» »

Kje v Celju kupiti POCENI miško?

Kje v Celju kupiti POCENI miško?

c0dehunter ::

Zanima me kje v Celju ali okolici se da kupit eno navadno žično miško, lasersko seveda? Sem šel v BigBang in Comtron, v Bigbangu je nacenejša 8€, v Comtronu pa 5€, kar se mi zdi čisti nateg.
Včasih so bile miške po 2-3€ (govorim o čisto navadnih miškah, ne o igračarskih in ostalo navlako, ki jo je ustvarilo potrošništvo - kdo pa opazi razliko med 4000dpi in 800 dpi? Mogoče kakšen profesionalni oblikovalec).

Sicer sem na enaA našel miške za 2,5€ ki zgledajo solidno, ampak je pa poštnina 3€, tako da sem v konči fazi na slabšem.
Nekateri se boste zaleteli ob dejstvo, da nočm dati 3€ več in grem lepo v Comtron. Pa ne bom. Zakaj bi pa podpiral nategavščino?
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

marnit ::

Probi najdt kakšno na mimovrste in uporabi kodo za brezplačno dostavo, če še deluje. Kodo najdeš v temi od kodah v oddalku "kaj kupiti".

lojzeboy ::

Trenutno ima enaa zastonj dostavo - Božiček:)

Poskusi, morda gre tudi z miško za dva €

c0dehunter ::

Trenutno ima enaa zastonj dostavo - Božiček:) Poskusi, morda gre tudi z miško za dva €

To velja samo za izdelke nad 20€ :'(

Mimovrste ima pa najcenejšo miško 5€.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

Slo-One ::

Prvo kot prvo .

Drugič pa obstaja stvar ki ji pravimo inflacija.


EDIT: Vožnja po mestu in čas te bo več stal kot tista 2 evra.
EDIT2: čE KUPIŠ V EnaA potem vbistvu ne podpiraš nategavščine, ker vbistvu podpreš samo pošto in trgovino, ki nima zasoljene cene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Slo-One ()

c0dehunter ::

EDIT2: čE KUPIŠ V EnaA potem vbistvu ne podpiraš nategavščine, ker vbistvu podpreš samo pošto in trgovino, ki nima zasoljene cene.

Točno tako. Še vedno pa moram plačati celoten znesek, zato pa sprašujem za trgovine v Celju ali okolici, da ni treba plačevati pošti za nesmiselne storitve.

Moderatorja pa prosim za premik teme v ustrezen razdelek.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

Alijen ::

comshop tudi ni več del comtrona. Drugače pa za miško ti je preveč dat 5€? Jaz sem dal za miško 10€ je pa miška kvalitetna in super

Alijen ::

Za 3e dobiš optično za 5€ dobiš kje lasersko? Kera firma?

BuBBle.D ::

Meni se prav smiliš, ker nimaš par evrov za eno ubogo miško. 5€ za miško nateg? Dej prosim lepo....
|MSI MPG Z690 EDGE|Intel Core I7-13700K|64GB Viper Steel 3600Mhz|
|Zotac Trinity 3090 OC|EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB|
|ASUS TUF Gaming GT501|Corsair AX1200W|Samsung Odyssey G7 32"|

PINki ::

Prid do mene v LJ, ti jo dam zastonj!

blackbfm ::

Sploh nisem vedu da za 5e (in manj) dobiš miš:))

c0dehunter ::

Ne gre za to, da ne bi mogel dati tri evre več. Gre se za to, da mi ni jasno, kako so se lahko miške podražile za 100 in več odstotkov.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

Alijen ::

Zato ker se je spremenila tehnologija. Na kroglico je pač bilo najlažje vse skupaj naredit. Lahko kupiš miško na kroglico za 1€. Lahko kupiš optično miško za 3€ ampak ne sanjaj o laserski za 3€.

c0dehunter ::

Nikjer ni bilo govora o kakšni kroglični miški, ki je že kar nekaj let umaknjena iz trgovskih polic. Miško, ki jo imam trenutno sem dal zanjo 600 takratnih SIT, je pa Logitechova optična. Medtem, ko se vse računalniške komponente (vaj tiste nižjega razreda cene) cenijo izjemno hitro, se miške dražijo za toliko? Ne vem no :\
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

lonz ::

V big bangu jih imaš za cca 4 EUR.
...arrrrrr, shiver me timbers...

multi_vit ::

Predrago on hoce za max €3

Pa četudi bo z izkanjem miši za €3 zapravil nekaj ur. :)

c0dehunter ::

V BigBangu je najcenejša 8€, sem bil včeraj tam, preberi moj prvi post.

4€ oz. 1000SIT je še normalna cena. 8€ oz. 2000SIT se mi pa ne zdi normalna cena za optično miško. Mogoče se vam zdi normalno, ko hodite vsak dan na kafe in ste navajeni dat 1€ za kafe, pa potem primerjate "no, če je tu takšna cena, potem tista tudi ni pretirana". Jaz nisem tak ;)
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

Alijen ::

Torej ti menjavaš miško vsako leto?
Miš Tri leta garancije. Če kupim vsako leto novo sem približno na istem.
Nisem tak bogat da bi kupoval poceni robo

3€ Miška Jaz veliko uporabljam miško tako da raje kupim malo boljšo kot pa da vsako leto eno stran vržem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Alijen ()

lonz ::

En mesec nazaj sem kupoval svojo miš v big bangu Celje - Spar. Pri tleh na polici so mel ene čist navadne miše v neugledni embalaži noname proizvajalca pa so ble 4 EUR, se spomnem ker sma s sodelavcem gledala razmerje med najcenejšim in najdražjim mišem. Dopuščam pa možnost, da jih nimajo več...
...arrrrrr, shiver me timbers...

kitewing ::

Nekakrat preberi rek: "Nisem tako bogat, da bi kupoval poceni". Sam se ga probam držat, če se ga ne mi je praviloma žal.

djordjevic ::

+1
No grave is deep enough to keep us in chains.

