» »

LOTO

LOTO

««
20 / 20
»
»»

m0LN4r ::

Malo že stara tema, a je bil kdo na žrebanju?
Žrebanje v živo:

tu tudi

pa tukaj


hmm...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Furbo ::

Matev je izjavil:

Pojdi tja in bodi občinstvo če te tako zanima.


pojdi ti in zahtevaj da se vas pokaže - potem bom verjel da je publika prisotna

dokler pa nobenega ne pokaže pa ne morem verjetni na njihovo besedo

tako da naj pokažejo publiko PIKA


Ne morejo je kazati, ker kot kaže, večina nosi kape iz alu folije.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

zuz3k ::

to nedeljo se je pa splačalo igrat, ker sedmica ni bila izžrebana so se zneski prenesli v nižje dobitke!!!
tako da mi je štirica prinesla 45€ :D

zanima me ali bojo tudi sedajšnje žrebanje v sredo takšni zneski??

http://loterija.si/LOTERIJA,,igre,igre_...

prej sem parkrat dobil štirico ampak to je samo 3-4€, raje igram
eurojackpot, so večji dobitki sem za samo 3 cifre dobil 8 in 12€ ;)
Life is a psychological game.

jernejl ::

Če v prvem žrebanju Super sedmica ne pade, žrebanja nadaljujemo, vendar največ deset žrebanj. Po vsakem žrebanju milijonu evrov dodajamo vplačana sredstva in tako se sklad za glavni dobitek povečuje iz kroga v krog. Če tudi v desetem žrebanju Super sedmica ne pade, njeno vrednost razdelimo med vse ostale dobitke v igri. To velja tudi za dobitka Super lotko 6 in Super 7 plus.

Vrednost sedmice se razdeli samo v desetem žrebanju super lota, če nihče ne zadene sedmice.
Torej - ne, ne bodo takšni zneski.

Vikking ::

Super loto se je zaključil z 10 krogom. Naslednja runda bo poleti.

zuz3k ::

Vikking je izjavil:

Super loto se je zaključil z 10 krogom. Naslednja runda bo poleti.


ni ga še :8) ve kdo kaj o tem?
Life is a psychological game.

zuz3k ::

mene pa zanima kako poteka dvig denarja, a ti ga v LJ nakažejo na TRR al ti ga dajo res u kovčkih 8-O unsafe

je ker, ki ve kaj več :>
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

kloko ::

Izplačila dobitkov

Na kratko, če je več kot 300€, kar je meja za obdavčitev:
Dobitke vam nakažemo na vaš transakcijski račun.

Kovčki gotovine so pa pravljice za ob šanku...

L.p., Kloko

skyline ::

Nekoč se je dalo dobitek prevzet tudi v obliki čeka, ki je bil unovčljiv v katerikoli poslovalnici Abanke (imeli so deal z Loterijo). To opcijo so cca. leto nazaj ukinili, tko da ostaja samo še nakazilo na TRR. Gotovinskih izplačil nad 300 EUR pa nikoli ni bilo.

oo7 ::

Loto se je spet podražil

zuz3k ::

http://loterija.si/LOTERIJA,,igre,igre_...

dvakrat 3+1

se je splačal igrat :))
Life is a psychological game.

kunigunda ::

A niso rekli pred novim letom po reklamah, da bo superloto ce ne bo sedmice, dobitke razporedil navzdol ?
Pa je objavljeno spet, da je prenos v naslednje kolo :S:S

49106 ::

Sej so. Samo dobitniki 3+1 so skupno odnesli 500k eur

kunigunda ::

Vidm da so popravl v "Prenos v ostale dobitke", dan kasnej je blo se zmeri "Prenos v naslednji krog" :)

Cifix63 ::

Je kdo opazil, da 2. najvišji dobitek v zgodovini v igri Loto v znesku 3,8 mio EUR bruto in izžreban dne 17/9/2014 - še ni bil izplačan. To je bilo takrat ko so večkrat prestavili žrebanje dobitek pa je šel nekomu(!), ki je vplačal preko interneta. 67 dni časa za izplačilo se je že izteklo Loterija pa nič o tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cifix63 ()

LeQuack ::

Quack !

