» »

LOTO

LOTO

««
18 / 20
»»

oo7 ::

Hočem žrebanje v živo , kje je prenos???????? Lopovi to je vse zlagano barabe grde pokvarjene.

m0LN4r ::

Kdo je dobu moj dnar ??!
Še loto ni demokratičen, a res ni bil v živo?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

para! ::

Nikol ni v živo :)
Death before dishonor!

Matev ::

Nikol ni v živo :)


ja saj ne more biti
ker če bi bil v živo bi denar morali dejansko komu dati

tako pa lahko žrebajo tolikokrat da ni sedmice in nato se odloičijo ali bodo sami napisali listek (goljufali) ali pa pač rekli da ni sedmice

miraldinjos ::

mah nategi so to največji

darkolord ::

Sigurno ja, sam zato k niste vi dobil.

lexios ::

A se men sam zdi, al Štajrci bolj aktivno igrajo loto (in so bolj srečni ljudje) kot ostali del Slovenije? Maribor je med pogostejšimi lokacijami zadetkov na spisku...

marvin42 ::

Ja, pa Ljubljana... to je zelo sumljivo, da sta ravno največji slovenski mesti med najpogostejšimi lokacijami glavnih zadetkov... zarota!!
Mostly Harmless

mgermo ::

Vsi v Maribor loto srečke kupovat!!!!

gregor_m ::

Končno konc tega sranja. Ta tema pa bo lahko šla spat za kakšno desetletje ali dva, predno bo bo naslednji dobitek vreden preko 4M€.

lexios ::

Ja, pa Ljubljana... to je zelo sumljivo, da sta ravno največji slovenski mesti med najpogostejšimi lokacijami glavnih zadetkov... zarota!!


Ne bluzi. Vprašanje je blo simpl. Dejstvo je, da največ zadetkov res pade ravno na območje Ljubljane in Maribora (razlog je znan); ostalo (kolkor sem lahko na brzino preletel) večinoma "na relaciji vmes". Zdj pa preveri koliko prebivalcev ima Ljubljana, koliko Maribor in koliko ostali deli Slovenije skupaj; če ti bo lažje pa razdeli Slovenijo na vzhod in zahod in primerjaj frekvenco zadetkov. Nobena zarota, just facts. Je pa tole le moja ocena na oko - zato vprašanje...

ameba ::

Jsz sm zadev

9 14 16 19 27 31

Na žalost je 9 dodatna tako da mi nič ne pomaga ... To je 50€... no ja vsaj povrnilo se mi je kar sem dal...
Drugače pa a sm reku v sredo je biu Loto Plus v nedeljo pa je bil Loto ;-)

Mal je sumljiv vse skupi :-)

blackbfm ::

Od 2005 do 2010 je glavnih dobitkov v lj 4x več kot v mb. Tak na grobo rečeno se nekako sovpada s številom prebivalcev. Odstopanja so pač čisto naključje.

Za tiste ki vam je sumljivo, z lahkoto se naredi simulator lota, pa bote vidl kakšne so realne možnosti ko bo steklo čez na desetine miljonov "vplačanih" kombinacij. Tistih par tisoč (še tok nevem) ki jih vplačaš v celem življenju je pljunek v morje oz. še to ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Isotropic ::

itak je ze na loterija.si

;-) ::

Matev je izjavil:

Nikol ni v živo :)


ja saj ne more biti
ker če bi bil v živo bi denar morali dejansko komu dati

tako pa lahko žrebajo tolikokrat da ni sedmice in nato se odloičijo ali bodo sami napisali listek (goljufali) ali pa pač rekli da ni sedmice


oo7 je izjavil:

Hočem žrebanje v živo , kje je prenos???????? Lopovi to je vse zlagano barabe grde pokvarjene.


