» »

Trgovina, ki dostavlja iz Anglije ???

Trgovina, ki dostavlja iz Anglije ???

hotlips ::

Pozdravljeni.

Iščem kakšno trgovino z elektroniko ipd. ki dostavlja tudi v naše kraje.
Nabaviti si nameravam Samung NC10 in kakor sem videl v barvi, ki ni bela in z že vgrajenim bluetoothom se jih dobi samo v Angliji. Pred časom sem videl da se je dalo priti do linka trgovine, ki ga je poslala tudi v Slovenijo preko spletne strani abakpodroko.si, ki pa ne deluje več. Tako, da če ma kdo kje v kakšnih bookmarkih shranjenga, al pa pozna kakšno podobno alternativo več kot dobrodošel.

lp.hl

_sem_ ::

Ne le zaradi barve, tudi cena zna bit zanimiva. Zaradi recesije imajo nekatere trgovine bolj polna skladišča božičkovih izdelkov kot bi si želele in so spustile cene; poleg tega je funt opazno padel proti evru
http://www.x-rates.com/d/GBP/EUR/graph1...
Majo pa Angleži malo drugačen štrom.

5er--> ::

Tista stran je bila www.laptopsdirect.co.uk. www.thehut.co.uk baje tudi pošilja v Slo.
Sicer pa lahko prenosnik kupiš tudi v Nemčiji (347eur) in Italiji (350eur -5eur kupon). (Ang tipkovnica) (Za NM in IT moraš naročit prenosnik ležeče na kakšno pošto in skočit čez mejo ponj. Je pa verjetno lažje (ceneje) uveljavljati garancijo.)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 5er--> ()

AceD ::

Tele trgovine, ki imajo NC10 dostavljajo v Slo:
PurelyGadgets
Laptops direct
Expansys
Micro anvika
Clove
Pa še ena Irska:
Expansys

Abakpodroko.si bo pa mogoče kdaj spet oživel ;)

edit: za thehut sem izvedel, da elektronike ne dostavlja izven UK (potem, ko sem imel en mesec naročen NC10 :P)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AceD ()

hotlips ::

Odlično!

Ja ja, sej ta razmirje trenutno funt : euro je tud kot nalašč za nabavo iz otoka, poleg tega pa že mam eno nemško tipkovnico in se mi je že večkrat zgodil, da sem na angleško v drugo sobo letel gledat, da sem tapravo tipko pr seb useku.

Pa držim pesti za abakpodroko.

lp.hl

wade ::


Majo pa Angleži malo drugačen štrom.


A oni tud? A pol je treba kej posebi gledat pred nakupom (recimo monitorja), al je vseen če si pol en converter kupš in je isto?

Pa še, se da kej predvidt, kako bo s funtom v prihodnje (čez mesec ali dva)? Bo še padal, ali mu bo cena počasi spet zrasla? Da vem do kdaj lahko čakam z nakupom.

deleted ::

Hej, če bi pa to lahko predvidu, potem si pa totalno zmagu :) Osebno sumim, da se zna funt začasno rahlo stabilizirat, kmalu kmalu znajo njihove cene poskočit... Kdo ve

JayKay ::

Štrom ni drugačen, drugačen je samo priklop (3 pinski namesto 2 pinski).
Tukaj je zdja sicer čas razprodaj, tako da so cene dokaj ugodne. Še bolj ugodne so bile v decembru, ko smo meli znižan DDV za 2,5% ter predbožične popuste :).
Aja, pa funt je malo zrasel zdaj :)

jest10 ::

Katere trgovine so pa solidne za nabavo komponent?

JayKay ::

www.pcworld.co.uk
www.laptopsdirect.co.uk
pa jasno amazon.co.uk

Komponent ne kupujem, ker jih ne rabim, sem pa gledal pa ni velike izbire.

Sale_One0 ::

Mene pa zanima če je kdo že kupoval kaj pri
http://www.kool4it.com

Potreboval bi namreč nekaj kar nikakor ne uspem dobit pri nas, in sicer

http://www.kool4it.com/thermaltake-a242...


Če ve kdo kje pri nas bi se dalo dobiti to stvar, na dan z besedo :D

Popravek, ni mi prikazalo linkov -.-
Si vis pacem, para bellum.

Zgodovina sprememb…

AngelOfDeath ::

Tista stran je bila www.laptopsdirect.co.uk. www.thehut.co.uk baje tudi pošilja v Slo.
Sicer pa lahko prenosnik kupiš tudi v Nemčiji (347eur) in Italiji (350eur -5eur kupon). (Ang tipkovnica) (Za NM in IT moraš naročit prenosnik ležeče na kakšno pošto in skočit čez mejo ponj. Je pa verjetno lažje (ceneje) uveljavljati garancijo.)


