» »

Nokia n73 Problem

Nokia n73 Problem

XmanX ::

Pozdravljeni vsi sem nov na tem forumu. Kot Že v naslovu teme vidite imam problem z mojim telefonom zato se za pomoč oziram na vas:|. namreč problem je tak ko svojo nokio hočem priklopiti na računalnik preko kabla se ne zgodi nič:'(.Telefon je Pred Dvema Tednoma Deloval Še Normalno Ker Ga Je Računalnik Zaznal.Ali Je kdo od vas imel isti problem prosim pomagajte ker je problem res zelo moteč na telefon nemorem nič nalagati. Je morda kriv računalnik ki sem ga pregradil v novo ohišje.

Vsem Že V naprej Hvala


LP Marko

ModriN96 ::

Včasih pomaga da ga vtakneš v drug usb vtič. Če še to ne bo pomagal si zlovdej Nseries pcsuite ki ga dobiš na tej strani in probaj prek nseries pcsuite povezat.

http://www.nseries.com/index.html#l=sup...

Če ti še to ne pomaga probaj pri kolegu na njegovem kompu. Če pa še to ne pol sm pa brez idej...

XmanX ::

Ne Pomaga Žal:( Pa Prolem Je ker telefona ne zazna sploh ko priklopim kabel da bi izbral način v katerem naj deluje če priklopim gor kšno drugo nokijo z istim povezovalnim kablom zazna
Nikoli ne obupaj saj je tukaj Slo-Tech

ModriN96 ::

Pol je težava v telefonu. Ker če ti v drugih usb-jih isto dela je definitivno napaka v telefonu.

Lahko bi probal še s kodo *#7370#, in to boš naredu totaln reset telefona. Sam to NI reset nastavitev(factory settings) ampak popolni reset celega telefona. To marsikdo meša oz enači, vendar Ni enako.

Uglavnem, nared še to pa ko se ti bo reseteru utakn kabl pa boš vidu če dela. Če še to ne dela pol servis vabi.

XmanX ::

Kako pa to naredim a lahko poveŠ ker nevem pa da nardim
Nikoli ne obupaj saj je tukaj Slo-Tech

Zgodovina sprememb…

ModriN96 ::

Pač utipkaš *#7370# in te bo telefon prašu če ga res hočš reseterat in daš yes. pol se ti bo reseteru. k se bo nazaj pržgav ga prklopš v usb in boš vidu če bo delal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ModriN96 ()

XmanX ::

ok Sm Probu ampak ze ves kaj klice po servisu ne dela a ja pa ves kaj je ce ga 10min pustim na kablu se kr isklop
Nikoli ne obupaj saj je tukaj Slo-Tech

ModriN96 ::

To bo napaka telefona ja...software-ska sigurn ni.

XmanX ::

najbrš ja ker sm tut software že enkrat posodobu
Nikoli ne obupaj saj je tukaj Slo-Tech

ModriN96 ::

Pa k ga boš nesu, če ti bo začeu d bo servis okol 40 oz več se mu lepo nasmej pa se raj obrn
ker to ni velk strošk....delam z mobilno telefonijo že 7 let tko d ;)

XmanX ::

Ja sej mam enga frenda k se tut Že neki cajta s tem ukvarja pa je mev svojo fermo saj je zej nima več mu ga bom nesu mi bo mal zračunu:d
Nikoli ne obupaj saj je tukaj Slo-Tech

Zgodovina sprememb…

ModriN96 ::

A sta zrihtala?

XmanX ::

Ne Se Danes Bo Ker Učeraj Ni Mogel Je pol mogu nujn nekam letet tako da bo dons pa pol povem
Nikoli ne obupaj saj je tukaj Slo-Tech

XmanX ::

Jao tudi on ni mogel nič še zmerom ne dela. samo ekran mi je zamenal je rekel da s tistim ne more nič da je najbrž kej na ploščici
Nikoli ne obupaj saj je tukaj Slo-Tech

ModriN96 ::

To ma sigurn prav ja ker to je mehanska napaka, ki jo pa lahko sam še Teleray odprav oz če še oni ne ga bojo dal u nemčijo rihtat.

Če maš pod garancijo je kul drugač pa nebi kej preveč vlagu v to ker bojo stroški sigurn visoki...

Make your choice ;)

>>><<< ::

Kaj pa če nabaviš USB Bluetooth dongle in potem podatke prenašaš preko Bluetootha?
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

ModriN96 ::

S tem se reši dosti ja...samo ko bo pa hoel nadgrajevat software se bo pa končalo, ker se tega ne da prek bt.

XmanX ::

ja sej to mislm nardit kupt ga al pa bom prek tičalca spominskih kartic dol daju slike pa gor muske itd
Nikoli ne obupaj saj je tukaj Slo-Tech

alsl ::

Poskušaj še z enim zobotrebcem očistit kontakte na telefonu, pri meni je pomagalo :)

XmanX ::

Sem Že Probal Vendar nE dELUJE
Nikoli ne obupaj saj je tukaj Slo-Tech

ales400 ::

Pozdravljeni,

imam ta "pameten" telefon N73..

Nonstop mi javlja, da je pomnilnik poln in naj izbrisem nekaj podatkov.. In res, preverim stanje pomnilnika telefona, in je zasedeno vseh 44MB :/ Ce pa hocem kaj izbrisat, sem probal prek kabla vse, pa ne moram dostopat do teh podatkov, izbrisem lahko kvecjemu 500kb (koledar, imenik...).. To je vse... Kje je pa ostalih 43MB se mi pa ne sanja.. Prosim za pomoc.

Lp, Aleš
.::: ACER PREDATOR - i7 8750H :::.
.: 512 SSD - 16GB DDR4 - GTX 1060 6GB :.

zelodko ::

Če ni že prepozno... potem gre takole. Poveži telefon s kablom preko Nokia PCSuite. Potem pojdi v Moj računalnik in tam bi moral videti sliko mobitela. Preglej mape na njem in izbriši slike, glasbo ipd. Pazi, da ne boš brisal Symbiana, ki je tudi razlog, da je pomnilnik precej poln. Sicer mi pa ni jasno, zakaj bi brisal,ko pa lahko v telefon daš MicroSD kartico.. Potem bo prostora dovolj :)

Sanel ::

Zelo razočaran s Nokia N73. ;(

Mentalist ::

Jaz sem 1 leto nazaj nabavil N73, ga po dveh mescih menjal z nokio 5220 XpressMusic, katero imam še zdaj.
Lool.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia E52 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37481947 (39962) mailer
»

Nokia 5800 pomnilnik poln! poskušajte zapreti nekaj aplikacij...

Oddelek: Mobilne tehnologije
182713 (2478) amigo_no1
»

Samsung SGH-G810 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
559003 (6102) Miha_T
»

Nokia N73

Oddelek: Mobilne tehnologije
121519 (1224) jperc21
»

Problem z BLUETOOTH

Oddelek: Mobilne tehnologije
91857 (1504) duke666

Več podobnih tem