Bučmana. Preberita "Pogosta vprašanja" na spletni strani Lota in pojdita gledat žrebanje, ki je mimogrede javno če sta to spregledala ko je že 100x napisano v tej temi.

feryz ::

http://yfrog.com/nvdpauhj

Resnica ali montaža?
Enaka dilema kot pri žrebanju!

;-) ::

Montaža, pri žrebanju pa ni dilem.

T-h-o-r ::

sem za trenutek mislil, da bi res ker retard to dal na net :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Matev ::

Bučmana. Preberita "Pogosta vprašanja" na spletni strani Lota in pojdita gledat žrebanje, ki je mimogrede javno če sta to spregledala ko je že 100x napisano v tej temi.


zanimivo da teh ljudi ki so kao pristni pri javnem žrebanju kamera nikoli ne pokaže
in nihče ne ve kdo so

;-) ::

Lahko je kdorkoli, lahko greš ti, kaj ti ni jasno ? Še vedno nisi prebral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

USS Liberty ::

Jaz loto igram občasno in za majhne zneske, tako da nek zasvojenec s tem ne bom nikoli. Do včeraj sem res verjel, da je vse čisto, mi je pa sumljivo, tako kot še marsikomu, zakaj so ravno včeraj, ko je bil rekordni dobitek, brez pojasnila za eno uro prestavili posnetek žrebanja. Rezultati so bili prej objavljeni na spletni strani, kot pa je bilo žrebanje na TV. Mislim, da bi morala loterija argumentirano pojasniti glede včerajšnega TV žrebanja...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Matev ::

Lahko je kdorkoli, lahko greš ti, kaj ti ni jasno ?


ja in ti rečejo da ni več prostora

kje so ti ljudje ... na posnetku jih ni videti - so imaginarni???

;-) ::

Matev je izjavil:

Lahko je kdorkoli, lahko greš ti, kaj ti ni jasno ?


ja in ti rečejo da ni več prostora

kje so ti ljudje ... na posnetku jih ni videti - so imaginarni???

So ti že rekli da ni prostora ?

USS Liberty je izjavil:

Jaz loto igram občasno in za majhne zneske, tako da nek zasvojenec s tem ne bom nikoli. Do včeraj sem res verjel, da je vse čisto, mi je pa sumljivo, tako kot še marsikomu, zakaj so ravno včeraj, ko je bil rekordni dobitek, brez pojasnila za eno uro prestavili posnetek žrebanja. Rezultati so bili prej objavljeni na spletni strani, kot pa je bilo žrebanje na TV. Mislim, da bi morala loterija argumentirano pojasniti glede včerajšnega TV žrebanja...


Logično saj je žrebanje ob 18, na tv pa je loto bil ob 21 pa nekaj. Zakaj pa nisi šel v studio gledat če ti je sumljivo ?

USS Liberty ::

Logično saj je žrebanje ob 18, na tv pa je loto bil ob 21 pa nekaj.

Najprej je bilo objavljeno, da bo posnetek žrebanja na TV od 20:00 do 20:10, potem pa so iz neznanega razloga ta posnetek prestavili na 21:00.

Zakaj pa nisi šel v studio gledat če ti je sumljivo ?

Zato, ker sem do včeraj res verjel, da je vse čisto...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Zgodovina sprememb…

Keyser Soze ::

Sam tale Janez je pa faca. Po eni strani precej trapasto it na net s tem, ker imaš mnoštvo norcev povsod, po drugi strani pa itak obstaja veliko ljudi, ki imajo precej več.

Al mislite, da gre za kakšno viral foro?

