» »

kje kupit Silver III ???

kje kupit Silver III ???

lost1 ::

Dons sm mislu da bom znoru preletu sm pol lublane in nikjer niso mel te paste. Bil sm v Jae, Tech Trade,Megahit,Mentek,Comtron,Conrad,Big Bang in NIKJER niso mel te paste.

U Mlacoma sm su tud,pa so mel zaprt tko da nism zvedu ce majo al ne.

Mogoce kdo ve kje lohka tole dobim zdele? nujno :)
lost1 : Tolar na tolar palača,poloznica na poloznica pa gre plača

Clemento ::

Prav v mlacomu jo imajo! Zagotovo ker tam sem jaz svojo kupil!!
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

DJroky ::

jest sem jo dobu tud iz mlacoma.

lost1 ::

Glih tm k sm bil prepoznn ;(( , no ja bom su pa jutr iskat :D , kje so pa se ksni linki al pa slikce kako to pasto najboljs gor dt?pa s cim tastaro dol dt?

Drgac pa hladilnik bo Vulcano 7+ , regulator sm ze namonteru v ohisje,samo se pasto cakam,pa da dam Zalmana vn,sam a nej dam pol se une vente za prezracevanje tud vn al kaj?Mah to bom ze pol,sam ce mi da lahko kdo kasna navodila kako pasto gor dat,pa kok pa use to k nikol e nism delu tega :8) , vse je enkrat prvic:)
lost1 : Tolar na tolar palača,poloznica na poloznica pa gre plača

Yuk-0 ::

Staro pasto nežno odstrani s procesorja (tista ploščica v sredini ;)). Nato daj na sredino procesorja za konico noža paste (ZELOO malo). Nikar je ne razmaži kot sirček!!! (to je nekdo v Piranu počel). Nato daj gor Zalmana. Preprosto kt pasulj!.

DJroky ::

Yuk-0: ta strategija pri trojki ne deluje več. Zaradi sestave paste je le to potrebno namazati po celem procesorju (jedru) zelo na tanko (uporabi kreditno kartico ali kaj podobnega).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DJroky ()

lost1 ::

Djroky a si ti to ze delu?Kok pa dam tega gor pol,a cist tanka plast da je, se prav glih tko da pokrije jedro?

btw kok je pa pasti u tubi? a je za 2x? :D

lost1 : Tolar na tolar palača,poloznica na poloznica pa gre plača

Turtle ::

oja se splača....in jo je za več kot 2x, precej več....tuki ne smeš mazat k pašteto na kruh.....desetinka milimetra je dovolj....majo jo pa tud v AGTju, kjer sem jo jest glih dva dni nazaj kupu...pa še mislm da je cnej k v Mlacomu

aja...pa se link:

http://www.agt-racunalniki.com/iStranke...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Turtle ()

lost1 ::

Turtle najlepsa hvala, tuki jo majo res in to celo na zalogi ! cena je pa res 300 sit cenejsa kot pri Mlacomu. Hvala res, zdele bom su iskat,su bom z motorjem tko da upam da me nebo dez ujel :D , drzte sreco da nebo zacel padat k ce zance... joj prejoj :\
lost1 : Tolar na tolar palača,poloznica na poloznica pa gre plača


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Arctic silver 5

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111403 (1225) billy
»

Artic Silver termalne paste

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171778 (1461) Tic
»

kopujem komponenete v vrednosti 230k (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1125066 (3742) boštjan
»

Zaščitne ploščice AMD za procesor??

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231390 (1117) Kaboom
»

XP1700+ na 58° verjetn ni normaln ha?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492332 (1355) Markoff

Več podobnih tem