» »

Programi se kar naenkrat več ne zaženejo ob zagonu sistema

Programi se kar naenkrat več ne zaženejo ob zagonu sistema

fulgur ::

Imam problem... določeni programi, ki so se mi venomer zagnali ob zagonu sistema se ne zaženejo več samodejno... gre npr. za antivirusni program Avast, Malwarebytes` Antimalware, Ad-Watch, Ashampoo firewall.... kar naenkrat se ne zaženejo več, ČEPRAV IMAM OZNAČENO, DA SE SAMODEJNO ZAŽENEJO... Torej kaj naj naredim? Hvala za pomoč :D

tempoFlow ::

Morda si dobil kakšen virus, ki ti je pobrisal iz registry-ja zagon teh programov. Priporočam ti full-sken sistema.

fulgur ::

nimam virusa.... sem vse poskeniral.... tudi v msconfig (Run...) -> startup -> so programi kar poniknili.... prosim za pomoč.... ker sedaj tudi mreža ne dela, ker se en program ne zalaufa... in ga moram na roko odpirati... in zdej mi vsi doma težijo, kva ga sračkam.....:(;(

bluefish ::

Lahko je tisoč in ena reč. Še najhitreje bo, če na novo namestiš sistem. Še prej pa uporabi System Restore na kak kasnejši datum, ko je še vse delalo.

fulgur ::

a to pomen format? :(

fulgur ::

sem dal system restore.... in računalnik se ne ugasne sam od sebe... že več kot pol ure je windowsov ekran, kjer piše LOGGING OFF.... kaj naj naredim... lahko resetiram? dal sem pa obnovitveno točko iz 8.12.2008?

NUJNO.... hvala za pomoč

sem resetiral.... mi je javilo, da restore ni bil mogoč... sem zbral drugo točko... mi je spet javilo isto... tako da sploh ne morem restorat!!!drugače pa se mi je pred kratkim pri Documents and settings pojavila nova mapa (poleg All users in MH še Administrator).....

drugače pa slikca od skeniranja kompa:



HVALA ZA POMOČ

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fulgur ()

bluefish ::

Kot rečeno, če ti System Restore ne deluuje, potem namesti Win na novo. Da, to žal pomeni formatiranje.
Seveda pa še malo počakaj, če bo kdo imel še kaj za povedat.

fulgur ::

a je možno, da zato restore ne dela.... ker sem imel drsnik pri advanced v System Restore zavihku pod System v Control panel pomaknjen čisto v desno... ene 5 GB sem dal na razpolago.... sam pa sem imel na C:\ disku le 2 GB prostora?

čeprav se mi zdi to malo verjetno


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uporabniški računi na Windowsih

Oddelek: Pomoč in nasveti
7687 (581) krneki007
»

Virus ki zahteva 100 eur za odblokirat windowse (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Informacijska varnost
15443046 (25086) BorutK-73
»

Težava z ikonami

Oddelek: Pomoč in nasveti
141370 (1204) leonček
»

Trojan.Gpcoder.G (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
98199075 (192263) Cold1
»

Problem ob zagonu WinXP

Oddelek: Operacijski sistemi
72399 (2307) TheJack

Več podobnih tem