Ne gre pa čist negirat zadeve. Je velika verjetnost, da gre za mladostniško nepremišljenost.
OM, F, G!

lexios ::

Fora je v tem, da jim ni treba goljufat, da bi zaslužili... Če pa to pomeni, da je vse čisto pa pojma nimam!:))

Tole, da lahko informacijo o dobitku (ali nedobitku) izveš že pred posnetkom žrebanja in last minute spreminjanje urnika je pa imho res kr neki - dejmo posnetke potemtakem raje skenclat (če kdo želi si itaq lahko ogleda žrebanje v živo, ane?) pa naj kaki 2h po "žrebu" ali ob random časih objavljajo samo še številke!;((

Je tko težko zrihtat 10 minut fixnega programskega prostora 2x tedensko?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

Isotropic ::

Keyser Soze je izjavil:

Sam tale Janez je pa faca. Po eni strani precej trapasto it na net s tem, ker imaš mnoštvo norcev povsod, po drugi strani pa itak obstaja veliko ljudi, ki imajo precej več.

Al mislite, da gre za kakšno viral foro?

Ne gre pa čist negirat zadeve. Je velika verjetnost, da gre za mladostniško nepremišljenost.

ko ga je avdic klical, je rekel, da je fotoshop. ce je res, je pa drugo vprašanje (glej svoj zadnji stavek)

T-h-o-r ::

saj rezultati so vedno prej na netu, tudi na teletekstu

jao
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

dukedl ::

kok sm dobil zanimiv mail :)

-----Original Message-----
From: loto-bounces@mx.loterija.si [mailto:loto-bounces@mx.loterija.si] On Behalf Of loto@mx.loterija.si
Sent: Sunday, January 29, 2012 9:35 PM
To: Loto@mx.loterija.si
Subject: [Loto] Rezultati

Rezultati 9. kroga - 29.1.2012

Izzrebane stevilke LOTO: 14 16 19 20 27 31 38 - 9
- Sedmice ni.

Izzrebane stevilke LOTKO: 708885
- Lotka 6 ni.

Izzrebane stevilke LOTO PLUS: 10 19 24 25 28 33 37 - 34
- 7 plus ni.

Tabela dobitkov:

Vrsta | Stevilo | Vrednost | Kraj
dobitka | dobitkov | dobitka v EUR |
--------------+-----------+---------------+-----------------
7 | 1 | 4.872.229,44 | MARIBOR
6+1 | 3 | 28.142,59 | VELENJE, LJUBLJANA, MARIBOR
6 | 176 | 959,40 |
5 | 7033 | 51,01 |
4 | 117221 | 6,12 |
3+1 | 116364 | 2,35 |
--------------+-----------+---------------+-----------------
Lotko 6 | prenos | 306.876,80 |
Lotko 5 | 5 | 1.000,00 |
Lotko 4 | 37 | 100,00 |
Lotko 3 | 380 | 10,00 |
Lotko 2 | 4236 | 5,00 |
Lotko 1 | 41569 | 1,00 |
--------------+-----------+---------------+-----------------
7 plus | prenos | 228.765,97 |
6+1 plus | 0 | 6.000,00 |
6 plus | 48 | 275,00 |
5 plus | 2655 | 25,00 |
4 plus | 44783 | 2,50 |
3+1 plus | 36452 | 1,00 |



_______________________________________________
loto postni seznam
Za odjavo posljite e-mail na: loto-odjava@mx.loterija.si
lp dukedl

M1_Abrams ::

feryz je izjavil:

http://yfrog.com/nvdpauhj

Resnica ali montaža?
Enaka dilema kot pri žrebanju!

Montaža čista. Če pogledamo exif data te datoteke, se vidi da se je nekaj s to datoteko dogajalo med 22:57:40 in 23:24:56 v programu Photoshop CS5. Slika je slikana z Digitalcem Cannon EOS 400D.
PHP & MySQL

dukedl ::

še neki se piše na fbju :)

Danes bi moral biti posnetek žreba LOTA
ob 20.00h. Nato pa so ga prestavili na 21.05h. Torej jim do 20h ni uspelo izžerbati zrežiranih številk, da bi zadel nekdo iz Elitnega vrha in so morali posnetek žrebanja prestaviti za 1 uro, da so lahko ponavljali žreb in potem ta posnetek predstavili javnosti.

Palčki iz reklame bi rekli:
...
To smrdi, smrdi, smrdi, močno smrdi.

