» »

Depacco.com

Depacco.com

crazin' ::

Ne vem sicer če sem izbrala pravi prostor za to temo ampak če nisem sem prepričana da jo bo admin prestavil pravilno. Zanima me ali kdo ve, kaj se dogaja z depacco.com. Včeraj je vse delovalo še normalno, danes je račun suspendiran. Ali kdo ve kaj?

sandi125 ::

meni dela normalno. sem pa opazil da je sprememba v velikosti in obliki pisave (veš ko moraš izbrat one številke da sistem preveri da nisi cheat boot)

mazupan ::

:) LOL ... A je že kdo kdaj dobil kaj od njih? Oni so čisto navaden scam.

scorpio28 ::

Jaz sem trenutno na nekaj čez 4000€.. 5000€ je meja za izplačati, tako da sporočim če bo kaj!

imagodei ::

Za kaj sploh gre?
- Hoc est qui sumus -

bluefish ::

sodeč po hitrem ogledu strani se gre še za eno klikanje oglasov in podobno sranje.

scorpio28 ::

točno tak.. jaz sem rekel, da izgubiti nimam kaj, ker ni začetnega vložka.. 5 minut na par dni imam, da kliknem na oglase.. če bo kaj bom zelo vesel, če ne pa ne bom razočaran!

crazin' ::

pozdravljeni uporabniki depacca:) zanima me, ali še kdo prejema oglase? jaz v zadnjih 14 dneh nisem dobila niti enega. Ve kdo kaj se spet dogaja?

sandi125 ::

pozdravljeni uporabniki depacca:) zanima me, ali še kdo prejema oglase? jaz v zadnjih 14 dneh nisem dobila niti enega. Ve kdo kaj se spet dogaja?


nisem dobo že cca. 2 tedna

kolko maš €€€

crazin' ::

sem komaj na polovici potrebnega bonusa za free usere. Sem pa danes presenetljivo dobila en sam samcat mail. yeeee:D mogoče pa le bo kaj:8)
pustimo se presenetit.

Azrael ::

!!! SPOILER ALERT !!!

Naivneži, ki verjamete v te zaslužke, ne berite dalje!
ni prijetno, ko vam porušijo gradove v oblakih



Kaj se bo zgodilo?

Tako kot vedno sledijo naslednje tri stopnje:

1. Ko bodo naivci prišli blizu zneska za izplačilo, se bo kvota nenadoma povečala. Včasih se ta stopnja večkrat ponovi.
2. Naivneži, ki bodo še vstrajali naslednjih krogih bodo s strani organizatorja spoznani za goljufivce. Šut ven, ni pritožbe.
3. Stran bo izhlapela kot kafra in se pojavilo par novih.

In BTW, stvar ni free, dobili so vaše mail naslove. To je vredno mnogo več, kot si mislite.

Pa še malo branja, klik, klak!
Nekoč je bil Slo-tech.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

miglic123 ::

mame zanima kaj je z depaccom do zdaj je vse bilo vredu danes mi pa je napisalo da je račun suspndiran
pa če je že kdo kaj zaslučiv
al je to sam lari fari scam

Steinkauz ::

2. Naivneži, ki bodo še vstrajali naslednjih krogih bodo s strani organizatorja spoznani za goljufivce. Šut ven, ni pritožbe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zanima me ali se bol splača ps4 al pc?

Oddelek: Konzole
329689 (9147) Seljak
»

Ustanovitelj Ponzijeve sheme v bitcoinih obtožen prevare

Oddelek: Novice / Kriptovalute
74157 (2618) trizob
»

Bolha - nateg

Oddelek: Loža
414882 (2164) gendale
»

Pravni nasvet oz. mnenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6210738 (9055) St235
»

Vrednost 5 let starega PCja?

Oddelek: Kaj kupiti
301512 (936) ddeben

Več podobnih tem