@5er-->

Pixmania je ravno toliko Nemška kot je Slovenska...
edit: Slovnica

tim001 ::

Tista stran je bila www.laptopsdirect.co.uk. www.thehut.co.uk baje tudi pošilja v Slo.
Sicer pa lahko prenosnik kupiš tudi v Nemčiji (347eur) in Italiji (350eur -5eur kupon). (Ang tipkovnica) (Za NM in IT moraš naročit prenosnik ležeče na kakšno pošto in skočit čez mejo ponj. Je pa verjetno lažje (ceneje) uveljavljati garancijo.)


@5er-->

Pixmania je ravno toliko Nemška kot je Slovenska...

No no, najprej si spletno stran oglej, potem pa komentiraj ;)
Res imajo tudi nekaj slovenskega, ampak izdelkov pa za stotino tistega kar je na voljo npr. Nemcem.

Sam sem gledal izdelke na www.thehut.com - ampak sem pa pozabil, da imajo tam drugačen priklop na elektriko :S ... dobro, da ste tule to omenili :) To pomeni, da je potrebno še en dodatni pretvornik s sabo nositi =/

tim001 ::

Sam sem gledal izdelke na www.thehut.com - ampak sem pa pozabil, da imajo tam drugačen priklop na elektriko :S ... dobro, da ste tule to omenili :) To pomeni, da je potrebno še en dodatni pretvornik s sabo nositi =/
OK, s tem zgleda ne bo težav; sem dobil odgovor:
I am sorry but we do not ship electrical items outside of the UK. I apologise for any inconvenience that this may cause.
Pa sorry ta double-post :-(

JayKay ::

To pomeni, da je potrebno še en dodatni pretvornik s sabo nositi =/

gre samo za nastavek ki da daš v vtičnico :)
če pa gre za napajalni kabel (recimoi za pc), pa pač kupiš v slo drugega

AngelOfDeath ::

Tista stran je bila www.laptopsdirect.co.uk. www.thehut.co.uk baje tudi pošilja v Slo.
Sicer pa lahko prenosnik kupiš tudi v Nemčiji (347eur) in Italiji (350eur -5eur kupon). (Ang tipkovnica) (Za NM in IT moraš naročit prenosnik ležeče na kakšno pošto in skočit čez mejo ponj. Je pa verjetno lažje (ceneje) uveljavljati garancijo.)


@5er-->

Pixmania je ravno toliko Nemška kot je Slovenska...

No no, najprej si spletno stran oglej, potem pa komentiraj ;)
Res imajo tudi nekaj slovenskega, ampak izdelkov pa za stotino tistega kar je na voljo npr. Nemcem.

Sam sem gledal izdelke na www.thehut.com - ampak sem pa pozabil, da imajo tam drugačen priklop na elektriko :S ... dobro, da ste tule to omenili :) To pomeni, da je potrebno še en dodatni pretvornik s sabo nositi =/



Pixmania je Francoska pa če se ti na glavo postaviš...
edit: Slovnica

tim001 ::

Pixmania je Francoska pa če se ti na glavo postaviš...

wtf? Kaj je pa s tabo narobe? AngelOfDeath - na glavo padel?

Vem, da je francoska, ti si nekaj nabijal "Pixmania je ravno toliko Nemška kot je Slovenska... "

Ne vem kje si pa pri meni opazil, da bi kdaj trdil, da je nemška? A si slep, ali samo ne znaš brati? No ja, lahko ti še enkrat razložim:
Ja, imaš tudi možnost naročati NEKATERE stvari v Slovenijo, AMPAK le-teh je ZELO MALO; za razliko od npr. Nemcev, ki lahko naročajo OGROMNO število različnih izdelkov.

Kaj bolj jasno? Itak pa ni važno od kod je - govora je o tem kaj lahko v Slovenijo dobiš!

AngelOfDeath ::

Pixmania je Francoska pa če se ti na glavo postaviš...

wtf? Kaj je pa s tabo narobe? AngelOfDeath - na glavo padel?

Vem, da je francoska, ti si nekaj nabijal "Pixmania je ravno toliko Nemška kot je Slovenska... "

Ne vem kje si pa pri meni opazil, da bi kdaj trdil, da je nemška? A si slep, ali samo ne znaš brati? No ja, lahko ti še enkrat razložim:
Ja, imaš tudi možnost naročati NEKATERE stvari v Slovenijo, AMPAK le-teh je ZELO MALO; za razliko od npr. Nemcev, ki lahko naročajo OGROMNO število različnih izdelkov.

Kaj bolj jasno? Itak pa ni važno od kod je - govora je o tem kaj lahko v Slovenijo dobiš!


Brat se nauči 5er je trdil da je Nemška , ti pa si mu pritrdil.
edit: Slovnica

5er--> ::

Kje sem pa trdil, da je nemška?