In še nekaj. Sem iz Maribora. In pred 2 tedni se je pisalo, da dokler nebo mandatarja tudi sedmice nebo in da bo sedmica izžrebana v Mariboru, ker občina pobere 15% dabka in potrebuje Maribor denar za Univerzijado.

Sam sem mislil, da so to teroije zarote in da to sploh nemore biti res.

No sedaj sem drugačnega mnenja. To sploh ni bila teorija zarote in če še nekdo sedaj pri vsem tem, da so žreb prestavili za 1 uro (vplačal si lahko do 18h), ne vidi, da je vse skupaj zrežirano - potem takemu več ni pomoči.

Osel gre samo enkrat na led.

Zato sem se odločil, da od danes naprej več ne igrem lota. Čestitke dobitniku, če prihaja iz delavskega razreda. Vendar sam mislim, da je zadel nekdo iz Elitnega kroga in da je on samo fiktivni v naprej dogovorjeni dobitnik, ki bo dobil recimo 500.000€, ostalo pa si bo razdelila občina, politiki in loterija.

Sem preveril statistiko vplačil in v zadnjih 14 dnevih (brez tega danes - ker še ni uradnega poročila) smo vplačali skupno za 21,5 milijonov €. Res smo legende.

Vplačila:
25.1.2012
loto: 3,5 milijone
lotko: 400.000
loto plus: 955.000

22.1.2012
loto: 3,9 milijona
lotko: 470.000
loto plus: 1 milijon

18.1.2012
loto: 3,2 milijona
lotko: 386.000
loto plus: 816.000

15.1.2012
loto: 3 milijone
lotko: 404.000
loto plus: 732.000

11.1.2012
loto: 2 milijona
lotko: 285.000
loto plus: 502.000
lp dukedl

lexios ::

T-h-o-r je izjavil:

saj rezultati so vedno prej na netu, tudi na teletekstu

jao


Sj, to je imho krneki. Zakaj sploh objavljajo posnetke? ...cifre povedat med dnevnikom, npr., ali pa zgolj ttx, časopis, splet in to je to.8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

T-h-o-r ::

hja, to boš moral pa rtv vprašat :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Vikking ::

dukedl je izjavil:

še neki se piše na fbju :)

Danes bi moral biti posnetek žreba LOTA
ob 20.00h. Nato pa so ga prestavili na 21.05h. Torej jim do 20h ni uspelo izžerbati zrežiranih številk, da bi zadel nekdo iz Elitnega vrha in so morali posnetek žrebanja prestaviti za 1 uro, da so lahko ponavljali žreb in potem ta posnetek predstavili javnosti.

Palčki iz reklame bi rekli:
...
To smrdi, smrdi, smrdi, močno smrdi.


Glede na to da so takoj po 20 uri, že bili objavljeni rezultati žrebanja (loterija.si in teletext).

Jokajo, bluzijo in šopajo teorije zarote pa tisti, ki nikoli niso igrali lota, sedaj pa vplačajo 4€ in misli da bo dobil sedmico.

Če bi si prebral osnovna pravila lota, potem veš da kraj ki ga objavijo zraven sedmice, pomeni le KRAJ NAKUP LOTERIJSKEGA LISTKA. Denar gre občini v katerem ima srečni dobitnik stalno prebivališče. Ko bo sedmica dejansko izplačana se bo tudi vedelo v katero občino je šel denar.

Če bi si nadalje vzel 5minut časa in prebral pravila, potem veš da je možno IZPLAČILO SEDMICE ŠELE V SREDO (nedeljsko žrebanje).
citiram:
Začetek izplačevanja dobitkov
sreda: LOTO - dobitki 7, 6+1 in Lotko 6, 7 plus (nedeljsko žrebanje)


Se pravi katera občina bo dobila denar, bo znano najhitreje šele v SREDO ob 9uri, če bo srečnež zelo nestrpen :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vikking ()

Keyser Soze ::

M1_Abrams je izjavil:

Montaža čista. Če pogledamo exif data te datoteke, se vidi da se je nekaj s to datoteko dogajalo med 22:57:40 in 23:24:56 v programu Photoshop CS5. Slika je slikana z Digitalcem Cannon EOS 400D.

