» »

Katere zvočnike naj kupim

Katere zvočnike naj kupim

ferguson ::

Živjo, zanima me vaše mnenje o izbiri sledečih zvočnikov. Kateri bi bil po vašem mnenju boljši nakup? Ima kdo že izkušnje s takimi zvočniki?
1.)
http://www.mimovrste.com/artikel/114035...

2.)http://www.mimovrste.com/artikel/176002...

Kawa6 ::

Lahko ti podam mnenje za Logitech X-230. Za tako ceno so zelo dobri zvočniki. Tudi zvok je kvaliteten. Potrebno je samo dobro nastavit nizkotonca (zmanjšati njegovo glasnost skoraj na minimum). So precej glasni, vendar pri visoki glasnosti se poslabša kvaliteta zvoka. Vendar naj te to ne odvrne saj kot sem rekel so zelo glasni tako da jih ne boš rabil "gnat do konca" .... no tega ti ne bodo dovolili niti sosedje.;)

Aja pa še nekaj. Moteče je recimo to, da se levi in desni zvočnik ne dasta zamenjat. Torej, če imaš računalnik postavljen precej na levo stran zna bit problem dolžine kabla iz računalnika na zvočnik. Veže se namreč na desni zvočnik. Z desnega zvočnika je potem tu še vezava na nizkotonca in levi zvocnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kawa6 ()

Galaxy ::

Če si za kvaliteto vzami 1., če si za "samo da poka" vzami 2. :)

dlicen ::

Imam X230 in jih lahko samo pohvalim. Uporabljam jih za poslušanje glasbe za računalom, zato nisem kupil prostorskih sistemov, ampak 2.1.
Globokotonec imam itak na minimum, ker drugače preveč bobni. Pri normalnem poslušanju (za računalnikom) imam jakost zvočnikov nekje na eno četrtino, tako da je rezerve še kar nekaj in če imaš namen strašit sosede, se to pač da. Kvaliteta je odlična, pravzaprav za takšne majčkene zvočnike presenetljiva. Imam jih že kakšni dobri dve leti, mislim. Priporočam.

ModriN96 ::

Med tem dvema ni prou velik za razmišlat ker na vseh pogledih zmaga Logitech.

Že sama kvaliteta membran, materialov membran, izdelave boksa, kondenzatorjev v ojačevalcu....je razlika neprimerljiva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ModriN96 ()

marko610 ::

CREATIVE T6100

http://www.mimovrste.com/artikel/176001...
Jaz ti predlagam tele.
Kljub da znamka crative ni toliko priznana so zvočniki odlični.
Namontirati sej jih da tudi na steno.Imajo 52W RMS in so zelo lepe oblike

T6100



Če me kdo rabi MSN: novak_marko@hotmail.com

LP

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

Kawa6 ::

CREATIVE T6100

Kljub da znamka crative ni toliko priznana so zvočniki odlični.
LP


A da ni priznana? Creative blagovna znamka je zelo priznana firma, ki je na tržišču že vrsto let. Od kje pa misliš da so prišli sound blasterji ;)

Tudi njihovi zvočniki niso od muh. Pod njihovim okriljem je tudi firma Cambridge SoundWorks, ki pa izdeluje vrhunske zvočnike. Torej, če že ne sami so verjetno vložili kaj znanja s te strani v svojo serijo Creative zvočnikov.

Če le rabiš 5.1 sistem in imaš seveda dovolj primernega prostora za namestitev 6 zvočnikov potem je tale komplet kar zanimiv glede na ceno.
Tukaj je še en review.

marko610 ::

ja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marko610 ()

marko610 ::

No logitech pa genius se mi zdi bl.
Pa še neki edin ta model zvočnikov mi je lep t6100

Pa tut zvočnike sem jat dubu za 40€ pol ne more bil lih ne vem kva ferma.

Pa tut zvočnike sem jat dubu za 40€ pol ne more bil lih ne vem kva ferma.

Primus90 ::

Da ne odpiram nove teme - kupujem nove zvočnike, 2.1 sistem, za max. nekje med 50-60 EUR. Je trenutno kak posebno dober artikel za svojo ceno v ponudbi? Malo sem gledal Mimovrste, in so mi padli tile v oči(tudi zato ker bi lepo pašali na ohišje ki je prav tako črno z rdečimi neonkami):

Philips SPA5300

BTW, se še komu zdi da so mnenja na Mimovrste rahlo preveč samo pozitivna in kar preveč lepo slovnično napisana?

Jean ::

Jaz bolj prisegam na Logitech, recimo model Z313 2.1, pa še cenejši so od teh Philipsovih, ki so za moje pojme kar malce preveč kičasti. Stvar okusa :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup računalniških zvočnikov.

Oddelek: Zvok in slika
103063 (2603) Amadeuss
»

Nakup zvočne kartice (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5510487 (10115) Predator ^^
»

Zvočniki

Oddelek: Kaj kupiti
172499 (2039) svetetko
»

nakup miške, tipkovnice, zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
172053 (1817) Mentalist
»

Zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
101515 (1401) M-jack

Več podobnih tem