» »

Temperatura - Celeron 1300

Temperatura - Celeron 1300

Tzar ::

Pozdravljeni!
Sem nabavu C 1300.Vse v redu in prav, samo delovna temperatura se mi giblje od 55-59°C ?!?!
Sem ga OC-jal na 1500MHz, a delovan temperatura je spet od 55-59°C . Zej vem da je možno da mi narobe kaže, ali pa je tudi nasplošno pri teh CPU-jih temperatura taka. Če se dotaknem coolerja (Titan flower) je temp dost normalna.
Any Idea?

hvala
Življenje je lepo!

Turtle ::

Tukaj bi bilo zanimivo vedeti katero ploščo uporabljaš, saj so sm pa ke kake znane da kažejo narobe. Drugače pa probaj sneti hladilnik in ga še enkrat gor pritrditi, (dpucaj njega in proc), ker 55C za celerona je preveč( Za intela sploh....imam P4 1.6 in temperaturo od 15-23C max..:D ...pri bencmarkih).

Lahko da se ti ni dobro prijel (nova jedra so precej večje, zato je tud možnost, da je kre kakšn zračn žep večja)


Tzar ::

Plata MSI 815EPT. Je čit možno da ni dobro cooler "prijel". Sam Čudn je to da je temperatura v ohišju dokaj normalna okol 40°C, tolk je bila tudi prej. tko da je res možn da narobe kaže

lp
Življenje je lepo!

Cosmo ::

Turtle - mocno dvomim da mas temp. procesorja od 15-23 stopinj, razen ce mas celo kisto v hladilniku.
Ce hladis procesor z navadnim ventilatorjem ga niti teoreticno mores ohladit pod temp. zraka.

8-)
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

~Panter~ ::

No jest mam c1000@1200 pa vulcanota 7+ gor + pasto. U kišti je temperatura okol 30 stopinj, proc. je pa tam okol 38, 39, kt igram naprimer HL-CS, s tem da je na srednji hitrosti vrtenja. Na idlu ga pr 6000 ohladi na okol 35 stopinj, prej z original hladilnikam pa brez paste pa 42 stopinj. A se vam zdi tole normalna temp.?

krucymucy ::

To je tud men en tupil da ma 15˙C ... sem bil raje kar tih!!!

5r5 ::

Zanimiv se mi zdi da ma turtle 15-23 stopinj topel procesor. jaz svojega celerona 300 ne spravim pod 30 stopinj. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hlajenje pri 60 stopinjah....

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131012 (774) phoinix
»

Kakšno temparaturo ima vaš procesor? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1017637 (5427) the_unborn
»

XP1700+ na 58° verjetn ni normaln ha?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492339 (1362) Markoff
»

Malo vroče???

Oddelek: Pomoč in nasveti
12888 (696) AirPenny
»

Hladni procesorji

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
301883 (1504) S-T-M

Več podobnih tem