Je res. Samo je preklet dobra fotomontaža. Najde kdo kje kakšno napako?
OM, F, G!

Vikking ::

Srečnež bojda ni spremljal žrebanja...

http://24ur.com/novice/slovenija/kam-s-...

D-PaX ::

Loterija slovenije sedmica je padla :) in to v Mariboru :)
Zakaj Maribor? :) in zakaj tako dolgo ni bilo sedmice? :)
Odgovor je preprost :) vse je nastavljeno :)

Kangler dobi (MO.) okoli 700000€ rabi pa za univerzijado. :)
Takle mamo :D
Paxy

marvin42 ::

lexios je izjavil:

Ja, pa Ljubljana... to je zelo sumljivo, da sta ravno največji slovenski mesti med najpogostejšimi lokacijami glavnih zadetkov... zarota!!


Ne bluzi. Vprašanje je blo simpl. Dejstvo je, da največ zadetkov res pade ravno na območje Ljubljane in Maribora (razlog je znan); ostalo (kolkor sem lahko na brzino preletel) večinoma "na relaciji vmes". Zdj pa preveri koliko prebivalcev ima Ljubljana, koliko Maribor in koliko ostali deli Slovenije skupaj; če ti bo lažje pa razdeli Slovenijo na vzhod in zahod in primerjaj frekvenco zadetkov. Nobena zarota, just facts. Je pa tole le moja ocena na oko - zato vprašanje...


Veliko ljudi se iz vasi in manjših krajev vozi v službo v večje kraje. Zato ima Ljubljana čez dan več kot pol milijona "prebivalcev" in vsi ti lahko na poti domov vplačajo LOTO v Ljubljani, čeprav marsikdo ni iz Ljubljane, ampak daleč stran. Podobno velja za druge konce. Z raznih hribov se ljudje zvalijo v Maribor in tam vplačajo LOTO. Namesto v Lenartu vplačajo v Mariboru. Kar se pa tiče razdelitve vzhod/zahod, moraš upoštevati, da na Primorskem veliko ljudi igra italijansko različico Lota.
Mostly Harmless

lexios ::

Kar se pa tiče razdelitve vzhod/zahod, moraš upoštevati, da na Primorskem veliko ljudi igra italijansko različico Lota.


Ne vem, če je ravno to glavni razlog za "odstopanje", ampak OK.

. Z raznih hribov se ljudje zvalijo v Maribor in tam vplačajo LOTO. Namesto v Lenartu vplačajo v Mariboru.


True, a ne kupim popolnoma; prej bi verjel, da "hillbilly-ji" ne igrajo tako aktivno kot mestne srajce, kot da nekdo z Lenarta zavestno raje vplača listek na črpalki v Mariboru kot v Lenartu, Murski Soboti ali Kopru...

Shoping time je druga zgodba, tako da gotovo kar trdiš drži vsaj delno. Pa da ne bo pomote, imho igra ni zrežirana oz. vsaj ni potrebe po tem, da bi bila...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

Blazz ::

M1_Abrams je izjavil:

feryz je izjavil:

http://yfrog.com/nvdpauhj

Resnica ali montaža?
Enaka dilema kot pri žrebanju!

Montaža čista. Če pogledamo exif data te datoteke, se vidi da se je nekaj s to datoteko dogajalo med 22:57:40 in 23:24:56 v programu Photoshop CS5. Slika je slikana z Digitalcem Cannon EOS 400D.


