» »

KDO BI MI PREDELAL OHIŠJE?

KDO BI MI PREDELAL OHIŠJE?

ATHLON ::

Iščem nekoga, ki bi mi moj big tower atx malo predelal oziroma modificiral. Sam sem namreč malo štorast in se ne bi spuščal v to.
Želel bi, vgraditev dodatnih ventilatorjev, da bo pretok zraka čimboljši, super bi bilo tudi če bi imel možnost izklapljanja in vklaplanja vetilatorjev.
Idealno pa bi bilo, če bi se dalo vgraditi še kakšno diodo v modri barvi in steklo, da se vidi vse črevesje računalnika.

Nudim dobro plačilo.
Čakam na Vaše ponudbe. >:D

Yuk-0 ::

Hmmm. S kje si doma? Drugač pa, karkolk nucaš: Slo-moD

ATHLON ::

Sem iz Litije, samo sem cel dan v Ljubljani - služba. Ni problema kišto peljem tudi kam izven, LJ... dobro v Lendavo ravno ne. ;)

rc-car ::

Vse bi se dalo zmenit ;)

Jaz bi ti ga lahko modificiral enkrat med počitnicami, takoj potem, ko bom zmodificiral moje novo ohišje.

Mail za dodatne inf.
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

alien-w ::

Tut jest ti lahko naredim, ker bom imel verjetno precej casa zdej, pa bi se dal kej zment... odvisno od želja...

zupo ::

Tud jst sm ti na voljo. Moje ohišje lahko vidš tukaj.
Zvim pa cist bliz Ljubljane. Mail
Jst sm drgač zupo, sam ma očitno že nekdo ta nick...

alien-w ::

a to si ti, zupo... modifikator? hmm... zanimivo... drgac je bil ta model 2. al 3. ce se ne motim v lepoti kishte v piranu2002.

zupo ::

jp to sm jest. Zupo nicka pa ne morm met, ker je že zaseden. Samo sumim sebe, da sm lep cajt nazaj naredu profil zupo in vse skup pozabu, zdej je pa nick zaseden. Sumim pa zato, ker še nobenga zupota nism zasledil... a se da to kej uredit?

biu pa sm drugi v Piranu
(3D Prophet sm pa že prodau, hehehe)

lp
zupo
Jst sm drgač zupo, sam ma očitno že nekdo ta nick...

zizi ::

Lepo ohisje sam ta prekleta volje ma bandwith mojega kabelskega modema (cel sistem volje misl)...



LP ZIZI

Drugace ti bi lahk jst tut predelo tisto ohisje ce mi ga u ZDA prpeles =P
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

ATHLON ::

Torej če se bolje izjasnim.
Želel bi, dva ventilatorja ob strani, tako da bi en pihal na grafo eden pa na procesor. En ventilator spredaj za dovod zraka, ter zadaj nad napajalnikom dva ventilatorja za odvod toplega zraka.
Odlično bi bilo, če bi imel možnost izklapljanja ventov, tako kot si je to uredil gospod Modifikator.
Želel pa bi, da bi ohišje ostalo take barve kot je, se pravi nič barvanja. Šipa v stranici ni nujno potrebna, mislil sem samo tako veliko, da bi se videl cooler - ampak to ni nujno.
Ohišje ima zadaj že predpripravljeno za dva ventiltorja in mislim da ima spredaj predpripravo za enega.
Kar se plačila tiče, je dogovor, za delo ponujam okoli 15.000,00 sit + posebej kritje stroškov materiala.
Če bi bilo ohišje res skrbno predelano pa se lahko dogovorimo tudi za drugačno ceno se pravi višjo od 15.000,00 sit...

uros3n ::

ATHLON: Ce hoces ti lohk jst predelam ohisje. Obvladam vse kar hoces nardit. Lohk se enkrat zmenva, pa ti pridem pokazat kako bi to naredu(hodm namrec v litijo v solo). Se mail.

lp, Artagnan


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeon X800GTO FirebladeEd. ali Saphire Radeon X800GTO2LimitedEd.

Oddelek: Pomoč in nasveti
81041 (944) ~Speed
»

Program za urejanje videa

Oddelek: Programska oprema
92429 (2336) Vlady
»

Kje kupit stvari za vodno hlajenje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
302717 (1967) Eddy
»

Kaj naj naredim da bo hitreje delal PC?

Oddelek: Strojna oprema
91054 (822) ngc2392
»

Nove slike mojega ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
353771 (2823) alien-w

Več podobnih tem