoumljivo čudnega, ampak da sem geslo narobe napisal - ko sem ga ustvarjal. Pri prijavi sem ga nahitro vkucal not in jasno naredu isto napako, tako da je geslo bilo pravilno. Samo ko sem ga pa počasi vpisoval, pa nikakor ni uspelo.

Duhec ::

Koji k stiskaš Crtl+l ?

darkolord ::

verjetno je mislu win + l

pirat ::

glede na to, da je geslo delovalo pri prvi prijavi v sistem, kasneje pa ne več...
si imel morda v geslu kakšen 'z' ali 'y' - lahko da je bilo pred loginom po defaultu npr. US tipkovnica, kasneje ko si se pa logiral pa ti je privzelo kot uporabniku SLO tipkovnico... ti si že obakrat vpisoval isto geslo, ampak sistem je enkrat pritisk na tipko 'z' registriral kot 'z', drugič pa kot 'y'...

balkanec ::

Sej zato je pa pametno preverit kaj se dejansko skriva za zvezdicami. To, da je nekdo 100% preprican verjamem, samo kaj je pa zadaj pa nikoli ne ves - ker tega pac ne vidis.
Ti si ziher pozigalec !!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težava s prijavljanjem na slo.tech

Oddelek: Omrežja in internet
201551 (1087) Barbarpapa2
»

Večina gesel ni varnih

Oddelek: Novice / Zasebnost
465132 (3643) Jst
»

Internetna in mrežna gesla

Oddelek: Informacijska varnost
91793 (1792) jerneju
»

ukinjen račun na gmailu??

Oddelek: Omrežja in internet
61566 (1218) primmy
»

Kako izbrati geslo

Oddelek: Informacijska varnost
203471 (2914) krho

Več podobnih tem