Cifix63 ::

To najbrž ne more biti to..

m0LN4r ::

A zdaj bo treba še KPK (predpostavimo, da opravjajo svoje delo korektno) poslat na loterijo malo?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Matej_K ::

Kje, oz kako pa veš da še ni bilo izplačano?
... .. .

MoRp ::

Cifix63 je izjavil:

Je kdo opazil, da 2. najvišji dobitek v zgodovini v igri Loto v znesku 3,8 mio EUR bruto in izžreban dne 17/9/2014 - še ni bil izplačan. To je bilo takrat ko so večkrat prestavili žrebanje dobitek pa je šel nekomu(!), ki je vplačal preko interneta. 67 dni časa za izplačilo se je že izteklo Loterija pa nič o tem.


Tega pa ne razumem. Ko sem odprl igralni račun na Loteriji Slovenije Sem jim moral posredovati malo da ne številko gat. Ko zadanem štirico (kaj drugega še nisem) mi denar nakažejo na igralni račun. Zakaj mi potemtakem nebi nakazali tudi sedmice ali euro jackpota? Kje živim vejo tako da kateri občini morajo nakazati davek je jasno ostalo pa nima pomena.

Cifix63 ::

Vsako izplačilo, seveda sedmice in ne nižjih zadetkov - posebej objavijo na svoji spletni strani, in sicer datum kdaj so izplačali, in koliko so izplačali po dobitku 15% davka. Tako delajo na Loteriji že leta dolgo.
Spodaj dajem povezavo za primer kako to izgleda..informacija o izplačilu dobitka nekomu iz kraja Deskle z dne 14/9/2014 (74. krog) je tudi njihova zadnja tovrstna.
Dobitnik sedmice v višini 3.8 milijona € je pa bil izžreban 3 dni za tem dobitnikom torej dne 17/9/2014 (75. krog). Torej bi neobjava tega izplačila bila prva v tovrstni dolgoletni tradiciji Loterije.
Kdor to sledi ta ve o čem govorim.

http://loterija.si/LOTERIJA,,izplacila_...

msjr ::

MoRp je izjavil:

Tega pa ne razumem. Ko sem odprl igralni račun na Loteriji Slovenije Sem jim moral posredovati malo da ne številko gat. Ko zadanem štirico (kaj drugega še nisem) mi denar nakažejo na igralni račun. Zakaj mi potemtakem nebi nakazali tudi sedmice ali euro jackpota? Kje živim vejo tako da kateri občini morajo nakazati davek je jasno ostalo pa nima pomena.


Kljub vsemu je dobro prebrati splošne pogoje (ali pa vsaj pogosta vprašanja na eloteriji), čeprav bi glede na postopek prijave, kjer besno poberejo vse podatke (za tiste, ki ne vedo - ja, to moraš osebno narest v poslovalnici), bi pričakoval, da vse deluje avtomatsko. Pa ne:


Ali mi dobitke avtomatično nakažete na igralni račun?
Dobitke, nižje od 300,00 EUR (le-ti niso obdavčeni), Loterija avtomatično nakaže na vaš igralni račun.

V primeru, da imate dobitek, višji od 300,00 EUR (obdavčen s 15 % davčno stopnjo), morate najprej na spletnem naslovu potrditi občino, kjer imate stalno ali začasno prebivališče. Dobitek vam nato Loterija nakaže na vaš igralni račun.

Pri dobitkih, višjih od 15.000,00 EUR, je skladno z zakonodajo potrebno ponovno izvesti osebno identifikacijo. To storite na sedežu Loterije Slovenije na Gerbičevi ulici 99 v Ljubljani. Predložiti morate osebni dokument, ki ste ga navedli ob registraciji, ter številko igralnega računa, ki vam je na voljo v vašem Profilu. Dobitek vam nato Loterija nakaže na vaš igralni račun.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: msjr ()

Cifix63 ::

Saj to je znano, da se pri višjih dobitkih potrebno še ekstra identificirati z osebnim dokumentom itn., to je obče znano. Je pa to izven konteksta mojega postavljenega vprašanja.

