» »

web service zagon metode

web service zagon metode

pujs ::

samo eno vprasanje imam... a je mozno zagnat metodo od nekega web service brez kaksne interakcije s klientom... npr. da bi deployal web service na apache tomcat streznik recimo in bi se ob deployu zagnala ena metoda in bi pac laufala, dokler ne bi streznika zaustavil... hvala za odg.!
They toook rrrrrrr jjjjjjbbssss!!!!!!!

DavidJ ::

Ce je metoda brez parametrov ali vsebuje parametre iz primitivnih tipov, jo lahko invokas z brskalnikom (predvidevam, da uporabljas Axis 2 in Tomcata).

Drug nacin bi pa bil, da napises servlet, ki se zazene ob zagonu serverja in deluje kot klient.

edit: typosss :)

test
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DavidJ ()

pujs ::

ok hvala!
They toook rrrrrrr jjjjjjbbssss!!!!!!!

xsenon ::

ojla,

vidm da je tukaj točno takšan tema kot je moja, oz. je topic teme enak. Jaz pa imam problem pri nastavljanju remot debuginga v eclipsu.Se pravi imam tomcat server Axis2 in web service, ki ga želim laufati. Sedaj pa hočem ta web service (.aar) zagnati v debug modu, ker želim nadzirati prihajajoč messsage (se pravi moj web service čaka, message, in ko ga jaz pošljem iz strani serverja želim na clientu spremljati, kaj se dogaja). Vse zadeve imam nastavljene v eclipsu (ant build mi deluje ok), upload web service na axis je ok. Težava pa se zgodi, tomcat v debug načinu deluje ok, ko pa se želim povezati na remote java application mi javi napako da povezava na vm ni mogoča. Ali je že kdo imel podobno težavo?

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Android] Podatkovna baza

Oddelek: Programiranje
131966 (1684) shadeX
»

java ws problem

Oddelek: Programiranje
6988 (871) pujs
»

CATALINA_OPTS environment variable

Oddelek: Programiranje
61323 (1185) xsenon
»

JAX-WS, java, apache tomcat

Oddelek: Izdelava spletišč
91409 (1340) pujs
»

apache axis

Oddelek: Programska oprema
81304 (1199) MasterBlaster

Več podobnih tem