» »

Kje kupiti rokavice?

Kje kupiti rokavice?

DonMatejo ::

Pozdravček!

Zanima me, če kdo ima izkušnje kje se da kupiti rokavice brez prstov, moške (lahko so usnjene, lahko so pletene, najboljše bi bilo da so kombinacija mogoče, nujno pa je, da niso trde, dlan mora normalno funkcionirat, oz. vsaj prsti).

mogoče kkšn link, ker največji problem je ime le-teh rokavic, niti sanja se mi ne kako bi jim rekel.

hvala vsem, ki si vzamete čas za odgovor,
Matej

Tomi ::

Trek ima ene take kolesarske, samo te imajo trdo "dlan". Drugače pa kakšne rokavice za golf bi bile tudi nekaj podobnega.
metrodusa.blogspot.com

urban99 ::

1337 rokavice, trije modeli...

edit: ups, samo en prst se odkrije zgleda. Sicer pa poskusi v Nami ipd. Se jih da dobit, ampak samo volnene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: urban99 ()

xabre ::

navadnim rokavicam odstrižeš prste in daš zarobit da se ne cefra.

koyotee ::

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Karaya 52 ::

Včeraj sem jih videl v H&M.

madog ::

Na šihtu uporabljamo dvoje vrste rokavic prve so brez prstne na palcu, kazalcu in sredincu( kombinacija platna in usnja zelo udobne) kupljene v trgovini Starman (IC Komenda) od firme Blaklader. druge so popolnoma brezprstne usnjene in namenjene plezalcem (delo z štriki). Vse so se izkazale kot zelo udobne in zelo trpežne.

Ok druge rokavice so kupljene v Treking Šport na Tbilisijski 59 v LJ in ti jih toplo priporočam saj jih uporabljam tudi sam.


//edit

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madog ()

DonMatejo ::

najprej hvala vsem za odgovore... :) ste mi kar dali par nasvetov... upam da najdem kaj zanimivega... :D

lp, m.

rainmaker666 ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Boksarska vreča

Oddelek: Loža
3213292 (4670) alenh
»

Rokavice za touchscreen

Oddelek: Mobilne tehnologije
203625 (2514) St235
»

Apple patentiral rokavico

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
286795 (4115) Pyr0Beast
»

Iščem rokavice za tipkanje

Oddelek: Loža
152062 (1731) Nejc Pintar

Več podobnih tem