» »

Graficna s composite/video tv-out izhodom???

Graficna s composite/video tv-out izhodom???

Markoff ::

Ali obstaja kaksna boljsa graficna kartica, ki ima za tv-out izhod composite/cinch/video izhod, ne pa SVHS (lahko tudi oba)? Zanimata me predvsem GeForce3 in Radeon.

HELP!
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

Markoff ::

Ravnokar sem izvedel, da sem poleg kartice dobil pretvornik SVHS-composite in da bi stvar morala delovati.

Hecno - svhs v composite, composite + audio v scart, scart v tv in cudezi se dogajajo. Ali pac ne?

nodes ::

MSI VIVO, ATI. Proizvajalci imajo zelo velik razpon kvalitete TV OUT, to se pravi da ni vsak TV IN, OUT dober, celo nekateri so neuporabni zaradi nekvalitete. Drugo si sam ugotovil.

ender ::

Markoff: raje dobi S-Video -> SCART (če imaš dovolj nov TV, da podpira S-Video signal - kvaliteta slike je mnogo boljša kot pri kompozitnem)
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Markoff ::

Ravno to je tezava - kupil sem si pretvornik svhs->scart, pa je bila slika c/b - tv je prestar, a tudi oba videa in se en novejsi tv, ki za hudica ni sprejel nic drugega kot c/b sliko.

Sedaj sem dobil info, ki je otrocje lahka, a ce je ne ves...lahko zapravis vrece denarja. Ko dobim (ce dobim) danes navitga athlona, naslednji vikend temeljito stestiram compositni video. It better work, or else....or else...OR ELSE...ne vem kaj. :\
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

ender ::

ja, če je TV tako star, verjetno tudi ne boš opazil razlike med kompozitno in S-Video sliko. kompozitna bi ti morala skoraj zagotovo delat (če bo še vedno ČB, preveri, da ti grafična pošilja PAL-G signal in ne kaj drugega)
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S-video 20 metrov

Oddelek: Zvok in slika
202576 (2266) floyd1
»

tv out= čb slika

Oddelek: Zvok in slika
253111 (2644) romario
»

zakaj imam crno-belo sliko na tvju?

Oddelek: Zvok in slika
102241 (2096) Gadjit
»

dolzina video kabla?

Oddelek: Zvok in slika
71358 (1085) suse80
»

GeForce2 MX tv-out tezave...

Oddelek: Pomoč in nasveti
81492 (1309) gumby

Več podobnih tem