Vprašanje je bilo: zakaj ni bila objavljena na spletni strani Loterije Slovenije -prvič doslej(!)- podelitev rekordne sedmice iz 75. kroga lota kjer le to skupaj s prikazom dobitnega listka vselej objavijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cifix63 ()

Matej_K ::

Mogoče zato, ker jim ni treba, pri eloteriji gre za takojšnje izplačilo, se pravi če kaj zadaneš, takoj dobiš izplačano ne eloterija račun, posledično si ti lahko ta znesek nakažeš na svoj račun, ali pa uporabljaš za naslednja kola kot vplačilo.
Se pravi, oni imajo tvojo osebno in jim ni potrebno čakati da se oglasi tisti ki je dobil.

Nevem, pa ali, to deluje tudi pri glavnih dobitkih, na žalost še nisem sprobal :-)
... .. .

Cifix63 ::

Nekateri očitno stvari okrog izplačila glavnega dobitka na Loteriji ne poznate, ste sicer nekje že o tem nekaj slišali vendar je to premalo. Dobro je prebrati kakšen komentar nad seboj.

Problem nikakor ne more biti v tem, kot ga izpostavljaš @Matej_K ...preberi si komentar od @msrj nad seboj pa boš že malenkost bliže... Dobitnik ni prejel 100.00 €, ki bi si jih v tem primeru dal nakazati na svoj trr ampak je prejel 3.800.000 €.

No dva dni nazaj sem se obrnil na Loterijo in izpostavil ta primer. Do sedaj odgovora še nisem prejel.

zuz3k ::

razume kdo logiko tega lota sedaj ko je fixna sedmica 5 mio, nižji zneski so pa še vedno zelo mali
čeprav se z vsakim vlačilom "se sklad poveča" vplačila lota 10.6.

ampak nižji dobitki so mizerni se pravi si na loteriji nad 5 mio pospravijo sebi v žep? 8-O

ne štekam
Life is a psychological game.

jernejl ::

Dobitki so običajno še bolj mizerni (približno polovico nižji).

Sem pa zdaj tako iz firbca vstavil zadnje višine dobitkov in verjetnosti v excel in tako približno izračunal, da je (ob predpostavki enake višine dobitkov kot so bili v tem krogu) statistična izguba pri vplačani kombinaciji (ki stane 60 centov) približno 1,7 centa.
Kar je za loto precej dobro.
(pri tem sem že upošteval, da je treba pri višjih dobitkih plačati še 15% davka.)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

m0LN4r ::

Niso se še odločli, ker kravatar oz. občina dobi kos pogače?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

edi123 ::

Kako pogosto je žrebanje za super loto? Včeraj je bilo garantiranih 1mio. Pa me zanima kdaj bo to spet?

krneki0001 ::

vsako sredo in nedeljo, dokelr se ne spomnijo da bo zadnjič. Zadnjič, če ni sedmice, razdelijo dobitke med ostale dobitnike.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zuz3k ()

Matej_K ::

Ni res, a ni tokrat bilo samo eno žrebanje. In zaradi neizžrebanja so takoj razdelili vrednost 1mio€ med ostale dobitke?
... .. .

mailer ::

Včasih je bilo za superloto 7 krogov žrebanja, če tudi zadnjič ni bilo sedmice se je razdelilo med ostale dobitke. Zdaj je bilo le eno žrebanje, nisem nikjer zasledil predhodna.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

krneki0001 ::

Ja, sem opazil, da danes ni več možnosti vplačat super lota. Včasih je bilo tako kot mailer pravi, očitno so še to spremenili.

Bomo pa samo še jackpot igrali. 10 žrebanj stane 22 evrov in zato imaš en listek, tako da vsakih 10 tednov kupiš novega, pa je. Če bo kaj bo, drugače pa ne izgubiš veliko.

Zgodovina sprememb…

««
20 / 20
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

loto / jackpot (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5919393 (1685) oo7
»

Euro Jackpot (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22575511 (19465) cen1
»

Loto (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
518098 (6633) clothes
»

Na 3 listkih ista Lotko številka, napaka ali ??

Oddelek: Loža
195813 (5176) OZZY
»

LOTTO - katera kombinacija bo sedmica

Oddelek: Loža
364081 (3424) alesr

Več podobnih tem