» »

Izbira Nokia e66 ali SE C905

Izbira Nokia e66 ali SE C905

KandazaR ::

Se počasi spravljam k nakupu novega mobilnika pri simobilu. Zdej pa kolebam med nokio e66 in pa SE C905. Največja razlik je da ima nokia symbian (ki ga SE nima), SE pa zelo dobr fotoaparat (8 mpix proti 3.2). Ostale stvari so več ali manj podobne. No zdej pa bi prosu če bi mi znali svetovati kater izmed teh dveh je kot celota boljši nakup (pustite razlik v ceni), pa mogoče če je kak lastnik, da pove kako se kej telefon obnese (praske, črički, pokvarljivost,...).
LP.

bate ::

Za symbian ne vem, mpix pa naj te ne zavede. Moj stari k800 je delal vsaj tako dobre fotke kot c902 zdaj (3.2 proti 5 mpix). Poglej malo fotke po netu, primerjave, pomoje so daleč najpomembnejše pri teh aparatih leče.
LP

Destructor ::

Če mene vprašaš, bi jaz vzel rajše Nokio ker s svojim Sony Ericssonom nisem kaj preveč zadovoljen. Sem imel Nokio in zdaj SE, ki ga moram nest na popravilo pa je komaj par mescov star. Morm reč da je Nokia velik boljša.

Drgač pa, zakaj bi hotu met na telefoun 8 mpixlov?? Razen če se profesionalno ukvarjaš s slikanjem s telefoni:D

Poglej še mal tole in tole


lp

Zgodovina sprememb…

Goldee ::

Se strinjam. Vzemi Nokio. Sodelavec ima e66 pa je kar solidna zadeva. Včasih sicer malce pojamra, da se počasi odpirajo meniji, ampak nič za to. Zadeva deluje odlično + velika podpora za aplikacije.
Kar pa se tiče 8 megapikslov pri SE - naj te to ne zavede. Sicer ne vem kakšne leče ima c902, ampak pomojem je to trgovska finta. Več pikslov še ne pomeni nujno boljše slike.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

KandazaR ::

Kaj pa vzdržljivost baterije pri tej noki ob neki normalni uporabi (večinoma klici)?

Goldee ::

Hja, ta sodelavc dela v prodaji, tako da izdatno uporablja telefon. Bolj ko ne ga polni usak dan, saj opravi veliko klicev...
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

vudy ::

Jaz bi definitivno izbral c905. Pa baterija je veliko boljša.

Goldee ::

To je res, pri baterija je SE bolj napreden - baterije so boljše in dlje zdržijo.

@KandazaR
Za katerega si se potem odločil?

Kaj pa Nokia 6210 Navigator?
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

KandazaR ::

Zdej ta teden ko pride grem v nabavo. Nisem se še čist odloču (ravno zaradi baterije se malenkostno nagibam v smer se). Moram probati oba pa bom videl.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon z dobro kamero? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5017364 (15761) denabiker
»

Kateri GSM s poudarkom na fotoaparatu bi bil "best buy"

Oddelek: Loža
464927 (3787) umexteacher
»

kateri telefon imate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19232963 (22636) LuGi
»

Nov izvršni direktor Nokie microsoftovec Stephen Elop

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
176714 (6195) RejZoR
»

Nokia predstavila E72 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
6110828 (8900) BigWhale

Več podobnih tem