AngelOfDeath ::

Tista stran je bila www.laptopsdirect.co.uk. www.thehut.co.uk baje tudi pošilja v Slo.
Sicer pa lahko prenosnik kupiš tudi v Nemčiji (347eur) in Italiji (350eur -5eur kupon). (Ang tipkovnica) (Za NM in IT moraš naročit prenosnik ležeče na kakšno pošto in skočit čez mejo ponj. Je pa verjetno lažje (ceneje) uveljavljati garancijo.)


@5er-->

Pixmania je ravno toliko Nemška kot je Slovenska...

No no, najprej si spletno stran oglej, potem pa komentiraj ;)
Res imajo tudi nekaj slovenskega, ampak izdelkov pa za stotino tistega kar je na voljo npr. Nemcem.

Sam sem gledal izdelke na www.thehut.com - ampak sem pa pozabil, da imajo tam drugačen priklop na elektriko :S ... dobro, da ste tule to omenili :) To pomeni, da je potrebno še en dodatni pretvornik s sabo nositi =/



tu
edit: Slovnica

5er--> ::

Jaz sem napisal, da lahko prenosnik kupi v Nemčiji oz. Italiji, ne pa da je trgovina nemška / italijanska... :O

hotlips ::

S Pixmanio mam jaz takšne izkušnje, da sem želel enkrat naročit neki iz "ene izpostave" (menda ravno angleške) in nisem mogel, ker me je avtomacko skos na slovensko stran metal, kjer pa tega artikla niso imel.
MOgoče je zdej kej drugač, to je blo že kar neki časa nazaj.

sheldon ::

Kakšna pa je kaj dostava v SLO iz www.thehut.com?

OldSkul ::

@hotlips: še vedno je isto...

Blaz90 ::

A mogoče kdo zna predvidet, kakšno bo euro-funt razmerje čez recimo pol leta? Bo ostalo približno 1:1, bo euro več vredn, bo funt rastu nazaj...?

Steinkauz ::

Samo da svoje kristalne kugle sčistimo. Seveda ne mormo predvidevat

hotlips ::

Predvidevaš oz. špekuliraš (bolj primeren termin) lahko, samo koliko točno je pa že druga pesem. ;)
Koker sem tole na hitr glanznu (http://www.mataf.net/en/forex/eurgbp), je trenuten trend v rahlem upadanju in pričahovano kratkoročno dno na nižji vrednosti od sedanje. Trenutna vrednost evra glede na preteklo obdobje, pa je bolj visoka kot nizka (http://www.x-rates.com/d/GBP/EUR/graph1.... Zdej lahko verjameš/špekuliraš, da bo gospodarstvo EURO cone bolj stabilno preneslo trenutno krizo kot gospodarsko/monetarni sistem Velike Britanije in v tem primeru si lahko obetaš morda še kakšen hiter nihljaj vrednosti funta, si pa težko predstavljam, da bo vrednost eura višja kot vrednost funta.

lp.hl

JayKay ::

Britanska vlada je znižala obrestno mero, da bi bolj pomagala gospodarstvo, še bolj pa tistim, ki imajo hipotekarne kredite. le-teh je tukaj ogromno. Če to ne bo vzpodbudilo potrošnje bodo mogoče resno razmišljali od tiskanju dodatnega denarja. Takrat pa bo funt najverjetneje padel.

billy ::

www.pcworld.co.uk
www.laptopsdirect.co.uk
pa jasno amazon.co.uk

Komponent ne kupujem, ker jih ne rabim, sem pa gledal pa ni velike izbire.


Kako pa se iz pcworld.co.uk naroči, namreč prišel sem do koraka, ko je potrebno vpisati neko poštno kodo na podlagi tega pa oni poiščejo najbližji center. Seveda kode za slo ne delajo.

JayKay ::

pcworld ne dostavlja v SLO :(
Delivery must be to an address in the United Kingdom

norfeks ::

billy ::

Danes sem dobil odgovor iz pcworld. Rekli so da se dostavlja v slo, samo mora biti plačilna kartica iz anglije? wtf?

Thank you for your email. I can confirm we do ship to Slovenia however the purchases need to be paid for using a UK registered card. Please accept my apologies for any inconvenience.

JayKay ::

mastercard ali pa visa bi morala delat :) čudni so

cortez ::

www.thehut.com

www.thehut.com ne pošilja elektronike v slo.


Please note that we are unable to ship Books and Electronics outside of the UK.

alessio2 ::

Kot kaže sedaj TheHut pošilja tudi elektroniko v Slovenijo.
http://www.thehut.com/terms-and-conditi...
11.člen, 1.odstavek

Samo knjig ne dobiš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pixmania (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9218770 (7130) dzinks63
»

Spletne trgovine z oblačili

Oddelek: Loža
296895 (5346) oracle89
»

Nakup konzolnih iger?

Oddelek: Konzole
243633 (3112) anon2010
»

tuje trgovine

Oddelek: Kaj kupiti
376523 (5295) kmetek
»

Multifunkcijska naprava (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
787288 (5827) BlaY0

Več podobnih tem