» »

java ws problem

java ws problem

pujs ::

problem je sledec: mam napisan en web service in ko ga deployam na tomcata in ga testiram, se metoda poklice ok in vse lepo in prav deluje. cim pa dodam v to metodo par preprostih stavkov, mi web service vec ne deluje pravilno! kako je to mogoce?
dodal sem pa par preprostih stavkov ala -> if(neki) System.out.println("lalaal");

error ki mi ga pa vrze je
java.io.IOException: exception decrypting data - java.security.InvalidKeyException

in nastane ob tem klicu ks.load(fis, cPass); (ks je tipa KeyStore)

... kar je pa se bolj cudno, je pa to, da ko zbrisem vse kar sem napisal in zopet deployam ws, mi metode spet noce pravilno poklicat... a se komu sanja kaj bi lahko bilo narobe?
They toook rrrrrrr jjjjjjbbssss!!!!!!!
  • spremenil: pujs ()

rgv45vg4t335 ::

Takole: 'if (neki)...' bo bolj težko pomagat :))


Kakšen ws framework sploh uporabljaš? Axis, Axis2, ...? Kaj je ta 'neki'? Maš vklopljen WS-Security? Kako je skonfiguriran?

So many question, so little time:)
MSI K9A2 Platinum@260MHz, Athlon X2 4850e@3GHz, 4GB RAM@1000MHz
Radeon HD 4850

DavidJ ::

... kar je pa se bolj cudno, je pa to, da ko zbrisem vse kar sem napisal in zopet deployam ws, mi metode spet noce pravilno poklicat... a se komu sanja kaj bi lahko bilo narobe?

To verjetno zaradi tega, ker se ni reloadal nove verzije programa. Ustavi in ponovno zazeni server pa bi mi moral nalozit pravo verzijo.

Exception pa mi ni poznan.
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

pujs ::

tist neki je pac cis brezvezn stavk, k sploh nima nobene veze s kodo... recmo if(true) System.out.println(...)... tku pac da zafilam plac.

drgac pa WS-Security nimam uklucen.
They toook rrrrrrr jjjjjjbbssss!!!!!!!

Mavrik ::

Jao, daj preberi si, kaj ti pravi napaka.
Napačen key za tisti KeyStore, ki ga hočeš odpret, imaš.
The truth is rarely pure and never simple.

rgv45vg4t335 ::

Jao, daj preberi si, kaj ti pravi napaka.
Napačen key za tisti KeyStore, ki ga hočeš odpret, imaš.


Tisti KeyStore? Kateri KeyStore? Človek ima izključen WS-Security, tudi programsko naj ne bi klical nič takega.

Pujs, kličeš slučajno čez https?
MSI K9A2 Platinum@260MHz, Athlon X2 4850e@3GHz, 4GB RAM@1000MHz
Radeon HD 4850

pujs ::

ma kaksen napacen key? a ne vids ka sm napisu v prvem postu? da vse lepo dela ko prvic deployam...a takrat je pa pravi kljuc al kaj? torej key je pravi. sigurno. uglavnm, ne vem kako mi je ratalo, ampak danes pa vse lepo deluje. Tudi ko spremenim source, tako da lahko nadaljujem z delom, hvala bogu! hotu sm ze komp cez okn vrzt.
They toook rrrrrrr jjjjjjbbssss!!!!!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Davčne blagajne (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Programiranje
1344317182 (57185) Macketina
»

[JAVA] HTTPS client

Oddelek: Programiranje
173030 (1760) peterv6i
»

[Java]Problem z vektorjem

Oddelek: Programiranje
91251 (1120) KernelPanic
»

Java pomoč

Oddelek: Programiranje
131650 (1429) Serial
»

[java] system.setproperty xml apis vec implementacij naenkrat

Oddelek: Programiranje
52586 (2045) Fizikalko

Več podobnih tem