» »

Wirecard (vprašanje-pomoč)

Wirecard (vprašanje-pomoč)

xsum1 ::

Zanima me, če je kdo že uporabljal to kartico in kakšne so vaše izkušnje? Jst sm glih zadnjič neki po netu iskala pa sm naletela na tole pa sm se registrirala pol. Sm pa šla ta tedn denar nakazat na tisto swift pa iban kodo k sm jo dobla od wirecarda pa me je ta človek na banki sprašval neki za banko? nism vedla ka mu naj povem tko da sm mu pol samo rekla, da je to pač neka nemška banka pa da naj pač nakaže na ta iban pa swift k sm mu ga dala. Pol je končn nakazu. Ne vem al ti ljudje v bankah ne poznajo tega wirecarda? no in zdj je ze 4 dni od tega pa se keša kr ni nakazanga na moji kartici pa me zanima, če lahko to tok dolg traja pa če bo denar sploh nakazan, če je un na banki neki mutu sam nakazu pa je na tist iban pa swift kodo k sm mu jih dala? pa zanima me še, če se da to kartico s paypalovim računom pol uporablat tko kt mastercard, ker je to drugače virtualn mastercard. Pa a se da z njo nabavlat pol po Ameriških shopingih s tem da označiš da maš mastercard pri plačilu? No upam da dobim kej odgovorov. Pa ne mi govort naj to firmo vprašam, ker sm jim že 5x poslala sporočilo za paypal pa nakup v ameriških trgovinah pa mi zmeri neki druga odgovorijo sam to ne :|
  • spremenilo: xsum1 ()

vasquez ::

Pri meni je bil denar na računu v petih dneh (vmes je bil še vikend).

xsum1 ::

aha thanks. upam, da bo kmal nakazan pr men tud. ka pa ostalo, uporaba z ebayom pa nakup po ameriskih trgovinah, ce kdo ve..se da tud to?

xsum1 ::

hi vsem! spet jst :)

mal pomoci prosim, ce bi kdo znal pomagat..
tile iz wirecard so mi rekl, da jim morm poslat neko overjeno kopijo izkaznce al pa potnega lista za nek upgrade a mogoce kdo ve kje bi lahko jst to dobla? ker sem jim poslala navadno kopijo pac obojega pa mi pravjo da mora bit overjena..wtf? help please! :)

tempoFlow ::

Overi se zadevo na upravni enoti (občini) ali pa pri notarju (bistveno dražje).

klemenSLO ::

Plačal sicer še nisem, sem pa nakazal najmanj kolikor lahko za test in je denar prišel v 4 dneh.
Nakazal sem pa preko klika - SEPA brez težav.

grisin ::

Sem že parkrat plačal prek interneta (tudi prek amazona) in je šlo brez težav. Problem je bil edino pri e-bayju, kjer mi je ni hotel vzet kot mastercarda, ker sta bila naslova različna. Glede upgradea bi pa rekel, da je to wirecard plus, kar je zastonj, vendar raje poglej če se to res potrebuje.

Drugače imam malenkost problemov tudi sam: nekdo mi jemlje po 2 centa za neke francoske čevlje, tako da moram poklicat na banko.
Ob spreminjanju gesla sem pa opazil da do 31. dec ni stroškov ob sepa nakazilu. Čeprav ne vem če zdaj to komu pomaga...
Lp

xsum1 ::

Sem že parkrat plačal prek interneta (tudi prek amazona) in je šlo brez težav. Problem je bil edino pri e-bayju, kjer mi je ni hotel vzet kot mastercarda, ker sta bila naslova različna. Glede upgradea bi pa rekel, da je to wirecard plus, kar je zastonj, vendar raje poglej če se to res potrebuje.

Drugače imam malenkost problemov tudi sam: nekdo mi jemlje po 2 centa za neke francoske čevlje, tako da moram poklicat na banko.
Ob spreminjanju gesla sem pa opazil da do 31. dec ni stroškov ob sepa nakazilu. Čeprav ne vem če zdaj to komu pomaga...
Lp



aha jst sm pol nadgradila v plus. zdj sm dodala karto v paypal pa je delal vse ok, mi jo je sprejel. zdj me pa zanima kok nakažeš keš iz wirecarda v paypal, da ga lahko pol uporabiš za plačevanje na ebayu pa kok nakažeš keš iz paypala v wirecard? k tam sm hotla probat iz paypala nakazilo v wirecard naredit prek kreditne pa piše da sam visa vela..kok pa pol z mastercard nakažeš na svojo kreditno in obratno, iz wirecard v paypal? ce kdorkol ve...:)

valentin0a ::

Dvomim, da boš Kar nakazala denar na Paypal?
Oni bodo bremenili Tvoj račun Wirecard in tja boš nakazala denar. Mislim, da je enako kot pri Visa Electron!

Zurbum ::

A kdo to še uporablja?
Rabil bi namreč informacije iz prve roke ;)

Na njihovi strani piše (Fee for foreign currency: 1.5%), glede na to, da večinoma kupujem v Angliji z funti, mi bodo tisti 1.5% obračunali pri vsaki transakciji?

Imate z njihovo virtualno kartico kakšne težave?
Ali je edini strošek tisti 1€ pri nakazilu na svoj račun?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

menjava banke zaradi kartice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6121107 (19616) Bye
»

Wirecard ali Neteller ?

Oddelek: Loža
163499 (2674) Hayabusa
»

Visa Electron (najceneje)

Oddelek: Loža
126189 (5810) storm12
»

Nakazanje na paypal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5120305 (17382) Kwizlord
»

Visa Electron

Oddelek: Loža
3914737 (12726) OmegaBlue

Več podobnih tem