Tr0n ::

Miske mas ze v Merkatorju, Tusu, Sparu in podobnih trgovinah.

Brane2 ::

Sam ugotavljam, da so zame najboše reinkarnacije Logitech Pilotke v njeni značilni obliki, te pa dobiš neverjetno poceni v kaki OEM obliki, ponavadi v Comshopu/Comtronu ali kaj podobnega. Dobiš jo v najnavadnejši beli kartonasti škatlici, veliki toliko da gre samo miška not, brez CDja ali česarkoli drugega.

Sem vzel za probo toliko hvaljeno Logitech RX1000 v OEM verziji, pa sem razočaran. OEM Pilotka _rulez_ this parsec of space, je pa full poceni, ponavadi par €.
Kar je dodaten plus, da se jo lepo razdreti in sestaviti, kar počnem redno, ko se zasvinja ( žrtje ob tipkovnici, lasje itd) in ob nakupu, ko bi jo rad nastavil. Ponavadi me moti trdota fedra, ki klika ob vrtenju koleščka in to uštimam v 2 minutah.

Čiščenje je sploh kul. Miško lahko razdreš celo medtem, ko je še vštekana v mašino, temeljito izpereš v detergentu in topli vodi vse plastične dele, jih posušiš s fenom in plastika miške ima spet natanko tisti feel v roki, kot ga je imela nova.

V glavnem Poglej po štacunah, ki so znane po tem, čeprav je večja šansa da boš to dobil v interne štacuni: Comshop, Avtera, enaa, mimovrste itd.
On the journey of life, I chose the psycho path.

djordjevic ::

Oziroma kar v vrečki. :)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Brane2 ::

Aja, če je edino kar te moti poštnina, potem ne vidim druge rešitve, kot da sam odkorakaš ponjo.

Pa če že greš in če ti je zadeva načeloma všeč, za to ceno mirno lahko vzameš par kosov in pardeset najnavadnejših kitajskih mousepadov iz blaga, če so poceni.

Ta kombo se pri meni obnese najbolje. Blago daje vsaj meni najboljši feeling, sploh ko se nabere malo prahu, stvar se da enostavno s parimi supermajhnim koščki dvostranskega selotejpa zalimat za mizo ( najbolj zoprn feeling vsaj meni daje mousepad, ki drsi po mizi ali ki ima "oslovska ušesa", ki štrlijo gor) in ko se umaže toliko, da ga ne moreš več gledat ( pri meni na vsakih 6 mesecev ali nekaj več) ga z eno potezo roke cufneš z mize in šutneš v kanto, vzameš novega, zaželjeno v drugi barvi, za nohtom cufneš dol morebiten ostanek starega selotejpa z mize in postopek ponoviš. Vse skupaj traja verjetno manj ko 3 minute...
On the journey of life, I chose the psycho path.

blackbfm ::

Dej no, kva a boste knjigo napisal zdej o miškah? Kok komplicirate fak, cela debata..nenormalno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

c0dehunter ::

Sem našel danes trgovino, kjer imajo poceni mišake. Kot pravite, je stvar zapakirana v navadno vrečko, ni okrancljana z nevemkakimi uber leet škatlami. Bila je pa 3€ pa še nekaj.
Miška se da zelo na hitro razdret, ker ima le en vijak in kot je že Brane rekel, je to dobro za čiščenje - če to seveda počnete, kar je zame neprecenljivo. Namreč sovražim miške, ki se moreš zajebavat eno uro zraven da jo odpreš, po možnosti pa še kaj odlomiš.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

sniffo ::

pa ne no, jaz sem ti pa ravno hotel eno miško poslat, pa zraven še 5€, da ne bi bilo predrago

dinozaver7 ::

pa ne no, jaz sem ti pa ravno hotel eno miško poslat, pa zraven še 5€, da ne bi bilo predrago

Haha, ej, hvala ti za popestren večer. :D
:P

c0dehunter ::

Sniff, še vedno sem dosegljiv prek zasebnih sporočil. Upam da se nisi šalil ;)
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

mtosev ::

fak. dobro ste me nasmejali.

97 al 98 je logitech mis bila 4000sit.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

reptilia ::

xardas za 3e v ravnah dobis kebab ki ni piscancji...

c0dehunter: glede na tvoj prvi post... razlika med 800dpi in 4000dpi JE ogromna vsak bi jo opazil. Pa ne mi govorit da sem razvajen mulc, ampak razlika je ogromna...

drgač pa kupi logitechovo rx300 al nekaj takega, poceni, pa dokaj kakovostna
Forgive your enemies, but never forget their names.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Miška za gaming ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10311559 (7870) Sc0ut
»

Katero Logitech miško kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
413076 (2271) Sandi1987
»

Katero miško?

Oddelek: Kaj kupiti
362722 (2078) DominusSLO
»

Katero igračkarsko podlogo za miško do 8jurjev???

Oddelek: Kaj kupiti
392599 (1603) glinik

Več podobnih tem