» »

Externa preverjanja => 20 in 21. maj 2002

Externa preverjanja => 20 in 21. maj 2002

Mlchk ::

Matr so hitr pršli teli exterci :)
Kdo jih piše od S-T forumašev?
Kolk ste pisal poskusne?
Jest jih pač morm, ker mam omejitev...

LP,
Mlchk

cahahopie ::

Huda stvar a ne.....
Ehh... dej no.. to je tok izi:D
Jaz sem imel pred davnimi časi: 38 MA, 34.5 SLO, 75 uspeh in vse skupaj 147.5 točk .....Zehhh!!....
:D
Ne se prevč sekirat. Ti samo lepo malo prečekiraj matko 8. razred in tiste osnove slovnce si poglej - besedne vrste. In potem kolkr si v OŠ osvojil...tolk boš pisu.
Hudiča boš videl šele na maturi!>:D

Tloramus ::

Mi smo danes SLO pisal, pa bom imel okoli 27 točk (smo že dobili rešitve). Jutr pa pišem še MAT, k pa je simpl, tako, da upam na vseh 30 točk.:D

Na katero šolo pa greš?

Jest se matram, da bi na Bežigrad pršu.0:)

R0K ::

Hehe

Jst sm tut dones pisal in morem rečt, da je bil test lahek ampak ekstremno glupo narejen. Kot bi ga sestavljal 5letn otroc. Vprašanja tko glup postavljenja in odgovori nekteri skor isti sam v finesah različni tko, da si močno v dvomih. Ah, bo že.

Drgač sm pa zajebal pr tisti nalogi k nism vedu kakšna pesem je to. k sm obkrožu alpska poskočnca pa baje nimam prav...grr! Pa tista razpredelnca je bla huda...

Drgač pa kr vredi. Jutr Mata. To bo še veselo.

Grem pa na teh. gim. in sicer nimam omejitev sam vseen pišem. Da sploh vidim kuk sm se naučo v teh 8ih letih.

Mlchk ::

Hja, jas sn se tud zajebal....Rok..samo ane da je zvenelo
zlo Vodnikovo...zlo zlo alpska poskočnica :)
Mah, bomo vidli.....vam sporocim kolko tochk sm pisau.
Itaq je pa se en rok :)

sonac ::

Sej se ne spomnim veliko, a pomojem je tisto svobodne oblike, ker je skoraj vsak verz drugačen:\
Bomo v četrtek vidli kako nam je šlo8-)

R0K ::

Rima je bla ista. Zato sm dal jst tist tadrugo.

Upam, da mam prav. :)

Jao, treba bo še Mato skup spravt. d0h!!

lukaz ::

jst sm obkrožu gazelo. baje je prov pesem svobodne oblike.

R0K ::

Aha. Naša slovarca je rekla, da je pesem svobodne oblike ... gezela pa ni, ker je gazela drgač sestavljena...

Noja vsj zdi se mi, da ji tista gazela od prešerna ni bla lih nevem kak podobna tej pesmi ...

Aia, fantje/dekleta ... kdo pa je bil tist sodobnik k ga je blo treba obkrožit in njegovo delo? Vem, da je Moja prava pesem al neki tazga ... avto je bil pa zajc al kaj je že .. rajt? :\

Tloramus ::

Ja, tista pesem je bila svobodne oblike.

Sodobnik je pa Zajc, k je napisov moja prva pesem.

Ma ja, tista razpredelnica s samostalniki je bla huda.

Kakšno je bilo tisto besedilo iz drugega dela? Strokovno?

Jah, there's always drugi rok...8-)

R0K ::

Ja baje je strkovno! Sam jst sam dal tist poljudnoznanstveno al kaj je že blo, ker men se ni zdel nič strokovn ... sploh pa je blo iz učbenika za 7. klass tko, da pomojem nebi smel bit strokovno.

Aja, folk. Kk vam je šla mata? :) .. men gre na kozlaje ... še sreča, da bo še drugi rok ... :D

Mlchk ::

Jest sm tud mato zajebow!
Am, drugac pa tisto je PRAKTIČNO - SPORAZUMEVALNO besedilo....Sej to je logichno itaq :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

matura v 5 dneh ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6016962 (13593) martincek1
»

Matura 2010 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10514083 (10000) Jebac18
»

"*nix S Severa" ali "Vabilo na pesniški slem"

Oddelek: Sedem umetnosti
371756 (1319) DoloresJane
»

Slovnica pred vrati! (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
524922 (4250) rasta
»

Rezultati ekstercev

Oddelek: Loža
382445 (2130) PsiHO

Več podobnih tem