» »

Logitech G15 tipkovnica

Logitech G15 tipkovnica

Alex2325 ::

zanima me kako bi lehko menu muske dav na play pa stop a rabam kšn program za te tipke.
za odgovore se vam zahvaljujem

BmN ::

1A slovenščina, ni kaj.

Meni G15 tipkovnica avtomatsko deluje z windows media playerjem, ne pa tudi v winampu, kar je moteče. Če pozna kdo kakšen add on za winamp naj napiše prosim

;-) ::

Meni dela samo v Media playerju G11 sicer. V winampu na vsak način noče tud če nastavim tist hotkey na te tipke.

PrimeEvil ::

BooMaan normalno da obstaja... http://www.g15-applets.de/ray-s-winamp-...

BmN ::

vau hvala, mam tisti mod, kjer utripajo tipke v ritmu glasbe (verjetno poznate), ta winamp mod sem iskal enkrat, pa sem obupal, thx :)

;-) ::

boomaan pa dela to na g11 ko utripajo tipke če veš mogoče?

link prosim ali vsaj ime?

BmN ::

mm
reče se " Rays G15 mod"

Sem poskušal googlat to isto za G11 pa nisem našel

;-) ::

Ja js sm tud iskal pa ne najdem nič za g11. Problem je samo ker nima screena, da bi lahko nastavil. Pomoje je drugo vse isto in če bi kdo povedal kombinacijo gumbov pa bi na slepo natipkal bi šlo :P ka pravite?

__Devil__ ::

zdravo!

zanima me, če je v avstriji ziher kupiz tole tipkovnico prek spleta? kupil bi jo tukaj: http://www.spotmarket-shop.de/deeplink....

boljši predlogi? mnenja?

tsatthoggua ::

Ce te ne bo motil nemski razpored crk (gravura) potem nimas kaj komplicirat. Jest recimo sem nujno rabil, da so gravirane slovenske saj drugace ostali sploh ne znajo tipkat ;) (kot verjetno lahko opazis jest tistih tipk sloh ne rabim hehe).

Zadnjic sem videl v Techomarket (Tus Kranj), da imajo te tipkovnice po ugodni ceni in so brez gravure. Za ceno pa poklici in se pozanimaj, ker se ti nocem zlagat (mislim pa da je bila okoli 60€).

__Devil__ ::

Kranj je predaleč zame. Sem iz Maribora.

tsatthoggua ::

Poglej ce ti kaj bolj ustreza. Vseeno pa prej lahko vsaj poklices in vprasas za ceno.

tsatthoggua ::

Je objavljena na strani - povezava

EDIT - ne da se editirat v starem slo-techu, v novem sem pa preneumen, da bi znal ocitno.

__Devil__ ::

Je objavljena na strani - povezava

EDIT - ne da se editirat v starem slo-techu, v novem sem pa preneumen, da bi znal ocitno.


vidim da še ni tak draga. Bom probal preko neta naročit če gre?

Popraviš tako, da klikneš desno zgoraj na svojem komentaru "popravi"

EDIT: aja zakaj pa MARIBOR utripa?? pa se da sploh prek interneta naročit to ?

Zgodovina sprememb…

jack7 ::

zanima me kako bi lehko menu muske dav na play pa stop a rabam kšn program za te tipke.
za odgovore se vam zahvaljujem

ciz enostavn u u nastavitvah omogočiš hitre tipke pa je v winampu seveda :)

jack7 ::

1A slovenščina, ni kaj.

Meni G15 tipkovnica avtomatsko deluje z windows media playerjem, ne pa tudi v winampu, kar je moteče. Če pozna kdo kakšen add on za winamp naj napiše prosim

ciz enostavn u u nastavitvah omogočiš hitre tipke pa je v winampu seveda :) zate velja isto :D

__Devil__ ::

- se da to kje kupiti v SLO ? predelana g15 je.

LordTado ::



to pa je moj mod...

;-) ::

- se da to kje kupiti v SLO ? predelana g15 je.

Ni home made?

__Devil__ ::

ja home made je ampak je kupljena samo tista plošča ki so ledike gor. RGB ledike so, ki ma ena ledika več barv.

LordTado ::

jaz pri takem light showu nebi mogel igrat :)

__Devil__ ::

jaz tudi ne, ampak zgleda hudo, za pohvalit se prijatelju oz. za igrat z tipkovnico ko ti je dolgčas, lahko pa tut uporabiš za novoletne lučke v sobi^^ :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov TV (low budget)

Oddelek: Kaj kupiti
162070 (1628) Blindeye
»

LCD ali plazma? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7733556 (31006) jajcar
»

Technomarket akcija SAMSUNG PS-42B430

Oddelek: Zvok in slika
122748 (2150) BlackHole
»

TV z DVB-C za sprejem UPC (Triera) digitalne TV

Oddelek: Zvok in slika
123075 (2647) vinetu
»

Katero gaming tipkovnico?

Oddelek: Kaj kupiti
371860 (1118) ryfee

Več podobnih tem