že pogledaš prvo številko 14 vidiš da je zamaknjena na ostale in je jasno kolk je ura ;)

Keyser Soze je izjavil:

M1_Abrams je izjavil:

Montaža čista. Če pogledamo exif data te datoteke, se vidi da se je nekaj s to datoteko dogajalo med 22:57:40 in 23:24:56 v programu Photoshop CS5. Slika je slikana z Digitalcem Cannon EOS 400D.

Je res. Samo je preklet dobra fotomontaža. Najde kdo kje kakšno napako?


takoj se vidi da 14 in 16 nista v liniji z ostalimi vertikalnimi številkami. in to kar za nekaj piklsov, se vidi od daleč...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

Matev ::

meni še vseeno ni jasno zakaj ne pokažejo te ljudi ki spremljajo žrebanje

če je javno naj pokažejo gledalce...

ker drugače je vse šišmiš

blackbfm ::

Jebemti žrebanje, to je v primeru goljufije popolnoma vseeno ali je žrebanje javno ali ne. ČE bi že želeli goljufat, bi si z lahkoto zgenerirali zmagovalni listek s fiktivnim vplačilom in to praktično isto sekundo ko bi bile znane številke, saj imajo dostop do svoje baze;((

AndrejS ::

Listek bi lahko zgenerirali - to je res.. samo istočasno bi lahko tudi nekdo napačen dobil sedmico - v tem je problem

blackbfm ::

Spet to ni tak hud problem, hipotetično zgenerirajo več sedmic, pa se dobitek razpolavlja.

Pa še nekaj, sodelavka od moje mat je pred časom dobila cirka miljon evrov na lotku..če bi bilo vse šišmiš, tega denarja ne bi dobila..pa ga je.

Matev ::

Listek bi lahko zgenerirali - to je res.. samo istočasno bi lahko tudi nekdo napačen dobil sedmico - v tem je problem



teorija zarote!
lahko da žrebajo tolikokrat da se zgodi da nihče ne dobi sedmice in nato zgenerirajo sedmico - eno in edino njihovo
včeraj se jim je pa zalomilo

seveda ob teh ponovitvah žrebanj ne morejo biti gledalci prisotni - in jih tudi ni bilo
vsaj videti jih ni bilo

M1_Abrams ::

Keyser Soze je izjavil:

M1_Abrams je izjavil:

Montaža čista. Če pogledamo exif data te datoteke, se vidi da se je nekaj s to datoteko dogajalo med 22:57:40 in 23:24:56 v programu Photoshop CS5. Slika je slikana z Digitalcem Cannon EOS 400D.

Je res. Samo je preklet dobra fotomontaža. Najde kdo kje kakšno napako?

Jaz sem jo. Številke v tisti vrsti kot je sedmica niso vse v isti vrsti. Sem z programom izmeril. :)
PHP & MySQL

Looooooka ::

v kerem mestu bi bla pa lahko izzrebana sedmica, da ne bo blo teorije zarote? :D

@nny ::

Looooooka je izjavil:

v kerem mestu bi bla pa lahko izzrebana sedmica, da ne bo blo teorije zarote? :D


Lahka.
V mestu/vasi, kjer živi pisec teorije zarote! :)

Matev ::

v kerem mestu bi bla pa lahko izzrebana sedmica, da ne bo blo teorije zarote? :D


naj bo žrebanje v živo
ali pa naj bo vsaj občinstvo poleg

ker drugače je vse skupaj za verjeti zgolj na besedo

darkolord ::

eh tut če bi blo občinstvo poleg bi pa rekli da so vsakemu iz občinstva stisnili 10 jurčkov v roke da bodo tiho
««
18 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

loto / jackpot (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5919228 (1520) oo7
»

Euro Jackpot (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22575205 (19159) cen1
»

Loto (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
518067 (6602) clothes
»

Na 3 listkih ista Lotko številka, napaka ali ??

Oddelek: Loža
195800 (5163) OZZY
»

LOTTO - katera kombinacija bo sedmica

Oddelek: Loža
364068 (3411) alesr

Več podobnih tem